Prezydent Izraela: ,,Wykupujemy Polskę.’’ Z kolei Israel Katz, Szef MSZ: ,,Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki.’’

,,Gospodarka Izraela jest w doskonałej kondycji. Izraelscy biznesmeni inwestują wszędzie na świecie, a Izrael notuje w tej chwili bezprecedensowe ekonomiczne sukcesy. Obecnie osiągnęliśmy gospodarczą niezależność i wykupujemy Manhattan, wykupujemy Polskę, Rumunię oraz Węgry. I wedle mojej wiedzy nie mamy z tym żadnych problemów.’’

Szymon Peres. Prezydent Izraela

Ostatnie dni to nieustanny atak Żydów na Polskę i Polaków. Oskarża się nas o antysemityzm, współudział w holocauście i przy okazji wymusza na rządzie Polskim spłatę kilkuset miliardów dolarów, w ramach powojennych roszczeń Izraela względem Rzeczpospolitej. Niemniej jednak po kolei. Po pierwsze czy zastanawialiście się, z jakiej racji szczyt Grupy Wyszehradzkiej miał odbyć się w Izraelu?

Otóż ja podają źródła w USA oraz Niemczech, Żydzi posiadają ogromną kontrolę nad rządem Prawa i Sprawiedliwości, głównie dzięki działaniom USA. Polska stała się chłopczykiem do bicia, notorycznie upokarza się nas na arenie międzynarodowej. Dodatkowo należy zauważyć, iż wysoce służalcze nastawienie obecnego rządu Polski względem żydów, sprawia, iż traci na tym naród, interes kraju i przyszłe pokolenia Polaków.

Idźmy jednak dalej. Obecnie kreowana jest skrajna psychoza względem potencjalnego zagrożenia ze strony Rosji, w sytuacji, gdy jednocześnie naród Żydowski usiłuje szantażem wymusić od nas haracz w wysokości ponad trzystu miliardów dolarów. USA przeforsowało w Kongresie ustawę 447, obligującą tamtejszy rząd do wyegzekwowania od Polski wyżej wspomnianych roszczeń, a wojska USA stacjonują już w RP. Wielu ekspertów podkreśla, iż jest to klasyczna hasbara, a naród Polski dobrowolnie oddaje się w niewolę.

W ostatnim czasie ze strony niektórych mediów żydowskich płynął haniebne sformułowania, nazywające Polaków nazistami. I teraz powstaje zasadnicze pytani, jak bardzo trzeba być bezczelnym, aby nazywać nazistami naród, który podczas II wojny światowej stracił z rąk nazistów ponad sześć milionów obywateli? Uratował setki tysięcy istnień żydowskich, często za cenę życia wielu synów i córek Polski. Mamy do czynienia z haniebnymi obelgami, podczas gdy rząd Polski oczekuje na jakąś formę przeprosin.

,,Na cały świat, dla milionów, idzie z rekomendacją jednego z głównych izraelskich mediów kolejny tekst o «współpracy narodu polskiego w holokauście». W wąskim, polskim obiegu pojawia się zapewnienie pani ambasador, że «Bibi» tak nie powiedział. I tak się polaczków robi w ciul.’’

Rafał Ziemkiewicz.

,,Żydzi przeczołgują nas, jak wytrawny treser w cyrku najprostszymi, sprawdzonymi metodami. Najpierw miotają oszczerstwa tak bezczelne, skrajne i absurdalne, że trudno już sobie wyobrazić mocniejsze. Potem (…) następuje „sprostowanie”, że niczego takiego nie powiedziano albo, co innego miano na myśli. Ale sprostowania czytają tylko zainteresowani pokrzywdzeni, a pierwszą, nagłośnioną na full, wiadomość, poznaje i zapamiętuje cały świat. I o to właśnie w tym chodzi.’’

Profesor Jacek Bartyzel.

Konferencja Bliskowschodnia, która z założenia miała być konferencją pokojową a jak się okazało przeistoczyła się w otwarte przygotowania do wojny z Iranem oraz cały spektakl obfitujący w poniżanie Polski i nawoływanie do przyspieszenia wypłaty roszczeń narodowi żydowskiemu, dziś poniekąd ma swoją kolejną odsłonę, a jest nią wypowiedz szefa Izraelskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych, który otwarcie obraża naród Polski, jaka jest reakcja Polskiego rządu? Otóż oczekuje on, czy wręcz błaga o jakąkolwiek formę przeprosin. Oto słowa szefa Izraelskiego MSZ:

,,Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki.’’

Israel Katz. Szef Izraelskiego MSZ.

Jest rzeczą zdumiewającą, iż nowo wybrany minister spraw zagranicznych Izraela, jedne z pierwszych słów, jakie wypowiedział, skierował przeciwko Narodowi Polskiemu. Słowa cytowane na całym świecie, kłamstwo wypowiedziane przez Katza obecnie podpala wyobraźnię ludzi na całym globie, ponieważ ostatnie dni to cykl antypolskich wypowiedzi. Można jedynie zadać pytanie, dlaczego jeszcze nie wydalono przynajmniej części dyplomatów Izraela znajdujących się na terenie Rzeczpospolitej? Jak długo rząd PiS będzie klęczał przed żydami? Jeżeli czegoś nie zrobimy, bardzo szybko okaże się, iż świat rzeczywiście uwierzy w kłamstwa i podłe oszczerstwa lobbowane przez żydów.

źródło: globalne-archiwum.pl

5
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
JanekWOLNOŚĆ KORWINttteis77sekator Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Janek
Gość
Janek

Chodzi o sprowokowanie Polski, a Polska się dała sprowokować. Dlaczego ? Wiele by wyjaśniać. Wymienię tylko najważniejsze: 1. Polska wyszła z roli państwa średniego, a nie jest mocarstwem regionalnym ani istotnym graczem w UE (zasługa obecnego obozu władzy w Polsce) 2. Izrael z USA sonduję wojnę z Iranem. Polska, Albania, Rumunia, grupa V4 pełnią rolę przedmiotu a nie podmiotu gry. 3. Polsce brakuje wizji, inicjatywy, kreatywności. Polska jest przyblokowana – to skutek opowiedzenia się po stronie „społeczeństwa zamkniętego” w konflikcie cywilizacyjnym po roku 2015 r. 4. W wyniku zmian klimatycznych zaczyna brakować wody na Bliskim Wschodzie. Izrael szuka dla siebie… Czytaj więcej »

ttteis77
Gość
ttteis77

Jaki i gdzie jest dowód ws, Polaków który byli nazistami, kolaborantów?, mówią że byli, a niepodważalny dowód jest?. Imiona, nazwiska, potwierdzone ich czyny, na papierze, wideo, określane (nazizmem i kolaboracją z nazistami). Gdzie są dowody jeżeli mówią że tak było. Rewizja Historii?. Dowody ws Żydów, na Polskim terytorium, imiona, nazwiska, gdzie byli co robili. Jeżeli dowodów żadnych nie ma to nie mogą żądać (że coś było). Jakie Świat posada dowody, gdzie one są, jakie one są?, to że ktoś kogoś widział to jeszcze nie dowód. Rewizja Historii?.

WOLNOŚĆ KORWIN
Gość
WOLNOŚĆ KORWIN

To był holkaust Polaków,wybito 12,6 mln(35% populacji)”, a w Jałcie Gruzinowi stalinowi SS przedali
Badania Dr. Inż. STEFANA PĄGOWSKIEGO.

„Ż ydzi są na szarym końcu tej tragicznej listy – „Rachunki do zapłacenia” dr.L.Staszyński,s.10

sekator
Gość
sekator

To nie jest żadne szaleństwo!. Izrael robi dokładnie to, co uzgodnili wcześniej podczas wizyty w Moskwie, Putin i Netanjahu!. Zadanie jest proste!. Powstrzymać USA, od interwencji wojskowej, po aneksji Ukrainy i Polski, przez Rosję!. Netanjahu, ma w kieszeni obietnice utworzenia na części ziem polskich i przyległych ukraińskich, wyśnionej krainy Polin!. Robi wszystko zgodnie ze scenariuszem, opracowanym wspólnie!. Nikt z NATO, ani USA, nie pójdzie ginąć w obronie polskich faszystów i zbrodniczych antysemitów!. Czy wam to nie układa się w logiczny ciąg zdarzeń?. W tej sekwencji nawet Iran ma swoje miejsce!.Oczywiście zostanie poświęcony przez Rosję, na ołtarzu wspólnych, mocarstwowych interesów!….

WOLNOŚĆ KORWIN
Gość
WOLNOŚĆ KORWIN

Poucz się historii..

Komunistyczna międzynarodówka u SA UPAdłego, dzikiego zachodu opartego na grabieniu ludzi niszczy Polskę deMOkretyńską racją (pi SS, gestaPO), bo jesteśmy ostatnią Słowiańską RODziną żyjącą pokojowo pod jednym dachem (w jednym kRaju) !

Większość ma te same geny i przodków od kilkuset tys. lat. Wynaleźliśmy m. in. bumerang, pojazdy kołowe, ser, ropę, samochód, pierwszą EUropę, IndoEuropę, komputer i udomowiliśmy zwierzęta

https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/2015/06/01/jestesmy-jedna-z-najstarszych-cywilizacji-na-swiecie/#more-3511/