Polska: Rosja zabrała nam część terenu koło Kaliningradu?

Po wpisaniu w google ,,Polska” pokazuje się nasza mapa ale okrojona czy też okradziona o teren w okolicy Kaliningradu. Co się dzieje? Czy jest to błąd czy też wyciekły plany przyszłej ekspansji Rosji na nasze terytorium?

Podczas gdy cały świat wciąż przeżywa wyniki wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych, my, zamiast Donaldem Trumpem, zaczęliśmy przejmować się kształtem mapy naszego kraju. Polska w wersji chociażby Google Maps została bowiem pozbawiona sporego fragmentu swojej północo-wschodniej części.

polska

I tak dowiadujemy się nagle, że takie miasta jak Morąg, Pasłęk, Braniewo czy też Lidzbark Warmiński w wirtualnej rzeczywistości nie są już nasze.

polska

Taka sama wersja mapy Polski pojawia się na poziomie wyszukiwarki Google po wpisaniu hasła „Polska”. Nie wiemy, jakie jest źródło tego błędu, ale mocno wierzymy w to, że już jutro obudzimy się w sieci, w której granice naszego kraju wrócą do normy.

A może gdy wszyscy patrzą na to co się dzieje w USA i Syrii, Rosja ma plany wobec Polski które wyciekły bądź jest to ostrzeżenie od hakerów upubliczniających to co się niebawem stanie. Małe szanse są, że jest to pomyłka akurat w tak niebezpiecznym czasie zagrożenia ze strony Rosji jak i to że jest to teren sąsiadujący  Kaliningradem…

A może ktoś zna odpowiedź albo coś podejrzewa? Zapraszam do rozmowy poniżej.

 

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

3 thoughts on “Polska: Rosja zabrała nam część terenu koło Kaliningradu?”

 1. Według mnie to jest po prostu błąd, bo teraz, kiedy wpisałem w Google „Polska” to się pojawia normalna granica

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. było, google juz poprawił to

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 2. ktoś mógł się bawić czymś i mogło zapisać się w taki sposób przypadkiem, lub też ktoś mógł wykonać to celowo by przekazać jakąś wiadomość.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.