Polska vs Nowy Porządek Świata – nadchodzi globalna katastrofa

Niezależnie od tego czy się w to wierzy, czy nie, globalna katastrofa nadchodzi, więc trzeba ustosunkować się do tego ostrzeżenia.

Polska jest krajem, którego położenie sprawia, że jest on wyjątkowy, jest on także krajem, który może rozkwitnąć i stać się potęgą Europy oraz świata. To też już od wielu lat, a może i stuleci nasi sąsiedzi robią praktycznie wszystko, aby ograniczać Polskę i Polaków, ten proceder ma miejsce również i dziś, dobrze jest mieć tego świadomość. Otóż Europa zjednoczona gospodarczo jednak z zachowaniem odrębności Państwowej i kulturowej jest czy też była dobrą ideą, niestety dziś Unia Europejska to już nie jest twór, który sprzyja rozwojowi danego Państwa, lecz Unia Europejska obecnie działa głównie pod Niemcy, Belgię i Francję.

To też bądźmy za otwarciem współpracy handlowej jednak nie popadajmy w niewolę i nie zgadzajmy się na wszystko, co nam narzuci Unia. Obecnie Donald Tusk, Patriota, jakich w historii naszego kraju było mało, chce dobra Polski wprowadzając przeciw Polsce sankcje. Kuriozalna sytuacja, ale drodzy czytelnicy, to działanie jeszcze bardziej zespoli Polaków, Patriotów i nasz kraj. Otóż im występuje większa presja ze strony elit globalistycznej Europy przeciw naszemu Narodowi, tym Polska wyżej podnosi głowę a Nasz Orzeł w godle bardziej rozpościera skrzydła.

Nie mniej jednak, dziś na myśl nasuwa się ostrzeżenie. Otóż część byłego bloku komunistycznego a w szczególności awangardowa Polska, zawsze spoglądała na Zachód. Trzeba przyznać, że Polacy, to ludzie o nieprzeciętnej inteligencji, Polacy to naród ludzi wybitnych, ludzi mających wiodącą rolę w kształtowaniu nowoczesnej nauki. Kopernik czy Maria Ceurie Skłodowska to ludzie, którzy na zawsze zapisali się w historii Europy i Świata. Niestety Polacy lubią naśladować to, co nowe. Również i dziś wiele osób, czy tez ugrupowań politycznych bierze wzór z Zachodu oraz USA, które notabene są traktowane niczym ziemia obiecana, a przecież USA coraz mocniej rysują się jako kraj totalitarny, kraj zawłaszczający wszelkie swobody obywatelskie.

Jak nigdy wcześniej, dziś nadchodzi czas aby Polacy zaczęli myśleć samodzielnie i niezależnie. Europa nie jest już tą samą starą Europą. Dziś jak Feniks z popiołów powstaje odrodzone Imperium Rzymskie otoczone emblematem gwiazd. Tymczasem w USA bogactwo kurczy się, ponieważ drukowane są pieniądze bez pokrycia. Zadłużenie wzrasta odkąd tajne organizacje zapoczątkowały wprowadzanie w życie planu czy też idei Nowego Porządki Świata, wyciągając rękę w kierunku globalnej wioski, globalnego zniewolenia i kontroli.

Sądzę, że można pokusić się o stwierdzenie, że Lucyferiańska inicjacja wkrótce przyniesie koniec narodowej suwerenności, zniweczy indywidualizm i patriotyzm wprowadzając porządek buciorami armii Globalnej Wioski. Być może będzie to armia ONZ lub Armia Unii Europejskiej, o której tak wiele się obecnie mówi. Nie dajmy się zwieść, to fatamorgana mająca na celu osłabienie krajów, które posiadają jeszcze jakąkolwiek realną siłę obronną, dzięki której będą owe kraje w stanie bronić swojej suwerenności i Państwowości, będą w stanie bronić swoich granic i swoich obywateli.

To nie jest jakaś makabryczna wizja nie mieszcząca się w głowie, fikcja ze scenariusza filmu, lecz jest to idea, tajna agenda, zaplanowany program działania. Dziś zespolone siły zła na naszych oczach tworzą Stany Zjednoczone Europy i systematycznie skupiają je w swoich rękach. Człowiek myślący, tylko do pewnego czasu może udawać, że nie wie o tym, co się dzieje i odwracać wzrok od prawdy.

Niezależnie od tego czy się w to wierzy, czy nie, globalna katastrofa nadchodzi, więc trzeba ustosunkować się do tego ostrzeżenia

źródło: globalne-archiwum.pl

9
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
JózefsekatorTAKAPRAWDAthomAnd Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
TAKAPRAWDA
Gość
TAKAPRAWDA

PO to gówno 😀 A wy jestescie ślepi i głupi ze tego nie dostrzegacie.

And
Gość
And

W Polsce jest sporo ufonautów, ludzi, którzy mają tendencję do bycia portalem dla ufo i owe ufo przez nich działa.

thom
Gość
thom

Jak powiedział klasyk JP, Polacy to naród idiotów.

RACJONALISTA
Gość
RACJONALISTA

Gdyby nasz kochany narod posiadal nieprzecietna inteligencje,to nie patrzac na wschod i zachod juz dawno bylibysmy krajem mlekiem i miodem plynacym,ale do tego nigdy nie dojdzie,poniewaz,narod polski,nie posiada nieprzecietnej inteligencji co widac po rzadach w naszym kraju i polityce wazeliny i wchodzenia wszystkim w d……………,Czy my jako narod chodz raz wyciagnelismy wnioski z tego co nas dotknelo/spotkalo?
NIE!!!!!!!!!!!!!!!

am
Gość
am

Piszesz prawdę o tym świecie i Polsce.
Zadam Ci tylko jedno pytanie. Ilu Polaków myśli logicznie i rozumie całą sytuację? Ilu Polaków jest pod działaniem kontrolowanych przez usrael mediów?
Odpowiem.
Logicznie nie myśli 90% a myślenie medialne to znów 90%.
Kto ma walczyć o lepszy świat?

Wernyhora
Gość
Wernyhora

Jeśli używasz określeń typu „kontrolowanych przez usrael mediów” to w moim przekonaniu zaliczasz się do tych 90 % !!!!

thom
Gość
thom

No to mnie pocieszyłeś, 10 % wyznawców PiS – lamu to i tak za dużo idiotów.

sekator
Gość
sekator

Ci jak ich pięknie nazywasz, ustami Palikota, wyznawcy PiS-lamu, obronili twoją rodzinę przed najeźdźcami z Syrii!. Uchronili przed gwałtem twoją matkę i siostrę!. Dali biednym rodzinom zasiłki na godne wychowanie dzieci.!. Nikt z nich nie napycha własnych kieszeni, jak czyniło to PO i wcześniej SLD!. To może brzydcy, ale uczciwi ludzie!. Dla mnie to zaleta, nie do odrzucenia!. Zero afer, zero złodziejstwa!. Bezpieczne ulice i blady strach, dla kradnących!.

Józef
Gość
Józef

To jest szczera prawda aby tak dalej wszystko wyprowadzić to będzie wszystko dobrze