Izrael zostanie zniszczony
Biblia Przepowiednie Widmo wojny

Przepowiednia z Biblii się wypełnia. 57 muzułmańskich narodów chce zniszczenia Izraela

Turecka gazeta bliska prezydentowi Erdoganowi i jego partii rządzącej wzywa 57 islamskich narodów do zbudowania wspólnej armii zdolnej do ataku na Izrael.

KSIĘGA TRZECIA
PSALM 83(82)*
Boże, upokórz sprzymierzonych wrogów!
2 O Boże, nie trwaj w milczeniu,
nie milcz i nie spoczywaj, Boże!
3 Bo oto burzą się Twoi wrogowie
i podnoszą głowę ci, którzy Cię nienawidzą.
4 Knują spisek przeciwko Twojemu ludowi,
zmawiają się przeciw tym, których strzeżesz.
5 «Pójdźcie – mówią – wytraćmy ich spośród narodów,
by więcej nie wspominano imienia Izraela».

erdogan

Instytut Badań nad Mediami na Bliskim Wschodzie donosi,  że artykuł pojawił się na stronie internetowej pod tytułem „Co by się stało, gdyby powstała armia islamu przeciwko Izraelowi?”

Został opublikowany tuż przed szczytem Organizacji Współpracy Islamskiej, która liczy 57 członków, podał MEMRI.

W artykule pisze

„że taka wspólna armia znacznie przekroczy armię izraelską pod względem siły, wyposażenia i budżetu, i przedstawiono statystyki, które to potwierdzają.”

„Opowiada się również za ustanowieniem wspólnych baz sił lądowych, lotniczych i morskich, które przybywają z całego świata muzułmańskiego, by oblegać Izrael, jednocześnie zauważając, że Pakistan, jako jedyny kraj nuklearny, ma” specjalny status „wśród krajów OIC , ” – Napisano w raporcie.

W artykule można przeczytać, że wiele głównych punktów w raporcie  zostało „wziętych ze strony internetowej tureckiej Międzynarodowej Kompanii Obronnej i Konsultingowej SADAT, która zapewnia doradztwo w zakresie obrony i działań wojennych, zarówno konwencjonalnych, jak i niekonwencjonalnych, a także w zakresie organizacji wojskowej, szkoleń i ekwipunku. ”

Artykuł stwierdza: „Staje się jasne, że siły zbrojne państw członkowskich mogą znacznie przewyższać moce Izraela. Co więcej, w możliwej operacji wojskowej ta wyższość może być realizowana w terenie przez [tworzenie] wspólnych baz wojskowych dla sił lądowych, powietrznych i morskich „.

Jeśli członkowie OIC „zjednoczą się i stworzą wspólną siłę militarną, będzie to największa armia na świecie”.

„Całkowita liczba mieszkańców tych krajów wynosi 1 674 526 931. Liczba żołnierzy aktywnej służby w tych krajach wynosi co najmniej 5 206,100. ”

Gazeta nazywa Izraela „znacznie gorszym” i mówi, że „ten kraj, który próbował okupować Jerozolimę w otoczeniu państw muzułmańskich” ma populację zaledwie około 8 milionów, podczas gdy sam Stambuł przekracza 14 milionów.

 

7
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
sekatorKimBuryAdminkeriPat Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
sekator
Gość
sekator

Mam prośbę do Persów!. Anihilujcie ich, zanim zasiedlą naszą ojczyznę, pod Polin!….

KimBury
Gość
KimBury

Póki co to właśnie Izrael knuje jak do zguby doprowadzić Syrię, Liban i Iran.

Pat
Gość
Pat

To nie jest żaden lud wybrany… Przebierańcy ,90% to Chazarzy więc nie można ich porównywać do ludu wybranego oni się tylko podszywaja pod semitow I defacto prawdziwymi Antysemitami są oni.

keri
Użytkownik
keri

Chazarzy udający żydów, są koczowniczym ludem zakaukaskim, który mordował i grabił okoliczne narody, dlatego zostali wypędzeni i przyleźli na teren ukrainy, Polski i inne okoliczne, a potem rozleźli się dalej nie zmieniając swego zajęcia wyżej wymienionego. Nie mają nic wspólnego z semitami, prócz ściachanego fiuta.

Putin zniszczył Rosję
Gość
Putin zniszczył Rosję

Narody europy zachodniej też się przyłączają Niemcy wiadomo, Francja popiera, a oni nadal myślą że trzeba się im podlizywać i popierać ich politykę.
Ta cała afera uświadomiła mi tylko że Izraelici to jednak pół mózgi podskakujące jakim się zagra, upadły naród do ginięcia/ walki za wszystkich.
Nawet ruskie ich dymają w kakao od lat Krym + wysiedlenia, Most 1, Most 2.
Róbcie tak dalej Izraelici i czekajcie końca, jak nawet USA przestaniecie być użyteczni to gdzie się podziejecie,żuczki?

KimBury
Gość
KimBury

Do nas przyjadą; już przyjeżdżają.

%d bloggers like this: