19 Lis, 2017

Przepowiednie 2018 – najważniejsze informacje na temat naszej przyszłości

przepowiednie 2018

Pragniesz poznać przyszłość? Trafiłeś we właściwe miejsce. Oto przepowiednie 2018 roku, które wywarły na mnie największe wrażenie. Ich przesłanie jest bardzo niepokojące i dlatego każdy z nas powinien zapoznać się z ich treścią.

Zanim przejdziemy do sedna, chciałbym zaznaczyć, że nie chcę nikogo straszyć. Nie o to chodzi w tym artykule. Moim celem jest przekazanie wizji przyszłości, które ostrzegają nas przed zbliżającymi się wydarzeniami. Pamiętaj jednak, że nic nie jest trwale wyryte w kamieniu. Przyszłość może zostać odmieniona.

W jaki sposób można tego dokonać? Pierwszym krokiem jest zapoznanie się z przepowiedniami. Informacje te pomogą zmienić nasze postępowanie, a nawet myślenie. Efektem może być zmiana losu ludzkości. I tego właśnie życzę nam wszystkim. Bo jeśli czegoś nie zrobimy, nasza przyszłość nie będzie przyjemna.

Przepowiednie na 2018 rok

Jaki będzie 2018 rok? Prorocy, jasnowidzący i wizjonerzy zdradzają część tajemnicy. Poniżej znajdziesz listę przepowiedni dotyczących 2018 roku.

Baba Wanga

Baba Wanga przepowiadała, że w okolicach roku 2018 Chiny staną się ważną potęgą światową. W tym czasie ma się również zmienić orbita Ziemi. Z początku nikt tego nie zauważy, ale z czasem zmiany staną się oczywiste. Wraz ze zmianą orbity naszej pięknej planety doświadczymy ogromnych kataklizmów klimatycznych. Ich siła może być naprawdę znacząca. W najgorszym wypadku może nawet dojść do zniszczenia ludzkiej cywilizacji, a przynajmniej takiego jej nadwyrężenia, że nasz rozwój zatrzyma się na wiele wieków.

Bashar

Bashar, duchowy nauczyciel z innego wymiaru, utrzymuje, że odczytuje naszą (ludzką) energię i może w ten sposób ustalić, które idee mają większą „siłę przebicia”. Są więc bardziej prawdopodobne niż inne. Na tej podstawie Bashar może przedstawiać swego rodzaju przepowiednie przyszłości.

Co Bashar „widzi” w związku w 2018 rokiem? Według niego, w tym czasie zostanie rozpoczęta masowa produkcja jakiegoś nowego, alternatywnego systemu produkcji energii (tzw. wolna energia). Na początku będzie to bardzo raczkująca technologia i jej pełen rozkwit nastąpi w przeciągu kolejnych 10 lat. Jeszcze będzie więc trzeba nieco poczekać.

Poza tym Bashar mówi o wzmożonej i niezwykle niszczycielskiej działalności terrorystycznej, która ma wstrząsnąć światem w latach 2017-2018, a może nawet 2019. Istnieje również pewne prawdopodobieństwo, że w początkach 2018 roku zostaną ujawnione niesamowite informacje (dokumenty i dowody) dotyczące istot pozaziemskich i UFO. Opublikowane materiały będą na tyle wiarygodne, że ludzie zaczną traktować kwestię UFO poważnie.

Craig Hamilton-Parker

Craig Hamilton-Parker (znany też jako Parameswaran), brytyjski autor i medium, przewiduje obalenie Kim Jong-una (dyktator rządzący w Korei Północnej). Najprawdopodobniej wydarzy się to w styczniu 2018 roku, choć w grę wchodzi też grudzień 2017 roku.

Do połowy 2018 roku ma wybuchnąć wielka epidemia na całym świecie. Będzie to jakaś dziwna choroba atakująca system odpornościowy, a symptomami nieco przypominająca grypę. Jej ofiarą padnie bardzo wielu ludzi, a najwięcej w krajach Trzeciego Świata. Co ciekawe, już teraz pojawiły się informacje o superbakterii o nazwie Carbapenem-resistant Enterobacteriaceae (CRE), która jest całkowicie odporna na antybiotyki i może w niedalekiej przyszłości stać się naprawdę poważnym zagrożeniem dla wszystkich ludzi.

A jakieś bardziej pozytywne wieści? Craig Hamilton-Parker uważa, że 2018 rok to czas, kiedy światu zostaną ujawnione wspaniałe duchowe nauki (czy też tajemnice), mające ostatecznie przełamać jarzmo materializmu. Początkowo tylko nieliczni będą świadkami boskiego objawienia, ale z czasem wszyscy ludzie zaczną postrzegać świat w zupełnie nowy sposób i bezpośrednio doświadczą wyższej świadomości.

Wówczas ma się rozpocząć proces, którego skutkiem będzie upadek wielu tradycyjnych religii uzależnionych od ślepej wiary. Coraz więcej osób będzie poszukiwało bezpośredniego doświadczenia duchowego. Zarówno chrześcijaństwo, jak i islam będą porzucane przez wielu wyznawców.

Nostradamus

Według najsłynniejszego jasnowidza w historii, w 2018 roku rozpocznie się wojna nuklearna, która będzie bezpośrednią przyczyną wyginięcia ludzkiej rasy. Krajem powiązanym z wybuchem tej wojny ma być Izrael, który zaatakuje „kraj produkujący bomby atomowe”. Nie wiadomo jednak, o jakie państwo tutaj chodzi.

Hal Lindsey i dr F. Kenton Beshore

Hal Lindsey, amerykański ewangelista i pisarz chrześcijański, przewidywał, że w 1988 roku odbędzie się Armageddon mający zapowiadać drugie przyjście Chrystusa i koniec świata. Jak wiemy, to się nie wydarzyło. Jednakże według F. Kentona Beshore, założyciela Światowego Towarzystwa Biblijnego (World Bible Society), Lindsey dokonał błędnych ustaleń. Opierał się na założeniu, że Jezus wróci po jednym biblijnym pokoleniu po powstaniu Izraela (1948 rok). Według niego, „biblijne pokolenie” liczyło sobie 40 lat. Stąd 1988 rok.

Tymczasem F. Kenton Beshore ogłosił, że Lindsey pomylił się w kwestii długości biblijnego pokolenia. Beshore ustalił jego prawidłową długość na około 70 lat, co oznacza, że drugie nadejście Jezusa będzie miało miejsce około 2018 roku.

Przepowiednie 2018

Poniżej przedstawiam wizje naszego zaprzyjaźnionego jasnowidza Adama A. Jako że jego wizje nie są szokujące ani medialne, raczej nie znajdziecie ich na innych portalach. Poza tym Adam dzieli się swoimi przepowiedniami tylko z naszą redakcją i zaufanym gronem przyjaciół.

III wojna światowa

Najważniejsza wiadomość: III wojna światowa w 2018 roku nie wybuchnie. Co prawda, niektóre państwa nadal będą postępować w sposób, który sugeruje ich pragnienia rozpętania globalnego konfliktu, lecz nadal nie musimy się obawiać. Największe niebezpieczeństwo dla światowego pokoju grozi ze strony Stanów Zjednoczonych. Kraj ten stara się uchodzić za strażnika pokoju i orędownika demokracji. W rzeczywistości jednak cały czas przyczynia się do destabilizacji wielu rejonów świata. W 2018 roku Amerykanie nadal będą prowadzić właśnie taką politykę.

Koniec świata

Tutaj podobnie jak w kwestii III wojny światowej. Nikt nie musi obawiać się końca świata.

Odkrycia naukowe

Wielkie zmiany w temacie nowych źródeł energii. W 2018 roku zostanie udostępniona technologia pozyskiwania taniej energii. To bardzo dużo zmieni na całym świecie, choć rewolucja zajmie jeszcze sporo czasu. Dobra wiadomość jest taka, że otwiera się droga do całkowitej rezygnacji z używania pojazdów spalinowych. Samochody elektryczne będą zdobywały coraz większe uznanie.

Gospodarka światowa

Ogólnie można powiedzieć krótko: wielkimi krokami zbliżamy się do kolejnego kryzysu gospodarczego. To będzie prawdziwy wstrząs dla wielu krajów, ale jego apogeum nastąpi dopiero około 2020 roku. W 2018 jedynie nasilą się trendy spadkowe. To nie jest czas na panikę. Jest jeszcze dużo czasu na przygotowania i właśnie na nich powinniśmy się teraz skupić.

Sytuacja w Europie

Adam A. twierdzi, że widzi dużo krwi, ilekroć koncentruje się na Europie. Nie chodzi tu jednak o wojnę, lecz kolejne zamachy terrorystyczne. W 2018 roku będzie ich naprawdę dużo. W dodatku niektóre będą tak krwawe, że okażą się najpotworniejsze ze wszystkiego, z czym mieliśmy dotychczas do czynienia.

Z powodu polityki migracyjnej Unii Europejskiej oraz zamachów terrorystycznych, społeczeństwo europejskie będzie się coraz bardziej radykalizować. Europa, choć oficjalnie zjednoczona, w rzeczywistości będzie coraz bardziej podzielona.

Szczególnie wyraźnie będzie to widoczne na przykładzie Polski, która z każdym miesiącem będzie się coraz bardziej izolować od reszty państw członkowskich. Nawet Węgry się od niej odwrócą i wiele osób będzie przekonanych, że Polska została już całkowicie sama.

Zjawiska klimatyczne

Można ogólnie powiedzieć, że w tej kwestii nic się nie zmieni. Z jednej strony, grupy związane z władzą dalej będą forsowały swoje teorie o globalnym ociepleniu, a z drugiej strony – pogoda będzie szalała (pokazując raczej swoją mroźną niż gorącą stronę). W dalszym ciągu będą występowały anomalie pogodowe. Dokładnie tak samo jak do tej pory. Nie nastąpi jednak żaden globalny kataklizm, który mógłby zagrozić istnieniu ludzkiej cywilizacji.

Podsumowanie

Na zakończenie chciałbym zauważyć rzecz oczywistą dla każdego, kto przeczytał powyższy artykuł. Jak widzicie, poszczególne wizje znacznie się od siebie różnią. Jedni wizjonerzy wieszczą nam tragiczne w skutkach zjawiska, inni – wręcz przeciwnie. Ostatecznie nie wiemy, co się tak naprawdę wydarzy. Zweryfikujemy wszystko dopiero na początku 2019 roku, kiedy 2018 będzie już za nami.

W międzyczasie pozostało nam tylko zapoznawać się z dostępnymi wizjami i przygotować do ewentualnych problemów. Nie zachęcam nikogo do budowania schronów czy podporządkowywania całego życia zajęciom związanym z przetrwaniem. Myślę, że wystarczy trzymać przysłowiową rękę na pulsie: śledzić na bieżąco wszystkie informacje i być gotowym do działania.

Ocena: 3.0. Przez 23 osoby.
Proszę Czekać...

17 thoughts on “Przepowiednie 2018 – najważniejsze informacje na temat naszej przyszłości”

 1. Co się tyczy zaś przepowiedni i proroctw, zgadzam się z użytkownikiem „Banda debili” pod tym względem, że te internetowe przepowiednie i proroctwa są kompletnym stekiem bzdur, większość spośród nich to indywidualne i mocno przesadzone interpretacje apokalipsy Janowej. Nostradamus opracowywał swoje przepowiednie w oparciu o koncepcję Janusową, według której historia ma charakter cykliczny, pewne schematy powtarzają się w formie różnych wydarzeń i w różnych czasach. Warto zwrócić uwagę, że Nostradamus nie podawał, za kilkoma wyjątkami, dat przewidywanych wydarzeń, a to oznacza, że przepowiednie Nostradamusa można odnieść właściwie do każdej epoki, do każdego czasu przyszłego. Przykładowo ekspansja wschodu na zachód (kryzys imigracyjny), podobna sytuacja miała już miejsce w historii, w XVI wieku, w czasach Nostradamusa. Teraz mamy XXI wiek n.e. i dzieje się coś podobnego. Ten sam scenariusz może powtórzyć się w XXVI wieku n.e., w IV tysiącleciu n.e., itp. Natomiast te coroczne przepowiednie końca świata można spokojnje włożyć między bajki, bo jak ktoś napisał, nawet Syn Boży nie zna tej daty, a co dopiero my – ludzie. Poza tym temat przepowiedni można zamknąć w jednym prostym zdaniu. Los naszego gatunku jest w naszych rękach, jeśli opamiętamy się i przestaniemy postępować niewłaściwie, nic się nie stanie.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 2. W nawiązaniu do teorii Wielkiego Wybuchu, warto zastanowić się, co z kolei zapoczątkowało Wielki Wybuch. Wszelka logika dowodzi, że musi istnieć jakaś niepodważalna, absolutna przyczyna – BÓG. Istnieje prawo przyczyny i skutku. Nic nie może wziąć się znikąd. Owszem, Wszechświat mógł ukształtować się z cząsteczek chemicznych, ale skąd wzięły się te cząsteczki? One też muszą mieć jakieś pochodzenie. Tym jest BÓG – absolutną przyczyną, przy czym to faktycznie nie jest jakaś „brodata istota żyjąca w chmurach”, lecz to jest absolutna i uniwersalna energia istniejąca we Wszystkim, mogąca przybierać dowolną postać. W każdej religii istnieją jakieś Bóstwa, one wszystkie są po prostu personifikacjami i manifestacjami tej samej, jednej, uniwersalnej energii – BOGA. Zachęcam do dyskusji

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 3. To teraz tacy ze szkół wychodzą, wychowani bezstresowo? Bluzgi chamstwo oszustwa cwaniactwo szpanerstwo blokersi… a nawet lutownicy czy śrubokręta nie umiecie używać, która strona się wkreca hihihi. Nic tylko pogratulować takiego dziadostwa i chamstwa. Niewolno dać klapsa, nie wolno skarcic ani to żadnych zainteresowań u takiego chamstwa tylko opluc jeden na drugiego

  Ocena: 5.0. Przez 1 osobę.
  Proszę Czekać...
 4. UWAGA!!! Dla wszystkich tych pojebow w co wieża te wszystkie gówna !!!
  Dla waszej wiadomości NIE MA CZEGOS TAKIEGO JAK BOG !!! tak !!! NIE MA!!!
  Bo kto STWORZYL BOGA rzekomego ? Hmm ok ktoś „mądry” mi zaraz powie
  Ze no przecież pochodzi z dziewicy 😂 TAA a dziewice kto stworzył ? NO KTO
  WAS PYTAM GLABY !!! I co i tu WAS MAM bo ja wam powiem KTO STWORZYL
  DZIEWICE C Z L O W I E K !!! Tak jak Supermena, Batmana itp. Tylko dawno temu. TAK BIBLIA TO TYLKO LITERATURA !!! Pisana przez bandę niedorozwiniętych ludzi !!! Tak jak inne religie !!! Cz 2 ≥

  Ocena: 2.0. Przez 4 osoby.
  Proszę Czekać...
  1. Cz 2. Bo dawno dawno temu nie było tv ani neta i ludzie się nadzwyczajnej w świecie nudzili. No i napisali Biblię i nie rozumieli jak funkcjonuje świat i se wymyślili jakiś boszkow, aniołów itp. A jak zaczynano badać świat i jak to wszystko działa to te wszystkie opowieści o bogach itp. Są spychane w kat
   Ze tak powiem. No bo wiecie co nauka udowodniła że ISTNIENIE BOGA JEST WWIIEELLCCEE NNIIEEPPRRAAWWDDOOPPOODDOOBBNNEE KURWA !!! .
   Bo świat NIE STWORZYL BOG
   rzekomy . A KWANTOMECHANIKA KURWA . A ci wszyscy idioci „wrozbici,jasnowidzowie itp” to są „normalni” ludzie tak nie uleczalnie chorzy intelektualnie (upośledzeni) ale ludzie. Też rodzą się (niestety 😣),jedzą,srają,itp. (Aha i zanieczyszczają powietrze ). Tylko że oni mają jakieś „wwwwwiiiiieeeelllllllkkkkkkiiiiiieeeee wizje” i myślą że są jakimiś prolokami kurwa bo kurwa jakieś urywki mają przed oczami i se dopowiadają i kurwa nazywają się „wwwiiieeelllkkkiiimmmiii ppplllooorrroookkkaaammmiii” kurwa a zapomnieli że JEST 21 WIEK!!! I wszystko naukowo można zbabac!!! Ale tak jak mówiłem oni nie umieją używać muzgu tylko na jakiś swoich „wizji/ach” się opierają co nie ma pokrycia w rzeczywistosci. Ja nie mam nic do osób upośledzonych (chorych) ale jak przedstawiają swoje „wizje” a taki kretyn („redaktor” czy chuj wie kto) „rozsiewa”ten syf TO AZ MNIE KURWICA BIERZE !!!.😠

   No bo kurwa ja też mogę powiedzieć (w sumie jak każdy) że …≥ O ja w czoraj miałem taką wizję że ZA TYDZIEN POZRE NAS WWWIIIEEELLLKKKIII POTWOR Z MAKARONU I PRZELECI STATKIEM KOSMICZNYM PODOBNYM DO
   UFO (statek oczywiście) I ZAPANOJE CALA PLANETE .≤ i co i mam teraz się nazywać WWWIIIEEELLLKKKIIIMMM wizjonerem bo miałem jakieś przebłyski
   Wydarzeń rzekomych ? To by ludzie pomyśleli że O KURWA JAKI DEBIL ,IDIJOTA,itp i kazali mi się leczyć do szpitala psychiatrycznego. No tak.

   Także ludzie uspokójcie się bez paniki bo to co pisze ten IDIJOTA to są tylko „wizje” wymyślone przez BANDY KRETYNOW DLA KRETYNOW pozdrawiam 😃

   Ocena: 2.0. Przez 4 osoby.
   Proszę Czekać...
  2. a ty skad sie wzioles?nie zastanawiales sie nad tym? psioczysz na cos co nawet nie wiesz kto cie stworzyL i jakim cudem istniejesz

   Ocena: 4.0. Przez 4 osoby.
   Proszę Czekać...
   1. No i tu cię zaskoczę wiesz może co to jest wielki wybuch ? Hmm nie
    Wiesz ? To ja ci powiem. Świat mógł postać z niczego a zaczęło się od gwiazd bo gdy gwiazda wybucha to roznosi się pył i wydziela ze tak powiem pierwiastki chemiczne które były w tej gwieździe i dzięki tej gwiazdzie masz chociaż by tlen no bo czymś musisz oddychać nie ☺no i dzięki tych gwiazd powstały planety tak ?oczywiście nie od razu ale połączyły się różne pierwiastki i dlatego
    Na ziemi jest tyle pierwiastków chemicznych no i dzięki tych gazów od gwiazd masz TLEN do czego zmierzam a do tego że gdyby nie wybuchaly gwiazdy to nic by nie było nie było by życia, planet.
    A wiesz że my właśnie mamy jakieś cząstki z gwiazd bo my mamy w
    Sobie pierwiastek od gwiazd a reszta to już ewolucja zrobiła resztę

    Mam na dzieje że ci trochę przyblirzylem trochę temat a resztę znajdź na wikipedi.

    Ocena: 5.0. Przez 1 osobę.
    Proszę Czekać...
 5. Co roku jest jakiś inny koniec świata pierdole te brednie

  Ocena: 4.6. Przez 11 osób.
  Proszę Czekać...
  1. Co zrobisz z debilami nie wygrasz 🙁

   Ocena: 4.0. Przez 3 osoby.
   Proszę Czekać...
 6. Prawda jest taka że trzecia wojna światowa będzie bo to co się dzieje w tej chwili na świecie to woła o pomstwę do nieba ale daty nie ma i nigdy nie było tak zresztą jest w prawdziwej przepowiedni że losy świata są uzależnione od nas ludzi jeśli się ludzie sie nawrócą to zapanuje pokój a jeśli nie to czeka nas zagłada patrząc na to jest na świecie to nie wróży nam nic dobrego

  Ocena: 3.7. Przez 9 osób.
  Proszę Czekać...
  1. 1-woła pomste do nieba…tak a przecie bogu idealny i wszystko stworzył wiec to co jest tego tez chciał … 2- przepowiednie jeżeli ktoś wie co bedzie to znaczy że co życie to film a my jesteśmy przeszłościa ?

   Ocena: 1.0. Przez 1 osobę.
   Proszę Czekać...
 7. Nas już nie ma…świat się przecież miał skończył 23 września z tym układem gwiazd… (ile jeszcze niesprawdzonych przepowiedni będzie?) Cieszcie się życiem, mamy je tylko 1, po co szukać końca świata?

  Ocena: 3.6. Przez 13 osób.
  Proszę Czekać...
  1. Co do tego, że mamy tylko jedno życie nie byłbym taki pewien. Akcja reakcja, spierdolisz coś w tym życiu to poniesiesz konsekwencje – jak nie w tym to w kolejnym życiu. Może to taki labirynt z którego wydostają się nieliczni. Osobiście mam już serdecznie dość tej pojebanej gry.

   Ocena: 2.5. Przez 4 osoby.
   Proszę Czekać...
  2. Dokładnie ten kto pisze ten pojebany artykuł jest tak samo popierdolony
   Jak ci wróżbici tak zwani przecież M A M Y 21 W I E K KURWA
   A większość ludzi jest tak POJEBANYCH że głowa boli bo kurwa wola
   Wierzyć w coś czego NIE MA JESZCZE RAZ N I E M A.
   Wola kurwa wierzyć w jakieś jezusy , mikołaje (no głównie dzieci)
   ,I jakieś końce świata 😂 i innymi gownami bo TO WSZYSTKO STWORZYL
   C Z L O W I E K !!! TAK CZLOWIEK A NIE JAKAS BRODATA PIERDOLONA
   KURWA W CHMURACH RZEKOMA PIERDOLONA NAZYWANA JEZUS
   😃

   Ocena: 2.3. Przez 3 osoby.
   Proszę Czekać...
 8. Tak kurwa tylko nie zapomnijcie w 2018 podać „dokładnych” przepowiedni na rok 2019. I analogicznie w roku 2019 nie zapomnijcie…

  PS. Ja pierdole.

  Ocena: 3.6. Przez 9 osób.
  Proszę Czekać...
  1. Będzie co ma być, akurat napisane z sensem, a jak chcesz się pośmiać dzisiaj znalazłem taki wynalazek, oj uśmiałem sie przy niektórych
   https://miziaforum.wordpress.com/2016/08/17/32-przepowiednie-proroctwa-dotyczace-xxi-wieku-wojny-kataklizmy-i-nie-tylko/

   Ocena: 4.0. Przez 2 osoby.
   Proszę Czekać...
  2. Dokładnie 👍 ☺

   Ocena: 3.0. Przez 2 osoby.
   Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.