Prowokacja? Rosyjski konwój ma być ostrzelany?

konwój humanitarny RosjaUkraińska organizacja „Słuszna Sprawa” alarmuje, że rosyjski konwój z pomocą humanitarną dla Ukraińców może zostać ostrzelany rakietami typu Grad. Jak informuje RMF FM, powołując się na „Słuszną Sprawę”, w ciężarówkach mają być ukryte nadajniki radiowe. Liczący 280 pomalowanych na biało pojazdów konwój wyjechał z Woroneża do Biełgorodu. Na granicy rosyjsko-ukraińskiej jest oczekiwany wieczorem.

Ciężarówki mają zostać ostrzelane rakietami Grad, a oskarżona o to ma zostać ukraińska armia – Alarmuje Dmytro Snegyrow z Obywatelskiej Inicjatywy „Słuszna Sprawa”. W skutecznym ostrzale mają pomóc nadajniki. Ponoć właśnie dlatego Rosjanie nie godzą się na przepakowanie pomocy do ciężarówek Międzynarodowego Komitetu Czerwonego Krzyża.

Do prowokacji ma dojść w okolicy Ługańska. Konwój mają ostrzelać rakietami żołnierze Specnazu. Snegyrow powołuje się na przecieki od rosyjskich separatystów.

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

5 thoughts on “Prowokacja? Rosyjski konwój ma być ostrzelany?”

 1. Dlaczego szukamy sojusznikow za oceanem? Powinnismy sie skupic na sojuszach w regionie. Mamy tarcze rakietowa. Po to, zeby zestrzelic cokolwiek ze wschodu. Jesli bedzie to rakieta atomowa to cale skazenie bierzemy na siebie. USA nadal beda bezpieczne. Powstanie pomnik, zapali sie kilka swieczek i tyle bedzie z sojuszu. Historia nas niczego nie nauczyla? Ile razy liczylismy na zachod tyle razy zle sie to konczylo. Interesy sa ponad lojalnoscia.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Zgadzam sie z Toba. USA prą do wielu wojen bez obawy bo sa położeni tak ze ich wojna ominie.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 2. Jeżeli Ruscy nie chcą konfliktu, to po co pchają tamtędy tą pomoc humanitarną…vbajdełej, dla kogo ta „pomoc humanitarna” ma być? Wszystko w tym garze zaczyna kotłować coraz mocniej i w końcu, dojdzie do rozległego konfliktu. Wydaje mi się, że czas najwyższy zacząć myśleć o jakiejś migracji, bo nasze, prężące pierś, chłopaczki za wiele nie nawojują z Ruskimi. Marsz Ruskich na naszą stolicę potrwa może trzy dni… To już daje chyba obraz naszej niemocy wobec nich. Jednak nasze chuopaczki w rządzie twardo podjudzają, żeby Ruskim do*****olić… no to powodzenia;]

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 3. Ten świat sie kończy na naszych oczach i nikt i nic już tego procesu nie zatrzyma

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 4. Cos czuje że zaczną się ładne jaja przez ten konwój.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.