„Straszliwe proroctwo”: rozszyfrowano przesłanie Kaddafiego

przepowiednie

Proroctwo libijskiego polityka rozszyfrował rosyjski badacz Andriej Tiuniajew.

Muammar Kaddafi, „należący” do dwóch różnych wspólnot i biorący pod uwagę doświadczenie swojego kraju oraz przykład państw europejskich, wyraził zaskakujące przypuszczenie dotyczące przyszłości świata. Naukowcy rozszyfrowali jego komunikat.

Polityk skupił uwagę na różnicach ludzkich ras. Jego zdaniem światem będą rządzić czarnoskórzy. Mimo że rozwój państw europejskich dominuje, mieszkańcy tych krajów przegrywają pod względem liczby urodzeń. W tym przypadku zdecydowaną przewagę mają czarnoskórzy. Dodatkowo ze związku białej i czarnoskórej osoby rodzi się mulat. Takie zmiany w puli genowej powodują wzrost populacji czarnoskórych.

W związku z tym ekspert twierdzi, że „straszliwe proroctwo” polityka spełni się bardzo szybko, ponieważ liczba rdzennych mieszkańców państw europejskich gwałtownie spada. Ekspert podkreśla, że zgadza się z przewidywaniami Kaddafiego — światem będą rządzić czarnoskórzy.

Według danych statystycznych naukowców z początku ubiegłego roku białych zostało 6-8%, mimo że w połowie XIX wieku było ich 50%, a w połowie XX wieku — 22%. Naukowcy ostrożnie mówią o przyczynach takiego spadku, ponieważ praktycznie nie są w stanie wpłynąć na procesy wzrostu i spadku liczby ludności.

źródło: pl.sputniknews.com

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
stanWieszczlokalny Panoramix Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
stan
Gość
stan

No coz powiedziec??? ktos niedawno powiedzial (chyba Trump) ze narod ktory nie rodzi nowych pokolen jest jak drzewo ktore nie wydaje owocow! a co powiedzial Chrystus o drzewku oliwnym ktore nie dawalo owocow!! to tak jest z czlowiekiem i tak jest z narodem!! jesli przez nasze lenistwo proznosc i wygode nie myslimy o pracy jaka wyonujemy o tym aby owoce jej zostawic naszym dzicom to coz zostanie po nas pustka!! na szcescie dzieki nowym prawdziwiepolskim wladza jest coraz wiecej dzieci w polsce to mamy mala szanse na pozostanie jakis czas jeszcze sercem swiata zachodniego prawdziwie chrzesciajanskiego coz mulaci sa takze… Czytaj więcej »

lokalny Panoramix
Gość
lokalny Panoramix

A jednak te opryski z nieba doprowadzą do wyludnienia ziemi

Wieszcz
Gość
Wieszcz

wniosek, trzeba się mnożyć na potęgę bo czarni nas zaleją