przepowiednie

Proroctwo libijskiego polityka rozszyfrował rosyjski badacz Andriej Tiuniajew.

Muammar Kaddafi, „należący” do dwóch różnych wspólnot i biorący pod uwagę doświadczenie swojego kraju oraz przykład państw europejskich, wyraził zaskakujące przypuszczenie dotyczące przyszłości świata. Naukowcy rozszyfrowali jego komunikat.

Polityk skupił uwagę na różnicach ludzkich ras. Jego zdaniem światem będą rządzić czarnoskórzy. Mimo że rozwój państw europejskich dominuje, mieszkańcy tych krajów przegrywają pod względem liczby urodzeń. W tym przypadku zdecydowaną przewagę mają czarnoskórzy. Dodatkowo ze związku białej i czarnoskórej osoby rodzi się mulat. Takie zmiany w puli genowej powodują wzrost populacji czarnoskórych.

W związku z tym ekspert twierdzi, że „straszliwe proroctwo” polityka spełni się bardzo szybko, ponieważ liczba rdzennych mieszkańców państw europejskich gwałtownie spada. Ekspert podkreśla, że zgadza się z przewidywaniami Kaddafiego — światem będą rządzić czarnoskórzy.

Według danych statystycznych naukowców z początku ubiegłego roku białych zostało 6-8%, mimo że w połowie XIX wieku było ich 50%, a w połowie XX wieku — 22%. Naukowcy ostrożnie mówią o przyczynach takiego spadku, ponieważ praktycznie nie są w stanie wpłynąć na procesy wzrostu i spadku liczby ludności.

źródło: pl.sputniknews.com

3 KOMENTARZE

  1. No coz powiedziec??? ktos niedawno powiedzial (chyba Trump) ze narod ktory nie rodzi nowych pokolen jest jak drzewo ktore nie wydaje owocow! a co powiedzial Chrystus o drzewku oliwnym ktore nie dawalo owocow!! to tak jest z czlowiekiem i tak jest z narodem!! jesli przez nasze lenistwo proznosc i wygode nie myslimy o pracy jaka wyonujemy o tym aby owoce jej zostawic naszym dzicom to coz zostanie po nas pustka!! na szcescie dzieki nowym prawdziwiepolskim wladza jest coraz wiecej dzieci w polsce to mamy mala szanse na pozostanie jakis czas jeszcze sercem swiata zachodniego prawdziwie chrzesciajanskiego coz mulaci sa takze w polowie bialymi to moze i lepiej sa zdolniejsi wytrzymalsi urodziwi aby zachowali nasza kulture to bedzie OK!!! , a czarni moze spowoduja powrot ludzi do natury i jej szanowania jak jest to w pewnych grupach ludzi pierwotnych jeszcze w Afryce czy ameryce poludniowej????

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here