Polska vs Nowy Porządek Świata – nadchodzi globalna katastrofa

Niezależnie od tego czy się w to wierzy, czy nie, globalna katastrofa nadchodzi, więc trzeba ustosunkować się do tego ostrzeżenia.

Polska jest krajem, którego położenie sprawia, że jest on wyjątkowy, jest on także krajem, który może rozkwitnąć i stać się potęgą Europy oraz świata. To też już od wielu lat, a może i stuleci nasi sąsiedzi robią praktycznie wszystko, aby ograniczać Polskę i Polaków, ten proceder ma miejsce również i dziś, dobrze jest mieć tego świadomość. Otóż Europa zjednoczona gospodarczo jednak z zachowaniem odrębności Państwowej i kulturowej jest czy też była dobrą ideą, niestety dziś Unia Europejska to już nie jest twór, który sprzyja rozwojowi danego Państwa, lecz Unia Europejska obecnie działa głównie pod Niemcy, Belgię i Francję.

To też bądźmy za otwarciem współpracy handlowej jednak nie popadajmy w niewolę i nie zgadzajmy się na wszystko, co nam narzuci Unia. Obecnie Donald Tusk, Patriota, jakich w historii naszego kraju było mało, chce dobra Polski wprowadzając przeciw Polsce sankcje. Kuriozalna sytuacja, ale drodzy czytelnicy, to działanie jeszcze bardziej zespoli Polaków, Patriotów i nasz kraj. Otóż im występuje większa presja ze strony elit globalistycznej Europy przeciw naszemu Narodowi, tym Polska wyżej podnosi głowę a Nasz Orzeł w godle bardziej rozpościera skrzydła.

Nie mniej jednak, dziś na myśl nasuwa się ostrzeżenie. Otóż część byłego bloku komunistycznego a w szczególności awangardowa Polska, zawsze spoglądała na Zachód. Trzeba przyznać, że Polacy, to ludzie o nieprzeciętnej inteligencji, Polacy to naród ludzi wybitnych, ludzi mających wiodącą rolę w kształtowaniu nowoczesnej nauki. Kopernik czy Maria Ceurie Skłodowska to ludzie, którzy na zawsze zapisali się w historii Europy i Świata. Niestety Polacy lubią naśladować to, co nowe. Również i dziś wiele osób, czy tez ugrupowań politycznych bierze wzór z Zachodu oraz USA, które notabene są traktowane niczym ziemia obiecana, a przecież USA coraz mocniej rysują się jako kraj totalitarny, kraj zawłaszczający wszelkie swobody obywatelskie.

Jak nigdy wcześniej, dziś nadchodzi czas aby Polacy zaczęli myśleć samodzielnie i niezależnie. Europa nie jest już tą samą starą Europą. Dziś jak Feniks z popiołów powstaje odrodzone Imperium Rzymskie otoczone emblematem gwiazd. Tymczasem w USA bogactwo kurczy się, ponieważ drukowane są pieniądze bez pokrycia. Zadłużenie wzrasta odkąd tajne organizacje zapoczątkowały wprowadzanie w życie planu czy też idei Nowego Porządki Świata, wyciągając rękę w kierunku globalnej wioski, globalnego zniewolenia i kontroli.

Sądzę, że można pokusić się o stwierdzenie, że Lucyferiańska inicjacja wkrótce przyniesie koniec narodowej suwerenności, zniweczy indywidualizm i patriotyzm wprowadzając porządek buciorami armii Globalnej Wioski. Być może będzie to armia ONZ lub Armia Unii Europejskiej, o której tak wiele się obecnie mówi. Nie dajmy się zwieść, to fatamorgana mająca na celu osłabienie krajów, które posiadają jeszcze jakąkolwiek realną siłę obronną, dzięki której będą owe kraje w stanie bronić swojej suwerenności i Państwowości, będą w stanie bronić swoich granic i swoich obywateli.

To nie jest jakaś makabryczna wizja nie mieszcząca się w głowie, fikcja ze scenariusza filmu, lecz jest to idea, tajna agenda, zaplanowany program działania. Dziś zespolone siły zła na naszych oczach tworzą Stany Zjednoczone Europy i systematycznie skupiają je w swoich rękach. Człowiek myślący, tylko do pewnego czasu może udawać, że nie wie o tym, co się dzieje i odwracać wzrok od prawdy.

Niezależnie od tego czy się w to wierzy, czy nie, globalna katastrofa nadchodzi, więc trzeba ustosunkować się do tego ostrzeżenia

źródło: globalne-archiwum.pl
Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

8 thoughts on “Polska vs Nowy Porządek Świata – nadchodzi globalna katastrofa”

 1. PO to gówno 😀 A wy jestescie ślepi i głupi ze tego nie dostrzegacie.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 2. W Polsce jest sporo ufonautów, ludzi, którzy mają tendencję do bycia portalem dla ufo i owe ufo przez nich działa.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 3. Jak powiedział klasyk JP, Polacy to naród idiotów.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 4. Gdyby nasz kochany narod posiadal nieprzecietna inteligencje,to nie patrzac na wschod i zachod juz dawno bylibysmy krajem mlekiem i miodem plynacym,ale do tego nigdy nie dojdzie,poniewaz,narod polski,nie posiada nieprzecietnej inteligencji co widac po rzadach w naszym kraju i polityce wazeliny i wchodzenia wszystkim w d……………,Czy my jako narod chodz raz wyciagnelismy wnioski z tego co nas dotknelo/spotkalo?
  NIE!!!!!!!!!!!!!!!

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 5. Piszesz prawdę o tym świecie i Polsce.
  Zadam Ci tylko jedno pytanie. Ilu Polaków myśli logicznie i rozumie całą sytuację? Ilu Polaków jest pod działaniem kontrolowanych przez usrael mediów?
  Odpowiem.
  Logicznie nie myśli 90% a myślenie medialne to znów 90%.
  Kto ma walczyć o lepszy świat?

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Jeśli używasz określeń typu „kontrolowanych przez usrael mediów” to w moim przekonaniu zaliczasz się do tych 90 % !!!!

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
   1. No to mnie pocieszyłeś, 10 % wyznawców PiS – lamu to i tak za dużo idiotów.

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...
    1. Ci jak ich pięknie nazywasz, ustami Palikota, wyznawcy PiS-lamu, obronili twoją rodzinę przed najeźdźcami z Syrii!. Uchronili przed gwałtem twoją matkę i siostrę!. Dali biednym rodzinom zasiłki na godne wychowanie dzieci.!. Nikt z nich nie napycha własnych kieszeni, jak czyniło to PO i wcześniej SLD!. To może brzydcy, ale uczciwi ludzie!. Dla mnie to zaleta, nie do odrzucenia!. Zero afer, zero złodziejstwa!. Bezpieczne ulice i blady strach, dla kradnących!.

     Jeszcze nikt nie zagłosował.
     Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.