Potężne siły dążą do wywołania wojny domowej w Polsce

Polska jest jedna i od tej myśli chcieliśmy rozpocząć dzisiejszy artykuł. Jest to fundamentalne przesłanie zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdzie za wszelką cenę próbuje się podzielić Polaków, próbuje się dokonać podziału przy użyciu kłamstw, manipulacji, socjotechniki  i ciągłego zakłamywania rzeczywistości. Nie drodzy Czytelnicy, Polska jest jedna, mimo wielu różnić i poglądów, jednak jako naród stanowimy monolit, całość, pewnego rodzaju pełnię, która wielokrotnie ratowała Europę i kraje Zachodu. Dziś już się o tym zapomina, często zakłamuje się historię, jak chociażby w przypadku tak zwanych Polskich obozów koncentracyjnych. Jest to bezczelność nieznająca granic. Ale na samym wstępie należy zauważyć jasno.

NASZ KRAJ STANĄŁ W OBLICZU WIELKICH PRZEMIAN, PRZEMIANY TE ODBYWAJĄ SIĘ RÓWNOLEGLE Z GLOBALNYMI PRZEMIANAMI. RÓŻNICA JEST JEDNAK TAKA, ŻE PRZEMIANY W POLSCE IDĄ KU LEPSZEJ I JAŚNIEJSZE PRZYSZŁOŚCI, NATOMIAST PRZEMIANY GLOBALNE ZMIERZAJĄ KU UPADKOWI. PEWNE ŚWIATOWE SIŁY CHCĄ ZA WSZELKĄ CENĘ POCIĄGNĄĆ NA DNO TAKŻE I POLSKĘ, TAK BY MÓC ZREALIZOWAĆ SWOJE UTOPIJNE PLANY DOTYCZĄCE WPROWADZENIA NOWEGO PORZĄDKU ŚWIATOWEGO.

A teraz, dlaczego akurat dziś poruszamy tego typu temat? Otóż część naszej redakcji miała okazję uczestniczyć wczoraj w kolejnej miesięcznicy upamiętniającej katastrofę Smoleńską. To, z czym mieliśmy okazję się tam spotkać wywołało w nas bardzo skrajne odczucia. Droczy czytelnicy, wyobraźcie sobie pokojowy przemarsz wielu setek ludzi, którzy mają na ustach modlitwę i szczere intencje w sercu, by pod adresem tych właśnie ludzi inne osoby, w tym przypadku tak zwani ‘‘Obywatele RP’’, rzucali skrajne sformułowania, których tutaj nie będziemy przytaczać, bo po prostu uwłaczają one ludzkiej godność. Otóż zetknęliśmy się z ogromna nienawiścią. Tak, nie można tego inaczej nazwać, powstaje jednak pytanie, po co ta tak zwana kontr manifestacja i dlaczego?

Manifestacje i kontr manifestacje to przywilej demokracji i tutaj nie ma, co do tego wątpliwości. Jednak, jeżeli ktoś organizuje kontr manifestację w tym samym dniu, o tej samej porze i w tym samym miejscu to już powstaje znak zapytania, czy to spontaniczna akcja czy może już zaplanowane działanie, mające na celu wywołanie chociażby takich scen jak te nie dawne w Hamburgu. Następnie owe sceny okrasi się specjalnym komentarzem i puści w świat, ukazując nieludzkie warunki bytowania w Polsce, pokazując, że Polacy to dziki kraj i należy go wziąć pod nogę, ponieważ sami Polacy sobie nie poradzą. No tak to wyglądało, nie można takiego wrażenia nie odnieść, że taki był cel owej kontr manifestacji.

Drodzy czytelnicy, dziś mamy moment zwrotny w naszym kraju. Pan Schetyna w swoim niedawnym wystąpieniu na zjeździe partii powiedział, że nasz kraj znajduje się na zakręcie. Nie można mu odmówić w tym przypadku racji, tak rzeczywiście tak jest, ale nie w takim pojęciu jak uważa Schetyna, ale innym. Otóż Polska, dziś zrywa, albo inaczej, stara się zerwać z układami, jakie zostały zawarte przez część przywódców Solidarności, którzy dosłownie dogadali się w Komunistami. Tak zwana nocna zmiana trwa po dziś dzień a jej macki oplatają wielu polityków, biznesmenów, działaczy, dziennikarzy i wielu innych wpływowych ludzi. Dawne układy, nie chcą oddać władzy i jak widzimy za wszelką cenę próbują rozpętać jakąś wojnę domowa w Polsce.

Powstał KOD, po ujawnieniu wielu żenujących kwestii związanych z panem Kijowskim, a w konsekwencji, czego jego ustąpieniu z przewodniczenia tej organizacji, KOD praktycznie nie istnieje i co się dzieje? Nagle w maju powstaje organizacja ‘‘Obywatele RP’’ czy to przypadek? Oczywiście nie. Jest to celowe i przemyślane działanie, którego celem będzie destabilizowanie kraju i doprowadzenie do eskalacji skrajnych zachować w społeczeństwie.

Ci ludzie, są niczym pasożyty, oni żerują na ludzkiej słabości, naiwności, wykorzystują pseudo wzniosłe hasła i idee w celu osiągnięcia własnych prywatnych zamiarów. Nie dajmy się zmanipulować, nie dajmy się oszukać.

źródło: globalne-archiwum.pl
Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

32 thoughts on “Potężne siły dążą do wywołania wojny domowej w Polsce”

 1. Hitman podaj namiar na swego dilera ma nie zły towar:)

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Pierdolnieci jestescie.
   MOZGOW TO WY JUZ DAWNO NIE MACIE!
   Wasz diler Jaroslaw tlusty pedalski zyd Balbina Kaczynski,niezle wam prochy dostarcza.
   Jak tam interesy tlustego zyda z czasow Porozumienia Centrum?
   Moze powiemy dziatwie jakich przestepstw w tamtych czasach dopuscily sie tluste zydy?

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 2. Ile tu opłacanych, jebanych trolli Platformy Obłędu. Cieszy mnie niezmiernie wasz kwik… kwik zarzynanej świni. Jeszcze kilka chwil i pozostanie po was tylko ścierwo 🙂

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 3. Hitman i ta cala balbina pierdolnijta se z dobrego rozbiegu w te puste zaszczane lby!@!

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 4. Hitman ty ciemnoto z jakiej ty Matki jesteś bo na pewno nie z Polki. Powiedz lepiej ile takiej gnidzie płaci PO za pisanie takich pierdul.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Ja z matki Polki
   Ty od Jaroslawa tlustego pedalskiego zyda Balbiny Kaczynskiego
   Ciemni to jestescie wy!
   Pierdolisz glupoty tepa scierwo
   Pisze to co chce i nikt mi nie placi
   Z checia to bym pisowczyka na dzide nadzial.
   A potem oblal ufocka sperma,koloru zielonego

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 5. Są wakacje, „nikogo” nie obchodzą miesięcznice, kody.rp, jesienią nikt nie będzie o tym pamiętał. „Opozycja” za wcześno „tryska”.
  PiS wyczekał czas żeby zająć sądy.
  Zmienić nic nie zmienią, zrobią rotacje na swoich, a w między czasie sytuacja z tragicznej będzie krytyczna, sądy i prokuratury odrzucają, umarzają ponad 95% zgłoszeń, spraw.
  Pani „prokurator” z komisji amber gold nie jest wyjątkiem, tak właśnie działa ten system i tak będzie działał nadal.
  Pis wprowadzi tylko swoich ludzi, żeby można bezpiecznie kraść.
  Ale suweren już wie jak w wyborach z takimi postępować, tak samo jak z PO i SLD, i wygrają „nowe” Kukizy czy Razem.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 6. PO,PSL pisaly ustawy pod dyktando miedzynarodowej finansjery.
  PiS obiecywal ze cos zmieni.
  I sie z tego wycofal.
  PiS ma tych samych zleceniodawcow co PO.
  Ta wojna domowa to sciema, a spory miedzypartyjne sa udawane.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 7. Jeeeeeezu już nawet na tym portalu siedzą trolle pisowskie ze swoją propagandą ? od czego jest moderator ?

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 8. Polacy są znani z zaniku pamięci, nie pamiętają do czego prowadzi kult jednostki.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 9. wojna trwa sąsiad sąsiadowi wrogiem etc

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 10. Nienawidze siebie i Boga i Jezusa Wole się zabić bo jestem ISAAC

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 11. I niech PIS walczy z cała banda pojebow aż wytępi ich co do jednego bo w końcu po latach zaczyna się zmieniać na lepsze i widać komuś się to nie podoba..

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Czyli rozumiem,ze jestes zdrajca i z checia razem z Jaroslawem tlustym pedalskim zydem Balbina Kaczynskim,jego pomagierami,chierarchia koscielna,Andrzejem dlugopisem Duda i reszta takich jak ty po osadzeniu i wydaniu wyroku,staniecie z usmiechem na malpich mordach i pozwolicie by pluton wykonal sprawiedliwy dla zdrajcow takich jak wy wyrok?

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
   1. Oszalałeś. Ten rząd jest o wiele lepszy od poprzedniego, a co najważniejsze – nie sprowadza nachodźców islamskich!

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...
    1. Po pierwsze
     Uchodzca,nie nachodzca,nachodzic to cie moze bezdomny,domokrazca,sprzedawca ziemniakow,sera,jajek,dozorca ze spoldzielni,hydraulik,itp itd
     2.Zydzi,Islamisci,Muzelmanie ten sam,ojciec ta sama krew,jeden cel,”Wyeliminowac wszystkich nieczystej krwi,tak jak kiedys hitlerowcy,pod wodza zyda Hitlera,A Kaczynski ma taka sama retoryke jak hitler,i jest zydem!Pojdz do biblioteki i poczytaj sobie ksiegi i historje wymienionych przezemnie nacji.A i o Kaczynskich tez,mordercy wlasnego brata!
     3.Rozpierdala a nie naprawia!Tak jak wszystkie przed nim ekipy.A Leppera zabil,bo Lepper poznal,prawde o Kaczynskich,i tu sie klania biblioteka albo wykladzik u jego kuzynka Michnika.Powiedzialby ci wszystko o kuzynach,zdrajcach i kapusiach,za donos obywatelstwo dostali,ale ty wolisz Pisowska,klerykalna/koscielna\ propagande i indoktrynacje

     Jeszcze nikt nie zagłosował.
     Proszę Czekać...
     1. Jesteś kretynem!. Nie na darmo, obce służby tworzyły portale, dla takich oszołomów. Pamiętasz „spieprzaj dziadu” i działania żydowskiego wywrotowca Palikota?. Kochałeś tę rynsztokową nienawiść?. Widać od razu, jakiej sroce wypadłeś spod ogona!. Jesteś jednym z nich i to my, Polacy, wytępimy was jak pokrzywy!….

      Jeszcze nikt nie zagłosował.
      Proszę Czekać...
     2. Sekatorku,pierdolisz glupoty,bo to twoj kochany szefus Jaroslaw tlusy gnomiasty zyd powiedzial,a Chuj mnie Palikot,ten sam zlep co i reszta braci politycznych.Widac wyraznie kto jest pod dzialaniem propagandy i indoktrynacji,jak sie takich malych karakanow jak kaczor sluchai lazi na jego pstrykniecie i przyklaskuje,a on ma Polakow w dupie,co w swoich wypocinach nie raz juz pokazal,tylko trzeba umiec to dostrzec,a znam metody dzialania,takich jak wasz wodz!

      Jeszcze nikt nie zagłosował.
      Proszę Czekać...
    2. Kochasz komunę i wiecznie żywego Jarosława.

     Jeszcze nikt nie zagłosował.
     Proszę Czekać...
     1. TOM
      Ja nie
      Oni,tak!
      Tesknia,za gnojeniem,ponizaniem,katorga,obelzywym traktowaniem
      Tak jak za Jaruzelskiego,Gomolki,Pilsudskiego

      Jeszcze nikt nie zagłosował.
      Proszę Czekać...
 12. Jade do was z ekipa,mamy sprzecik,wasz koniec bliski,waszego wodzusia tez!
  Wiedzialem kim jestescie!
  Niebedziemy poraz kolejny dupy nadstawiac!
  Niedamy sie zerznac!
  Ani zydom,ani muzelmanom,ani zadnym religijnym popierdolencom!
  Wara od naszego kraju!

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 13. Muwilem,ze IV RZESZA ZYDOWSKA POWSTAJE!
  Goje niedlugo beda skomlec w obozach o suchym pysku na lancuchach
  Bo ja tu sprawuje wladze,wasz imperator

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Oszalałeś.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 14. Podobnych pro- pisowskich bzdur nie spodziewałam się przeczytać na tym portalu. Dotychczas wydawało mi się, że w naszym Kraju od tego rodzaju propagandy jest telewizja publiczna. A tu proszę, taki cukiereczek… szkoda tylko, że niezbyt smaczny…

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. betty alias potomek resortowych na pohybel ci łobuzie!!!!

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
  2. Radze ci unikac tej propagandowej smierdzacej zydowskim gownem zlepa popierdolencow i fanatykow
   Koniec Swiata bedzie tylko i wylacznie dla nich!
   I wara mi robic z Polakow idiotow i debili!
   PROPAGANDE I INDOKTRYNACJE SZCZUJCIE TYLKO WSROD SWOICH,A NIE WSROD MOICH RODAKOW!

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
   1. Brak merytoryki. Ośmieszasz się nienawiścią.

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...
   2. jesteś bardzo biedny i ograniczony umysłowo , ponieważ umiesz tylko przeklinać i wyzywać…biedactwo , ofiara KODu i mądrego rysia swetru

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...
    1. Odezwal sie przypedzlowy tlustego zyda Jaroslawa Balbiny Kaczynskiego
     Bo do was po dobroci nie mozna,to sie popisales!Idz prezia za zydowskie jajko chwyc,z pewnoscia bedzie zadowolony z kolejnego przypedzlowego

     Jeszcze nikt nie zagłosował.
     Proszę Czekać...
     1. nie wiesz do kogo piszesz….uważaj , bo to nie żarty.Namierzyć cie można raz dwa i wtedy pogadamy

      Jeszcze nikt nie zagłosował.
      Proszę Czekać...
     2. Znalazl sie namierzacz???

      Jeszcze nikt nie zagłosował.
      Proszę Czekać...
     3. MARKO5
      Wiem kim jestescie!
      Bardzo dobrze wiem kim jestescie!
      Moze opowiemy dziatwie o przestepstwach zydow Kaczynskich za Porozumienia Centrum???????

      Jeszcze nikt nie zagłosował.
      Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.