Przepowiednie 2016 rok czyli Nostradamus Jackowski i III wojna światowa

Nie tylko Nostradamus, czyli co mówią najpopularniejsze proroctwa. Oto przepowiednie na 2016 rok.

 Nowy, 2016 rok zbliża się wielkimi krokami. Sprawdziliśmy, czy wszystkie jego zapowiedzi są tak zatrważające jak te, które serwują nam francuski wieszcz.

Nostradamus i III wojna światowa

Wprawdzie w jego opracowaniach ciężko o konkretną datę wybuchu III wojny światowej, to wszystkie interpretacje słów tego astrologa wskazują, że do tej bliżej nam niż dalej. Być może jesteśmy właśnie świadkami wydarzeń, które będą przyczyną kolejnego konfliktu w skali globalnej.

Nostradamus przepowiednie

Baba Wanga i wyludnienie Europy

Bułgarska mistyczka zapowiada, że Stary Kontynent będzie zmagał się z problemami demograficznymi. Wyludniona Europa to jednak scenariusz raczej niemożliwy na nadchodzący rok. Część przepowiednie Wangi interpretuje więc jako zapowiedź samotnej Europy na arenie międzykontynentalnej.

Edgar Cayce o potężnym trzęsieniu ziemi

Ta klęska żywiołowa według jasnowidza z USA ma dotknąć Amerykę Północną dzieląc kontynent na dwie części. Katastrofy naturalne nie ominąć mają też Europy Północnej i japońskich wysp, którym grozi zalanie.

Krzysztof Jackowski i kryzys bankowy

Polak przewidział już kryzys finansowy w 2008 roku i dziś też zachęca wszystkich do trzymania gotówki nie w bankach, a w domowym zaciszu, prognozując powtórkę tej sytuacji. Nie obcy jest mu temat III wojny światowej – powinniśmy uważać na ogniki zapalne w krajach arabskich i na Dalekim Wschód.

przepowiednie

– Nauczymy się trzymać pieniądze w rękach, nauczmy się oszczędzać gotówkę, trzymając ją w domu! – apeluje do społeczeństwa Krzysztof Jackowski, znany jasnowidz. Dodaje, że posiadanie pieniędzy na koncie i możliwość ich wypłacania kartą daje złudne poczucie bezpieczeństwa. – Zbliża się zmierzch wirtualnej gospodarki. Teraz pieniądze są jedynie zapisem cyfrowym lub przybierają postać plastikowej karty. Ale ktoś kiedyś powie: sprawdzam. I okaże się, że na światowym rynku nie ma takiej masy pieniędzy. Że były wirtualne.

Jackowski twierdzi, że możni tego świata albo zachorowali – jak się wyraził – na zbiorową schizofrenię, albo wiedzą, że nadchodzi godzina 0.00, kiedy cały system finansowy świata ulegnie załamaniu. – Idzie nowy porządek, wszystko zostanie zaorane – powiedział jasnowidz na wideoblogu na fakt.pl.

Przepowiednie na rok 2016: Jackowski o islamskich imigrantach w Europie

Chiński horoskop i rok małpy

2016 rok ma być nadzwyczajnie korzystnym czasem dla wszystkich małp, czyli ludzi urodzonych w 1980, 1992 czy też 2004 roku. Trzeba trzymać kciuki, żeby wśród nich nie było osób o złych zamiarach wobec świata.

przepowiednie

Źródło: NOiZZ/Fakt24

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

One thought on “Przepowiednie 2016 rok czyli Nostradamus Jackowski i III wojna światowa”

  1. Mam nadzieje ze do wojny nie dojdzie ale że nie bede wiecej ich ogladał bit.ly/1OrguqM

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.