Na facebookowym profilu „Archer – Grupa Zadaniowa „Gniew Eufratu”” ukazał się apel jednego z polskich byłych żołnierzy walczących z bronią w ręku z Państwem Islamskim.

„Staram się unikać wiadomości docierających z Europy, bo z oczywistych względów mam dość nerwów na co dzień, ale zwykle gdy dochodzi do jakiegoś ataku, moja skrzynka zapełnia się wiadomościami od Was zawierającymi linki do tych informacji. Niestety czasami nie mogę się oprzeć.

Tak było i tym razem gdy dowiedziałem się o zbiorowym gwałcie dokonanym przez Afrykańczyków na Polce w obecności jego partnera, który wcześniej został przez nich pobity. I to w uważanej za bardzo bezpieczna miejscowości Rimini we Włoszech do której co roku udaje się dziesiątki tysięcy osób.

Oczywiście, następnego dnia w Barcelonie przeszła manifestacja „lewicy”, domagająca się przyjmowania jeszcze większej liczby uchodźców! Nawet nie mam słów, żeby opisać zbydlęcenie i zdemoralizowanie tych liberalnych debili, wiec się wstrzymam, bo jak bym zaczął to bym nie skończył. Łatwo odłożyć latte i iść pajacować na ulice, gdy nie ma się bladego pojęcia skąd cześć tych uchodźców ogólne bierze.

Zapraszam wszystkich aktywistów do mnie na front w Raqqa, żeby sobie pooglądali kogo miedzy innymi tak żywiołowo zapraszają do swoich domów. Morderców, gwałcicieli, pedofilów, najgorszych z najgorszych „ludzi”. Zasłaniających się dziećmi i kobietami i zmuszających ich do zamachów samobójczych. Chorych psychicznie ekstremistów, których JEDYNYM CELEM w życiu jest Was wszystkich pozabijać. Ci wszyscy manifestujący maja krew na rekach do pary z zidiociałymi politykami.

W tym samym czasie w Danii wystartował program „Przytul Dżihadystę” mający na celu zadbanie o wracających z Syrii i Iraku terrorystów.

Kurwa.

Sorry, ale gdybym spotkał kiedyś człowieka odpowiedzialnego za tą akcję społeczną, to bym go na noszach wysłał do szpitala. Pieniądze na odszkodowanie mam odłożone.

(…) społeczeństwa Europejskie nie są bez winy. Owszem, to rządy dopuściły się pośrednio tych zbrodni. Ale gdzie byli wtedy obywatele? Już dawno ulice Paryża, Brukseli i Berlina powinny być zapełnione wkurwionymi ludźmi, obrzucającymi budynki rządowe koktajlami Mołotowa. Za to piekło, które im zgotowali. A tu nic. No skoro nie ma reakcji to jest i będzie tylko gorzej. To Wam obiecuję.

Wiem, ilu terrorystom udaje się zbiec przed sprawiedliwością w Syrii. Wiem jak banalnie prosto jest się w cywilnych ciuchach wydostać z oblężonego przez nas miasta. I wiem jak z palcem w nosie ci terroryści transportują się następnie do Europy.

Myślicie, że kupią domek z ogródkiem w południowej Francji i będą sobie korzystać z życia na wolności? Nie. Są zmotywowani do zabijania bardziej niż kiedykolwiek, bo ich wielkie marzenie, wielki sen o Państwie Islamskim, o Kalifacie właśnie dobiega końca.

Będą się mścili. Ale nie na mnie i nie na wojsku. Bo nas się boja, a to są tchórze. Będą się mścili na was, bo wiedzą, że się nie obronicie, wiedzą, że dziecko czy kobieta ich nie powstrzyma. Wybierają łatwe, cywilne cele.

A przybędzie ich do końca października tysiące. Politycy Wam tego nie powiedzą, ale ja mam swoje źródła, które mówią, że nie da się nic zrobić, by powstrzymać ich napływ. Nic. Nie ma żadnej rzetelnej weryfikacji. Do Anglii przybywają 25-latkowie z brodami do pasa z paszportami 15 latków. I co im zrobicie? Nic. Przyjmuje się ich. Tak to wygląda. Zresztą założę się, że codziennie macie takie informacje docierające z internetu.

Waszym zadaniem jest nigdy, przenigdy nie dopuścić oszołomów zachęcających do przyjmowania niezweryfikowanych uchodźców do Polski. Nie będą nazywał po imieniu, ale wiecie o kogo chodzi. Tyle możecie zrobić.

Nie należę do ludzi gołosłownych. Nie jestem jakimś rasistą, islamofobem czy faszystą. Walczę z Arabami przeciwko Arabom, wyrywam muzułmanka ludność cywilną ze szponów islamskiego terroru. Ci ludzie ich nienawidzą dużo bardziej niż Wy. Oni zniszczyli dla nich wszystko. Nie krzyczę ‚zdelegalizować islam’ czy ‚zabić wszystkich Muzułmanów’. Bo wiem, ze większość z tych ludzi jest dobra i wartościowa. Niejednokrotnie lokalni sunnici dokarmiali nas podczas bitwy o Tabqa, gdy to dniami byliśmy odcięci od wody i pożywienia. Walczymy tu nie tylko za Was, ale też za nich.

Ten dość emocjonalny tekst nie jest napisany przez jakiegoś pełnego nienawiści faszystę, który mędrkuje sobie w internecie miedzy drugim, a trzecim browarem.

Po prostu dla mnie liczą się czyny, nie słowa.

Ja i inni postanowiliśmy dopaść tych drani na ich ziemi, zanim uda im się dotrzeć do Europy i terroryzować nasze społeczeństwa. Robimy co możemy. Naprawdę. Ale nie wszystkich uda nam się wysłać do piachu.

Pilnujcie się kochani. Z rozsądkiem wybierajcie lokalizacje swoich wypoczynków.

I gotujcie się, bo po wyzwoleniu Raqqa, Europa będzie płonąć żywym ogniem”.

Nie wolno nam być głuchym na ostrzeżenia Polaków walczących z bronią w ręku z państwem islamskim, ludzi, którzy na co dzień spotykają się z bestialstwem islamistów.

Jan Bodakowski prawy.pl

9
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Maniek86&SzakalPOlak997 Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Szakal
Gość
Szakal

Co za idiota to pisal, Archer jak to przeczyta to chyba baniak Ci urwie. On walczy przeciwko isis debilu. Naucz sie czytac ze zrozumieniem kretynie.

&
Gość
&

Ja osobiście widziałem że na katalogizn „III Wojna Światowa” drwią z Archera.

&
Gość
&

Może stąd autor się pomylił?

POlak
Gość
POlak

Smierdzi prowokacja PIS-uaru!???

Maniek86
Gość
Maniek86

I odezwał się spedalony POlak.

997
Gość
997

co to za cymbał napisał tytuł do tego artykułu?

POLAK
Gość
POLAK

ZMIEŃ NAZWĘ ARTYKUŁU !!! NIE JEST TO ŻADEN POLAK Z ISIS TYLKO POLAK WALCZĄCY PRZECIW ISIS !!
‚Polak walczący w szeregach Państwa Islamskiego ”
PROSZĘ BO GO OBRAŻACIE

ttteis77
Gość
ttteis77

„to nie wiara jest celem, tylko użytkownik, wasze jak i nasze dni są policzone ale dla islamu skończy się to o wiele szybciej, dlaczego? zadaj sobie pytanie, czy chcesz aby ciebie gwałcono, mordowano, niewolono pod pretekstem że bóg tak ci nakazuje”? „to jest tak jak byś nie miał wolnej woli którą bóg obdarował ludzkość, czyli jesteś DLA MNIE złem, a wasz bóg nie jest bogiem, skoro nie może mieć wolności, a skoro jest bogiem to może wszystko a tu jednak nie” „i nie mów że wolność zależy od walki, bo tą walkę można podjąć na wiele sposobów, a wy nie… Czytaj więcej »

ttteis77
Gość
ttteis77

„to że walczysz z nimi, nie znaczy że nie jesteś jednym z nich. Czym jest prawda a kłamstwo, tym samym… „dla drugiej osoby”. „Sprawdzę czy kłamiesz, sprawdzę czy mówisz prawdę” „prawdę buduje się na zaufaniu” „wierzysz w kłamstwo czy prawdę” „będzie moment w którym osoba skłamie innej osobie a ta osoba będzie w to ślepo wierzyć, bo zaufała i przekonana jest że to prawda”