POLACY SĄ NIESAMOWICI!!! Uruchomili znany diabelski młyn w skażonej zonie w Czarnobylu!!! WIDEO

Nasi rodacy są zdolni do naprawdę wielu rzeczy, a to, co zrobili teraz, tylko to potwierdza. W sieci ukazało się bowiem wideo, na którym diabelski młyn z Czarnobyla pierwszy raz w swojej historii został uruchomiony i zaczął się kręcić!!

Nieruchomy diabelski młyn to najprawdopodobniej jeden z najbardziej charakterystycznych obiektów w Prypeci, który od katastrofy elektrowni w Czarnobylu złowieszczo góruje nad miastem i straszy ewentualnych odwiedzających.

Polscy podróżnicy postanowili to jednak zmienić i tchnęli nieco życia w to miasto-widmo, uruchamiając młyn. Jak podkreślają w opisie filmu – zupełnie bez użycia prądu i bez szkody dla samego młyna. Całość oczywiście nagrali i wrzucili do sieci. Musimy przyznać, że ten widok wywołuje w nas jakiś dziwny niepokój.

Jak można się domyślić, Ukraińcy nie są najbardziej zachwyceni powyższym wydarzeniem. Tamtejsze media podają nawet, że lokalni aktywiści chcą zgłosić zdarzenie do państwowej agencji Ukrainy ds. zarządzania strefą izolacji, bo w końcu nie wiadomo, czy niespodziewany ruch nie był zbyt dużym obciążeniem dla zardzewiałej konstrukcji i nieużywanych od przeszło 30 lat mechanizmów młyna, i czy w przyszłości nie będzie on stanowił zagrożenia dla, jakkolwiek dziwnie brzmi to w przypadku Prypeci, ludzi.

Pomijając już jednak to wszystko, nie możemy nie docenić pomysłowości i zaradności naszych rodaków. W końcu kto inny w ogóle wpadłby na taki pomysł, nie wspominając już o jego wykonaniu.

 

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
admG933nmikiwitkacy& Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
adm
Gość
adm

Polaczek jak nie dotknie to bedzie chory, zawsze Polak polak polak i to ku…wa slowo skad znani jestescie na calym swiecie az zygac sie chce. Wszedzie swoj brud musicie zostawic, inni potem za to cierpia. Jak pijak i zlodziej to nie powiedza rusek a polak zawsze tak bylo i chyba juz bedzie dopki takie poslkie bydlo bedzie jezdzic po swiecie. NAwet w takim Egipcie swoj brud za soba zostawiacie….

G933n
Gość
G933n

To co zrobili odbije się na wszystkich następnych eksploracjach strefy. Ukraińcy są wku….ni i zaczęli własnie egzekwować np. zakaz wchodzenia do budynków, więc podziękujmy tym idiotom od karuzeli, że nie wejdziemy już do Jupitera, do szpitala, czy nie zobaczymy strefy z Oka Moskwy.

miki
Gość
miki

Scena jak z horroru

witkacy
Gość
witkacy

Prypeć to nie Chernobyl. Dupa to nie głowa,
.

&
Gość
&

Heh, wydaje się jakby to miało jakieś głębsze znaczenie. Patrz. Efekt motyla.