Wszyscy znamy historię asteroidy, która uderzyła w Ziemię jakieś 65 milionów lat temu, a powstały wybuch zabił większość dinozaurów i wiele innych gatunków. Ale czy wiedziałeś, że ta asteroida może wyleczyć raka?

Naukowcy odkryli wcześniej dowody istnienia tej asteroidy na Ziemi w postaci pierścieni w glebie i skał, które zawierały elementy pochodzące wyłącznie z asteroid i komet. Potem przyszło potwierdzenie z satelity o asteroidzie lub uderzeniu meteorytu tuż przy wybrzeżu Chixualub w Meksyku.

Naukowcy odkryli niedawno, że ta sama asteroida, która zabiła życie, zawiera również pierwiastek, który może zabić komórki nowotworowe – skutecznie, może wyleczyć raka. Cóż, niezupełnie, ale w połączeniu z innymi elementami i molekułami.

Omawiany metal nazywa się irydem. Pochodzi on z asteroidy, która zabiła dinozaury. Działa poprzez połączenie irydu z białkiem we krwi zwanym albuminą, a następnie rozbija je światłem. Pozwala to irydowi przyczepić się do jądra komórek rakowych i je zniszczyć.

Światło, o którym mowa uszkodzi tylko chore komórki pozostawiając nietknięte otaczające je zdrowe komórki.

Badacze z University of Warwick są autorami odkrycia nazywanego terapią fotodynamiczną. Według profesora Petera Sadlera, iryd bardzo dobrze utleniania się pod wpływem światła uszkadzając chore komórki.

Naukowcy mają nadzieję, że dzięki metodę temu odkryciu będzie można w końcu leczyć skutecznie każdy rodzaj raka na dużą skalę.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
sekator Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
sekator
Gość
sekator

Lekarstwo na raka?. Nigdy do tego, żydzi nie dopuszczą!. Świat ma podlegać depopulacji, rakiem, chemtrails, wieżami wysyłającymi mikrofale i lekami, zawierającymi głównie placebo!. Nie po to nas trują, żeby nam ratować życie!….