Polska mogła zostać zaatakowana bronią klimatyczną HAARP. „Oto dowody”

broń klimatyczna Polska

O tym, co wydarzyło się na początku sierpnia w Polsce, nie da się zapomnieć. Potężna wichura zniszczyła kraj od południa na północ. 40 tys. ha lasów i 2,5 tys. domów zostało zniszczonych. Usuwanie skutków nawałnicy trwało jeszcze długi czas. Niektórzy twierdzą jednak, że nie ma tu mowy o żadnych siłach natury. Kataklizm wywołać miał człowiek.

Skąd tak niesamowite rewelacje? Wszystko przez podejrzenia, jakie wzbudza amerykański program HAARP. Ta broń klimatyczna ma już działać i być wykorzystywana do niszczenia ogromnych połaci ziemi za pomocą sztucznie wywoływanych kataklizmów. Tak przekonują przynajmniej zwolennicy teorii spiskowych.

Ich zdaniem nasi rosyjscy sąsiedzi dysponują podobnymi systemami, które jednak nie zostały ujawnione. Rosjanie mieli wypróbować na Polsce działanie swojej broni właśnie 11 sierpnia. To miałoby tłumaczyć, dlaczego w naszym klimacie doszło do takiego zniszczenia, które całkowicie nie pasuje do warunków polskich.

Polska została zaatakowana bronią klimatyczną

Co więcej, wątpliwości wzbudzają także zdjęcia satelitarne wykonywane z wykorzystaniem technologii CMAX. Widać na nich dziwne kręgi, które mają być potwierdzeniem tego, że nawałnica była sztucznie wywołana. Wszystkie te zarzuty o sztucznie wywoływanym kataklizmie odpierają jednak eksperci z portalu dobrapogoda24.pl. Jak przekonują, kręgi na zdjęciach to zjawisko Bright band, które wywołał zlokalizowany pod Poznaniem radar.

Polska została zaatakowana bronią klimatyczną

– Obraz wynika z techniki wykorzystywanej przez radar do skanowania atmosfery i prezentowania później pomiaru w formie graficznej. W nomenklaturze meteorologicznej nazywamy to zjawisko „Bright band”, czyli jasne pasmo – czytamy w wytłumaczeniu na dobrapogoda24.pl.

broń klimatyczna Polska

broń klimatyczna Polska

Wspomóż nasz rozwój i Udostępnij:

4
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Ww&Dawidmarko5 Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Dawid
Gość
Dawid

Rany to smutne.

marko5
Gość
marko5

taaak , a potem została zaatakowana Floryda….przez ta samą broń oczywiście

&
Gość
&

Drzew szkoda, są potrzebne

Ww
Gość
Ww

Wystarczy odwiedzić amerykańskie strony, aby znaleźć informacje, iż zaiste Florydę Harpik dojechał. Co do nawalnicy z 11.08, sam ją w Tucholi przeżyłem tą dla mnie to była nie nawałnica, a kosiarka do drzew. U mnie drzewa pościnane a dach i cała reszta nie tknięta. Natomiast co winy Rosji, daje do myślenia link:

https://www.olx.pl/oferta/kontroler-jakosci-CID4-IDpgpHL.html