Pracownik NASA mówi, że widział 9-metrowego kosmitę wśród astronautów (WIDEO,FOTO)

7
26
Astronauta NASA widział UFO

Nie tylko szeroka publiczność, ale duża liczba naukowców, ekspertów i astronautów twierdzi, że nie jesteśmy sami na tym świecie. Clark C. McClelland, były operator statków kosmicznych z NASA, powiedział, że widział 9-metrową istotę pozaziemską.

McClelland, człowiek, który pracował dla NASA w Space Shuttle Fleet, powiedział, że zobaczył 9-metrową istotę pozaziemską na swoim monitorze podczas wykonywania zadania w Launch Control Kennedy Space Center w 1991 roku.

Inżynier NASA Clark C. McClelland
Inżynier NASA Clark C. McClelland

Powiedział, że był świadkiem wielu niesamowitych rzeczy w czasie swojej pracy, ale nic nie wydawało się porównywalne z tą sprawą, w której skonfrontował się z 9-metrowym stworzeniem na swoim monitorze.

Co więcej, opisał humanoidalną istotę, którą zobaczył na monitorze, stojącą pionowo na dwóch nogach, ubraną w dopasowany kombinezon, komunikującą się z dwoma astronautami NASA.

Clark C. McClelland opowiada oficjalnie o tym co widział:

„Jak się komunikował?

Nie mam pojęcia. Bardzo poruszało to ramionami. Prawie jak dawanie instrukcji! Nie słyszałem komunikatów głosowych. Hełm nie był tak duży, jak dwóch naszych astronautów z NASA. Miał małe wypustki, być może urządzenie komunikacyjne, podłączone tylko po prawej stronie hełmu!

Nie widziałem zbiornika (ów) z tlenem. Miał szeroki pasek podobny do tego, którym astronauci zabezpieczają wąż z tlenem. Wyglądało na to, że nie jest uwiązani, ponieważ dwaj astronauci znajdowali się po bokach struktury wahadłowca. Nie zauważyłem niczego, co wyglądało na broń. Czas tej niesamowitej sceny wynosił jedną minutę i siedem sekund; Sprawdziłem to na zegarze chronografu Astronauty”

Praca tego człowieka dla NASA nie może być zweryfikowana ze 100% pewnością, co sprawia, że ​​cała sprawa 9-metrowej istoty pozaziemskiej jest trochę dziwna.

Niemniej jednak wszystkie nieoficjalne dowody przekształcają tę historię w dość interesującą i przerażającą.

Istnieje wiele zdjęć, które mogą udowodnić alibi , że McClelland pracował dla NASA. Ma zdjęcia z Judy Resnick, drugą kobietą-astronautą w Ameryce, która zmarła w 1986 roku. Ma też zdjęcia z innymi astronautami NASA, choćby z Davidem Leetsmanem i Brianem Duffym.

Inni ważni ludzie też potwierdzają i zapewniają, że McClellanda pracował dla NASA, na przykład Richardi Dolan – wybitny ekspert w dziedzinie UFOlogii. Jego tożsamość została również potwierdzona przez astronautę Apollo 14, dr Edgara Mitchella, w wywiadzie radiowym.

Eksperci od UFO opisują jego historię jako potężny dowód na istnienie obcych

W jednym z filmów Clark powiedział: „Znam ET i obce statki, niekiedy je widzę. Obcy są tutaj na Ziemi, chodzą wśród nas. Mogli zostać wkomponowani w nasze ziemskie rządy. „

Ponieważ twierdzenia pochodziły od inżyniera NASA, łowcy UFO sądzili, że agencja kosmiczna ostatecznie potwierdzi istnienie ukrytej istoty pozaziemskiej, jednak ponownie poczuli się rozczarowani.

Cały wywiad z Clark McClelland na VeritasRadio.com (w WIDEO można włączyć napisy PL)

7
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
sekatordsadkeriSikorkaintel Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
dsad
Gość
dsad

co oni cpaja

keri
Użytkownik
keri

Zaczęli sobie przypominać, czego nie widzieli, aby tylko odwrócić uwagę od tego, że na księżycu nie byli nigdy.

Sikorka
Gość
Sikorka

Zabawni są ci Amerykanie

intel
Gość
intel

takich ludzi wysyłają w kosmos- to kpina ! 9 metrów- kitu i mułu

Sikorka
Gość
Sikorka

Uwierzę jeśli zobaczę kosmitę na żywo. Bez dowodów to tylko szerzenie plotek. Amen

sekator
Gość
sekator

Trocki twierdził, że Boga nie ma, bo go nie widział!. Z tej samej półki?….

Marlema
Gość
Marlema

9metrow w szerz? To pewnie jakis cygan. Obcy sa wsrod nas.