Polowanie na znalezienie obcej cywilizacji niebawem może zakończyć się ZAGŁADĄ ZIEMI

3
18
Kosmici

Polowanie na inne istoty wzrosło ostatnio wraz ze wzrostem obserwacji UFO, a naukowcy wysyłają wiadomości w kosmos. Wielu badaczy i uczonych jest przekonanych, że wydaliśmy na siebie wyrok śmierci.

Nick Pope pracował w Ministerstwie Obrony USA przez 21 lat, badając obserwacje UFO – w tym osławiony incydent Rendlesham Forest.

Rendlesham Forest

Jest przekonany, że we wszechświecie są istoty z innych światów i że ludzkość wkrótce je odkryje dzięki niebywałemu postępowi technologii i wysiłkowi na rzecz badania kosmosu.

Pan Pope powiedział w Daily Star Online: „Jestem przekonany, że jest tam inne życie i zgadzam się z przewidywaniami, że wkrótce je znajdziemy.”

„Jeśli we wszechświecie są inne cywilizacje, następna generacja radioteleskopów będzie wystarczająco potężna, by je wykryć. Myślę, że zbliżamy się powoli, ale na pewno do tego stopnia, że ​​jeśli tam są, znajdziemy ich.”

Teleskopy radiowe to anteny używane do odbierania fal radiowych –  mogą pomóc w polowaniu na kosmitów. Przyszłe modele będą 10 razy silniejsze i pozwolą naukowcom głębiej zagłębiać się we wszechświecie.

Nowoczesny teleskop został zbudowany między wzgórzami w południowo-zachodnich Chinach. Urządzenie jest osadzone w głębokiej, ogromnej czaszy o kształcie misy. Teleskop budowało stu inżynierów i robotników - podaje "The New York Times". Radioteleskop sferyczny o 500-metrowej aparaturze (ang. FAST) ma za zadanie zaspokoić ambicje naukowe Chin. Ma też pomóc w poszukiwaniach obcej cywilizacji
Nowoczesny teleskop został zbudowany w 2016 roku między wzgórzami w południowo-zachodnich Chinach. Urządzenie jest osadzone w głębokiej, ogromnej czaszy o kształcie misy. Teleskop budowało stu inżynierów i robotników – podaje „The New York Times”. Radioteleskop sferyczny o 500-metrowej aparaturze (ang. FAST) ma za zadanie zaspokoić ambicje naukowe Chin. Ma też pomóc w poszukiwaniach obcej cywilizacji

16, 17 i 18 października 2017 roku – wysłaliśmy wiadomość obcym cywilizacjom

Projekt nazwany Sónar Calling GJ273b to dzieło organizacji Sónar, która poszukuje życia w ramach współpracy programu METI International. W dniach 16, 17 i 18 października bieżącego roku, naukowcy wysłali w kosmos serię przekazów.

Są to pierwsze wiadomości międzygwiezdne wysłane przez METI. Zawierają one cenne dane informujące wszystkie inteligentne formy życia o tym, że istniejemy tu, na Ziemi.

Być może cywilizacje pozaziemskie są o wiele bliższe niż nam się wydawało – być może są wokół najbliższych gwiazd – i obserwują nas tak, jak my zwierzęta w zoo?

Stephen Hawking ostrzega przed Apokalipsą Obcych

Znany fizyk Stephen Hawking ostrzegł, że nawiązanie kontaktu z kosmitami może doprowadzić do zniszczenia ludzkości .

Uważa on, że spotkanie z „zaawansowaną cywilizacją” może mieć katastrofalne skutki dla ludzkości.

„Pewnego dnia możemy otrzymać sygnał z planety takiej jak Ziemia, ale powinniśmy uważać na odpowiedź.” „Spotkanie z zaawansowaną cywilizacją może przypominać rdzennych Amerykanów napotykających Kolumba.”

źródło: www.dailystar.co.uk

 

3 KOMENTARZE

  1. nie wiem czy słyszeliście ale pod ziemia na całym świecie sa sieci tuneli i jak ktos taki znajdzie zaraz wojsko pilnuje , może te całe ufo to nasi przodkowie którzy żyją wewnątrz ziemi … a my jesteśmy nawet jak robot ich produktem ? tylko pytanie czemu mieliby tam siedzieć jak tu ładniej /no chyba że nie

  2. A czemu nie zbudowano go w Nevadzie i o średnicy np. 10 km wtedy by wszystko znaleźli w kosmosie a nawet na orbity zaglądali w najbliższym układzie egzoplanet .

  3. Szkoda świata zwierząt, ale skoro Ziemia akceptuje taki popierdolony rodzaj ludzki to jej sprawa. Mogłaby wytworzyć np. superwirus w obronie własnej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.