Prof. prawa UJAWNIA: Niemcy mieli przejąć polski rynek lotniczy! Polacy mieli wszystko sfinansować

7
5

Informacje, które ujawnił profesor prawa na KUL, a w przeszłości sędzia Trybunału Stanu, są dosłownie zatrważające. Okazuje się, że za rządów Donalda Tuska usiłowano oddać w niemieckie ręce… cały polski rynek lotniczy.

Mało tego! Za cały proceder mieli zapłacić Polacy. Czyż to nie szczyt bezczelności i pogardy wobec własnego narodu?

Już ponad miesiąc temu podawaliśmy informacje, które ujawniła przewodnicząca komisji ds. Amber Gold Małgorzata Wassermann. Według nich, za rządów Donalda Tuska, planowano osłabić i sprzedać LOT Niemcom. Miało się to odbyć za pośrednictwem Amber Gold i spółki OLT Express, w której zatrudniony był syn premiera. Dziś okazuje się, że ta akcja była zakrojona na znacznie szerszą skalę, a brali w niej również udział Niemcy.

Profesor prawa na KUL Grzegorz Górski, a w przeszłości sędzia Trybunału Stanu, opublikował w mediach społecznościowych wpis na temat Amber Gold, który jego zdaniem miał być operacją BND (niemieckiej Federalnej Służby Wywiadowczej).

– Rok temu moje źródła w ABW mówiły, że cała akcja z Amber Gold była operacją BND, której celem miało być przejęcie polskiego rynku lotniczego tak, aby centralnym portem lotniczym dla Polski stało się lotnisko w Berlinie. Do tego chodziło o to, by operację tę de facto sfinansowali sami Polacy. A ABW miała osłaniać całą tę operację – napisał.

Od razu dodał, że wtedy powątpiewał w tę teorię, ale w obliczu ostatnich zeznań przed komisją śledczą wątpliwości zniknęły.

– Potraktowałem to wtedy jako „podpuchę”, a dzisiaj widać już wyraźnie, że to była prawda. A kto mógł zezwolić na taką operację obcym służbom w Polsce? No i jeszcze jedno. Pieniążki są bezpieczne w Luksemburgu – podsumował.

źródło: newsweb.pl

7 KOMENTARZE

 1. co za bzdury ,na czyja modłę wypocone.
  od conajmniej lat 17 LOT jest szpila do trumny polskiego lotnictwa , mało rentowna firma rozpasana pociotkami i krewnymi ,nieprofesjonalny ekonomizm oraz zwyczajnie spadajace noty paxów niestety kasy nie zapewniaja ,co gorsze co chwila słychac o koszmarnych pozyczkach ze skarbonki polaków i czcze zapewnienia ze sie lata dobrze doprowadzają do równi pochyłej tego przewoznika …dawno by upadł gdyby nie to ze sie zwie narodowy czyli ssawka skarbony , a to ze lufa chciała kupic to dzwonek sprzed laty ,i żadne tam cwierkanie …

  • Radze się dokształcić i poczytac jak Firma LOT funkcjonowała za czasów PO,

   podpowiem, nie funkcjonowała, PO dazyło do sprzedaży zagranicznemu inwestorowi wszystkiego co polskie, byle tylko wpuścić za fajną kase do kieszeni tych bogatych z zachodu na nasz rodzimy rynek, by zniszczyc polaka..

   Teraz poczytaj sobie jak LOT funkcjonuje odkąd PiS rządzi, a no tez podpowiem, od niepamiętnych czasów tak jak napisałeś, LOT był zawsze kulą u nogi ale PiS jakoś potrafi z niego wykrzesać siłe, która stać się może w tym roku narodową linią lotniczą na Węgrzech, ooo tak, polska firma narodową linią za granicą, przecież do tego mamy dazyć a nie do tego by niemieckie linie wykupiły LOT..

   prawda jest taka i tego nie da się ukryć, politycy brali w łape a na ich czele Tusk przytulał najwięcej jurków (euro) do siebie 🙂

  • logika taka, że jakbyś wiedział co to ta „piramida finansowa” to byś nie pie***lił głupot 😉

   piramida finansowa to struktura, gdzie każda następna osoba ma swoja działalnosc i wprowadza ludzi pod swoja dzialalnosc 😉 te osoby otwieraja wlasna dzialalnosc i zapraszaja nowe osoby i tak dalej i tak dalej, sęk w tym, że tak najłatwiej oszukiwać, osoba u góry nie jest odpowiedzialna za czyny tych pod sobą, bokażdy ma swoja dzialalnosc, czyli, dajmy na to, Pan Kowalski, ma sporo kasy i jest dosc wysoko w strukturach takiej piramidy, przeplaca 2-3 osoby pod sobą, które dla niego beda oszukiwać, wszyscy zyskaja ale Pan Kowalski siedziec nie pójdzie bo to osoby podnią sa odpowiedzialne, a że te osoby mają wlasna dzialalnosc w ramach tej całej struktury to ich dzialalnosci najczesciej zostaja zawieszone

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.