Izrael Iran wojna

OSTATNIE PRZEPOWIEDNIE SIĘ WYPEŁNIAJĄ. Na Bliskim Wschodzie wrze. Ogromne siły zmierzają w ten region a Plemię Bogobójców, słudzy Antychrysta i jego rząd światowy uruchomili błyskawiczny scenariusz przekształcenia świata i przygotowania go na przyjęcie Antychrysta jako jedynego dla wszystkich króla i boga.

The Jerusalem Post, 20 kwietnia: W odpowiedzi na oświadczenie izraelskiego premiera Benjamina Netanjahu, wygłoszone wcześniej, w piątek o tym, że ”IDF (Siły Obronne Izraela) są gotowe na jakiekolwiek zagrożenia ze strony Iranu, Iran w oświadczył, co następuje.

wielka wojna

Drugi zastępca dowódcy irańskiej Gwardii Rewolucyjnej Hossein Salami grozi atakiem na Izrael w zwykłym tekście bez ogródek:

 „Nie polegajcie na swoje bazy lotnicze, ponieważ znajdują się one w zasięgu ognia. Nasze palce spoczywają na czerwonym przycisku i rakiety są gotowe do startu. Kiedy wróg zdecyduje się wystąpić przeciwko nam, naciśniemy przycisk i wystrzelimy rakiety”.

Ponieważ The Jerusalem Post jest wydaniem izraelskim, płomienne przemówienie Pana Hosseina Salami zostało nieznacznie skrócone. Oto jej treść z oficjalnego źródła irańskiego:

„Wiemy bardzo dobrze, że jesteście wyjątkowo narażeni na atak! Nie macie operacyjnej głębokości do manewru, nie macie „ tylnego podwórka”. Cały wasz kraj – to wielkość naszej operacji „Beit al-Mogaddas”. Nie macie wyjścia, aby uciec, żyjecie w paszczy smoka. Nie będziecie w stanie nam się oprzeć, a cała wasza obrona runie jak domino, kiedy wasi żołnierze i mieszkańcy zaczną uciekać. Nie macie wyjścia, oprócz  cofnięcia się wprost do morza, próbując pokonać go wpław. ”

Izrael Iran wojna

Operacja „Beit al-Mogaddas” – jest jedną z najbardziej znanych operacji wojny irańsko-irackiej, której celem było wyzwolenie przez Iran kluczowego miasta Chorramszahr w południowo-zachodnim Iranie. Operacja rozpoczęła się 24 kwietnia (1982 r.), kiedy irańskie wojska w ilości około 70 000 żołnierzy rozpoczęły ofensywę na całym froncie. W okolice Chorramszahr dotarli w niecały tydzień, przed 30 kwietnia, w walkach pokonując obszar znacznie większy niż obszar Izraela w każdym kierunku.

Współczesna Izraelska Armia Obrony nie jest, oczywiście, armią iracką modelu z 1982 roku, ale dzisiaj również Iran jest zupełnie inny. Dlatego bez użycia przez Izrael taktycznej broni nuklearnej, którą Izrael prawdopodobnie ma, ofensywy Iranu nie będzie mógł zatrzymać. Jednak Iran ma broń chemiczną i na pewno ma też coś podobnego do „brudnej bomby atomowej”.

Najprawdopodobniej irańskie lotnictwo zostanie przez izraelskie siły lotnicze zniszczone, jednak irańskie rakiety, nadziewane OM (chemicznymi środkami bojowymi) żadna obrona przeciwrakietowa nie będzie w stanie zniszczyć, a w odpowiedzi na ataki jądrowe albo ze strony Izraela lub Stanów Zjednoczonych i ich sojuszników, Iran broń masowego rażenia z pewnością zastosuje, o czym generał Salami mówi dość jednoznacznie.

Jak wyjaśnił on w swoim Twittererze, pomoc Izraelowi ze strony USA będzie wyglądała „jak karetka pogotowia, wysłana do zmarłego i wszystko, w czym będzie mogła ona mu pomóc – to dostarczyć go na cmentarz.”

Wykorzystanie broni masowego rażenia jest bardzo poważnym i ekstremalnym środkiem dla każdego państwa, więc jeśli Iran zostanie zagrożony zniszczeniem przez zjednoczone siły NATO, to z całą pewnością użyje  on broni masowego rażenia. Do Stanów Zjednoczonych jego rakiety nie dolecą, ale z Izraelem z pewnością zostanie wszystko zakończone, tam nawet do morza nie będzie komu uciekać. Dowódcy wojskowi Izraela, pomimo retorycznej brawury, z tego momentu doskonale zdają sobie sprawę. Tym niemniej polityczne przywództwo Izraela uparcie popycha kraj do zbiorowego samobójstwa.

W tym samym czasie w Jordanii, na tak zwane „wspólne ćwiczenia wojskowego” Eager Lion, nie wiadomo po co zgromadzono już około 3600 amerykańskich wojskowych, w tym około 1800 Marines z 26. Morskiej grupy ekspedycyjnej, a lotniskowiec USS Harry Truman w towarzystwie 7 statków już wpłynął  do ​​Morza Śródziemnego.

W okresie około 22 kwietnia będzie on przebywał we wschodniej części Morza Śródziemnego. Dodatkowo dla wsparcia lotniskowca USS Harry Truman, przybyły krążownik rakietowy, atomowe łodzie podwodne (ros. – AПЛ – атомные подводные лодки) i niszczyciele, a w Morzu Śródziemnym już znajduje się Szósta Flota USA, wzmocniona w przeddzień ataków na Syrię kilkoma atomowymi łodziami podwodnymi i statkami sojuszników.

Jednak najważniejsza wiadomość nie przychodzi z Gibraltaru, ale ze Stanów Zjednoczonych. W przeddzień ataków amerykańskich na Syrię, wszyscy analitycy wojskowi mówili niemal jednogłośnie, że atol Diego Garcia, gdzie USA ma ogromną bazę – wysuniętą placówkę w Oceanie Indyjskim, będzie kluczowym elementem do ataku na Syrię lub jeśli Pentagon wyda inny rozkaz, na Iran.

Stąd, jak tylko będzie widoczne, że tam zaczęto gromadzić uderzającą siłę, czyli na Diego Garcia zaczną przerzucać bombowce (szczególnie Northrop B-2 Spirit) – to będzie oznaczać, że ​​wkrótce na Bliskim Wschodzie będą wojna.

Izrael Iran wojna

Trudno powiedzieć, co tam się dzieje i czy przerzuca się tam dodatkowe bombowce, ale tym niemniej można będzie wyśledzić moment przerzutu tych samolotów w chwili ich startu ze swoich baz w Stanach Zjednoczonych. Bombowców Northrop B-2 Spirit w Stanach Zjednoczonych jest w sumie 20 sztuk, z których część – to eksperymentalne prototypy, część w fabrykach poddawana jest renowacji i modyfikacji, a część stoi w pełnej gotowości bojowej z rakietami jądrowymi pod brzuchem, natomiast część rozmieszczona jest w bazach wojskowych na całym świecie.

Dlatego, aby zobaczyć przynajmniej jeden taki samolot na niebie dla fanów obiektów lotniczych w USA – to wielka rzadkość i radość. A tutaj nie jeden, nie dwa, ale 10 sztuk! Połowa tego wszystkiego, co mają Stany Zjednoczone!

Do żadnych ćwiczeń nie jest to podobne. Jest to przerzucanie Northrop B-2  Spirit z jednego miejsca na drugie. I najprawdopodobniej poleciały one do jakiejś nowej bazy wojskowej. Jest bardzo możliwe, że ich ostatecznym celem będzie baza lotnicza Diego Garcia. W tym przypadku można będzie śmiało założyć, że na Bliskim Wschodzie wkrótce będzie WIELKA WOJNA. Czy będzie to amerykański cios na Iran, czy nowy atak NATO przeciwko Syrii, nie wiadomo. Jak dotąd jednak wydaje się, że chmury gromadzą się właśnie nad Iranem.

(zalecane włączenie napisów PL)

 

źródło: wolna-polska.pl

7
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
JarekSDA2JanekKimBuryMaxPn Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
SDA2
Gość
SDA2

Coś przespałem ? Czy wojna już trwa ? Leżakuje na greckiej wyspie Zakynthos. Czy mam się przenieść do Hiszpanii czy dalej leżakować w Grecji ?

Jarek
Gość
Jarek

Nie ważne gdzie będziesz. Każdy z nas to odczuje

KimBury
Gość
KimBury

To może i coś o tej III Świątyni by się zdało?

ttteis77
Gość
ttteis77

„Sprawa jest bardzo poważna, bo chodzi o 300 mld dolarów czyli ponad bilion złotych! W grudniu ustawa znana wtedy jeszcze jako act 447 została przyjęta przez amerykański Senat, a teraz skierowano ją, już pod numerem 1226, do izby niższej amerykańskiego parlamentu, czyli do Kongresu USA. „następstwa są jasne”
https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/polska-w-niebezpieczenstwie-ekspresowe-glosowanie-amerykanskiej-ustawy-1226-ktora-nakaze (447)”

Janek
Gość
Janek

ludzie ! Zmiany na Ziemi to rosyjska agentura, ideologia euroazjatyckiego związku młodzieży, panslawistyczny nacjonalizm, szambo takie jak ISIS, Al Kaida czy Bractwo Muzułmańskie. Nie czytajcie tego. Tam zresztą nic nie ma godnego uwagi.

Janek
Gość
Janek

Pocieszające w tym wszystkim jest to, że taka Wielka Wojna nikomu się nie opłaca. Historycznymi błędami był podział Korei (lepiej by było gdyby wygrała jedna ze stron), bierność Czang Kaj Szeka wobec Japonii i Mao, atak Hitlera na Grecję, atak Japonii przez Birmę do Indii, błędy USA popełnione w Wietnamie (Ho Szi Min chciał współpracować z USA podczas drugiej wojny, ci jednak go zignorowali) itd.. mnóstwo błedów popełnianych niemal przez wszystkich podczas wojen. USA też sytuacja wymknęła się spod kontroli w Afganistanie i Iranie, Putin ugrzązł na Ukrainie i Syrii. Ciekawe jakie błędy zostaną popełnione w wyżej przewidywanych konfliktach.

MaxPn
Gość
MaxPn

To nie sa błędy. To celowe działania -dłuższa wojan to większe zyski dla żydowskiego przemysłu zbrojeniowego.