W przededniu III wojny światowej

Na pewno słyszeliście o zbliżającym się konflikcie światowym. Nadchodzi wojna na wszystkich frontach z wykorzystaniem wszystkich militarnych wariantów. Od dawna nie mogę spać po nocach i zastanawiam się czy nie uciec z kraju, no ale gdzie?

Wojna dosięgnie każdą część świata. Chyba zacznę robić zapasy. Zachodzę w głowę co kombinują przywódcy świata, z której strony nadejdzie atak i czy zginę od razu, czy dopiero później. Tu imigranci, tam ataki terrorystyczne i zamachy stanu. Pewnie jest tego jeszcze więcej, tylko w wiadomościach o tym nie mówią. Nie uważacie, że to wszystko jest jak jeden wielki trailer III wojny światowej?

Pomyślcie np. że za 1000 lat (o ile ktoś to w ogóle przeżyje) dzieci będą czytać w podręcznikach „istotnym czynnikiem wywołyjącym największy konflikt w dziejach świata był napływ imigrantów…”. Bo wojna będzie. I to na pewno. Ja już nawet nie mówię o interesach światowych mocarstw (btw gdzie jest koleś od „Obyś żył w ciekawszych czasach”?

Przydałoby się uaktualnienie), ale o czymś gorszym. Prędzej czy później nastąpi nakumulowanie tej całej nienawiści, która w ludziach siedzi. Nienawiści do czarnych i „ciapatych”. Nienawiści do homoseksualistów. Nienawiści pomiędzy politykami, prawicowcami i lewakami, do innych krajów, nacji, religii, języków.

Nienawiści sąsiada do sąsiada a nawet dwóch osób z tego samego autobusu. Ile razy widzieliście żądzę mordu w oczach zwykłych przechodniów, którzy wzrokiem ci mówią „I’ll kill you”?

Ludzie wezmą do rąk widły, siekiery, noże kuchenne i co tam mają pod ręką byle tylko się powyżynać nawzajem, kiedy tylko przyjdzie odpowiedni moment. I nie ma sposobu, żeby ich (nas?) przed tym powstrzymać.

źródło: chujnia.pl
Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

11 thoughts on “W przededniu III wojny światowej”

 1. Gdzie uciekać? No na pewno nie na zachód Europy!!!Przecież tam czekają setki tysięcy muzułmanów I wkrótce zacznie się wyrzynanie CHRZEŚCIJAN!!!!Czeka nas wojna atomowa I raczej nie ma ucieczki Jedynie co można , to zrobić  PORZąDNE BETONOWE BUNKRY Tak jak to robią już obywatele Szwajcarii ,USA i innych krajów.

  Politycy i masoneria mają już przygotowane bunkry i całe podziemne miasta!!!Między innymi w USA, NIEMCZECH I w SZWAJCARII „pod wspaniałym tunelem Gotarda”.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 2. Polecam portale niezależne takie jak Wolna-polska(kropka)pl, Pch24(kropka)pl, Niezalezna(kropka)pl, forumdlazycia(kropka)wordpress(kropka)com
  Polecam wywiad z Aaronem Russo, (na you tube).
  Wpiszcie w you tube hasło: ‘Przewidywany przebieg III wojny światowej’. Znajdziecie dokładny i precyzyjny opis III wojny światowej i jak będzie ona wyglądała. Objawienie to dała Matka Boża Siostrze Łucji gdy ta przebywała w Klasztorze w Coimbrze.
  Żyjemy w czasach ostatecznych. W ostatnim etapie wypełniania się Apokalipsy. Większość Apokalipsy już się wypełniła. Za chwilę rozpocznie się ostatnie 7 lat końca, przed wielkim uciskiem. Polecam posłuchać wykładu Ks. Grzegorza Śniadocha pt: „Walka w czasach ostatecznych”, oraz wywiadu sprzed dosłownie kilku tygodni z Ks. Pawłem Murzińskim pt: „Czas Apokalipsy. Z ks dr Pawłem Murzinskim rozmawia pani Krystyna Kiwacz.” Posłuchajcie uważnie, bo Ci Kapłani właśnie o tym mówią. Na Wolna Polska co kilka dni piszą jak będzie wyglądało to wszystko – przyjście Antychrysta, pieczęć bestii itd. Dosłownie przed tym się znajdujemy. Obowiązkowo polecam 2 wykłady Ks. Pawła Murzińskiego: Pierwszy: „Spotkanie Ks. Paweł Murziński – Sursum Corda Poznań 22-04-2016” (są 2 części tego wykładu – w których to Ksiądz Paweł mówi, żeby uciekać ze Stanów i z Niemiec) i drugi: „Apokalipsa w świetle Ewangelii i Dziejów Apostolskich”, a także kolejne Jego wykłady pt: „Idea fałszywego miłosierdzia istotą Apokaliptycznego zwiedzenia…” i „Zmiany klimatyczne a, znaki końca czasów”. Niesamowite źródło informacji o tym co się wydarzy i w jakim etapie żyjemy. Jeśli, ktoś jest zainteresowany tematem i nie wie co dalej robić polecam wykłady Ks. Piotra Glasa – egzorcysty z Anglii, zwłaszcza te z kwietnia tego roku wygłoszone na Jasnej Górze. Jest ich 12 części oraz wszelkie Jego inne wykłady, gdyż mówi o rzeczach o których od innych nie usłyszycie.
  Polecam ostatni najnowszy wykład Ks. Murzińskiego pt: „Proroctwa z Apokalipsy”. W którym to wyraźnie mówi, że jeśli ktoś myśli, że usłyszy o tym że zbliża się koniec, nadejście Antychrysta i znamię bestii z Ambon w Kościele, to bardzo się myli. Jeśli, ktoś nie żyje blisko Boga i sam nie rozeznaje znaków to niestety do dnia w którym ponownie pojawi się Jezus aby sądzić narody, będzie żył w nieświadomości, co może go kosztować utratę duszy i śmierć wieczną.
  Zbliżamy się do końca wielkimi krokami. Trwa wielka walka o dusze.
  Każdy kto posłucha tych wykładów otworzy oczy i zrozumie wiele spraw na które wcześniej nie zwracał uwagi, bądź których nie rozumiał. Z Panem Bogiem.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 3. CO ZA IDIOTA SKOPIOWAŁ MOJĄ WYPOWIEDŹ Z SERWISU CHUJNIA.PL?
  Weszłam tutaj przypadkiem, od razu jak zobaczyłam tytuł i treść złapałam sie za głowę. Przecież ja to pisałam!! Tu macie linka do oryginału:
  http://www.chujnia.pl/w-przededniu-iii-wojny-swiatowej/
  Masakra 😀 nie sądziłam, że komuś się może tak nudzić.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 4. Nie wiem co to za idiota pisał ten artykuł, ale ma nieźle nasrane w głowie.
  Po pierwsze wojna już trwa tylko cicha i dla większości osób nawet jest nie widoczna, a prawdy oni poznać nie chcą.
  Terroryzm do bujda na resorach i dobrze wiadomo że do Państwo samoczynnie takie akcję wykonuję.
  Lepiej zajmijcie się pisaniem o klimacie na ziemi lub tym podobnymi rzeczami…

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 5. Autor artykułu zapomniał o nienawiści do białych i Europejczyków, a już w szczególności do Polaków, którzy „wywołali” II w.św. a teraz – głosem autora (o ile to Polak)- wywołują III.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 6. jak już każdy z was zaobserwował, po co ten „przemarsz wojsk” dla zabawy?
  jak już każdy z was wie, powiedział „nie zna dnia ani godziny” czuwajcie. ponowne przyjście Jezusa. Czuwajcie. Historia o złodzieju. „gdybyście wiedzieli że nadejdzie, czuwali byście.
  „Znaki na niebie”
  CZY JEST KTOŚ KTO MA, NA TYLE CZYSTE SERCE BY OGLĄDAĆ BOGA??? TYLKO SZCZERZE…. Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą.
  To co nadejdzie, to jeszcze nie KONIEC ŚWIATA. „TEN CYKL” ROZPOCZĄŁ SIĘ WCZEŚNIEJ, A ZWADA „WOJNA” TO TYLKO WSTĘP.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 7. Dokąd uciec i się schronić przed III wojną światową ?
  Obawiam się, że nie ma takiego miejsca na Ziemi, gdyż zło i źli ludzie rozprzestrzenili się po całym, zamieszkałym globie.
  Jedynym dla nas schronieniem i wybawieniem jest Boża Arka, ale biletu na jej pokład nie kupimy za żadne pieniądze , i u żadnego armatora , gdyż Kapitanem Arki jest Jezus Chrystus.
  Aby wejść na pokład Arki , trzeba osobiście poznać Tego , który jest jedynym Bogiem mórz i oceanów oraz Kapitana, którego ów Stwórca do nas posłał.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 8. Patrząc z boku na Polaków ile w was jest nienawiści to nie mam wątpliwości o tym ze III wojna już jest niedaleko.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 9. Nie strasz, nie strasz, bo się zesrasz.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. To nie straszenie, to przedstawienie faktów.

   Jak byś stał na drodze i jechał na ciebie Tir i ktoś by Ci o tym mówił, to też byś mówił „nie strasz”?

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
   1. Czy nie zastanawia Cię, jaki w ostatnim czasie jest natłok informacji mających wzbudzić w ludziach strach? Zakładając, że ludzie mają zdolność do kreowania rzeczywistości, taki natłok negatywnych wiadomości może stworzyć samospełniającą się przepowiednię.

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.