Zoo ewakuowano i zamknięto po tym, jak odkryto zapadlisko WIELKOŚCI BOISKA PIŁKARSKIEGO około 8:30 w pobliżu południowo-zachodniego narożnika parku. Żadne zwierzęta ani ludzie nie zostali ranni.

Zoo w Louisville (USA) ewakuowano i zamknięto po tym, jak odkryto zapadlisko WIELKOŚCI BOISKA PIŁKARSKIEGO około 8:30 w pobliżu południowo-zachodniego rogu parku. Żadne zwierzęta ani ludzie nie zostali ranni.

Urzędnicy ocenili, że wgłębienie ma około 50 metrów szerokości i 85 metrów długości i około 15 metrów głębokości. W niektórych miejscach jest „głębiej”. To niemal wielkości boiska piłkarskiego!

Zoo ewakuowano i zamknięto po tym, jak odkryto zapadlisko WIELKOŚCI BOISKA PIŁKARSKIEGO około 8:30 w pobliżu południowo-zachodniego narożnika parku. Żadne zwierzęta ani ludzie nie zostali ranni.Zoo ewakuowano i zamknięto po tym, jak odkryto zapadlisko WIELKOŚCI BOISKA PIŁKARSKIEGO około 8:30 w pobliżu południowo-zachodniego narożnika parku. Żadne zwierzęta ani ludzie nie zostali ranni.

Przyczyna zapaści gruntu pozostaje nieznana

Inżynier, który sprawdził teren, nie sądzi, by ogromna dziura w ziemi powstała w wyniku trzęsienia ziemi.

Meiman dyrektor ds. Służb ratowniczych powiedział, że wgłębienie mogło być spowodowane spływami deszczu lub „zjawiskami naturalnymi” pod ziemią , ale urzędnicy nadal pracowali nad ustaleniem, co się stało.

Inżynierowie oceniają czy zapadlisko może nadal rosnąć

Na miejscu pojawili się inżynierowie geotechnicy i górnicy, a także masa urzędników. Meiman powiedział, że wgłębienie znajduje się blisko krawędzi jaskini.

Graniczące z parkiem pobliskie dzielnice handlowe i mieszkalne zostały uznane za bezpieczne, powiedział Meiman. Służby ratunkowe informują, że nie zauważyły ​​”żadnych skutków ubocznych” lub zagrożeń dla mieszkańców w okolicy, którzy zostali powiadomieni o powstałym zapadlisku ziemi.

Zoo ewakuowano i zamknięto po tym, jak odkryto zapadlisko WIELKOŚCI BOISKA PIŁKARSKIEGO około 8:30 w pobliżu południowo-zachodniego narożnika parku. Żadne zwierzęta ani ludzie nie zostali ranni. Zoo ewakuowano i zamknięto po tym, jak odkryto zapadlisko WIELKOŚCI BOISKA PIŁKARSKIEGO około 8:30 w pobliżu południowo-zachodniego narożnika parku. Żadne zwierzęta ani ludzie nie zostali ranni. Zoo ewakuowano i zamknięto po tym, jak odkryto zapadlisko WIELKOŚCI BOISKA PIŁKARSKIEGO około 8:30 w pobliżu południowo-zachodniego narożnika parku. Żadne zwierzęta ani ludzie nie zostali ranni. Zoo ewakuowano i zamknięto po tym, jak odkryto zapadlisko WIELKOŚCI BOISKA PIŁKARSKIEGO około 8:30 w pobliżu południowo-zachodniego narożnika parku. Żadne zwierzęta ani ludzie nie zostali ranni.Zoo w Louisville pozostanie zamknięte do czasu, aż inspekcja  uzna je za bezpieczne.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o