8 przepowiedni na 2018 rok człowieka, który przewidział „Brexit” i wybór Trumpa na prezydenta

Według człowieka, który przewidział, że Trump zostanie prezydentem, a Wielka Brytania opuści Unię Europejską, rok 2018 będzie pełen zawirowań politycznych i kryzysu ekologicznego spowodowanego dramatyczną i niespotykaną dotąd pogodą.

Craig Hamilton-Parker przewidział kilka trudnych do przewidzenia wydarzeń, takich jak zwycięstwo obecnego prezydenta USA, Donalda Trumpa czy wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.

Teraz mówi, że wkrótce może nastąpić atak terrorystyczny na brytyjską autostradę, w Korei Północnej dojdzie do rewolucji, która obali reżim Kim Dong Una, podczas gdy drony zaatakują bronią chemiczną w dużym Europejskim mieście.

Hamilton-Parker napisał „rok 2018 będzie rokiem politycznych zawirowań i katastrof ekologicznych wywołanych przez dramatyczną i niespotykaną dotąd pogodę”.

przepowiednia 2018

Człowiek, który ma niesamowitą zdolność przewidywania wyjątkowo mało prawdopodobnych ogólnoświatowych wydarzeń, przepowiedział serię ataków terrorystycznych i międzynarodową recesję gospodarczą w 2018 roku.

Hamilton-Parker przewidział, że tarcia kulturowe będą miały znacznie gorsze skutki w Niemczech i we Francji i że możemy się spodziewać nasilających problemów rasowych i zamieszek w głównych krajach europejskich.

Poza polityką, człowiek przewidział także serię katastrof ekologicznych i powiedział, że środowisko było jego przepowiednią numer jeden na 2018 rok.

„Środowisko jest na szczycie mojej listy, ponieważ w 2018 roku dojdzie do potężnych trzęsień Ziemi, erupcji wulkanicznych i katastrof pogodowych”.

„Od kilku lat mówię, że możemy się tego spodziewać – nie tylko z powodu globalnego ocieplenia, ale także z powodu zwiększonej aktywności Słońca. Widzieliśmy straszne huragany, ale czuję, że będzie jeszcze gorzej „.

Co więcej, urodzony w Southampton człowiek przewidział również erupcję Wezuwiusza we Włoszech, co doprowadziłoby do ewakuacji Neapolu. Wzrośnie aktywność sejsmiczna, nawet w regionach, które znane są z tego, że były wolne od trzęsień ziemi przez tysiąca lat. Przewiduje, że straszliwe trzęsienie ziemi zaatakuje Nową Zelandię.

Według Hamilton-Parkera, rekordowe huragany spowodują zniszczenia na Karaibach, podczas gdy niszczące pożary w Kalifornii i Australii będą trudne do opanowania.

Ponadto w Chinach i Indiach dojdzie do poważnych powodzi i niemożliwe będzie podróżowanie wzdłuż niektórych części południowych mórz z powodu masywnej pokrywy lodowej odrywającej się od Antarktydy.

Pomimo faktu, że wiele z jego proroctw jest katastrofą, pan Hamilton napisał: „Wiele z powyższych przewidywań jest dość ponurych, ale wydaje mi się, że nastąpi  wzrost duchowości ludzi na świecie, którzy zaczną prowadzić nas w złoty wiek. ”

„Konflikt i trudności wraz z rosnącymi problemami środowiskowymi zaprowadzą dobrych ludzi do poszukiwania prawdziwego celu ludzkiego życia”.

8  przepowiedni  Hamiltona Parkera w skrócie:

Drony będą używane do ataku terrorystycznym z użyciem broni chemicznej w stolicy Europy, prawdopodobnie w Londynie lub Berlinie.

Amerykański okręt wojenny zatonie.

Kim Dzong Un, przywódca Korei Północnej, zostanie obalony przez lud a jego ciało nigdy nie zostanie odnalezione, co doprowadzi do legendy, że jest ukryte w Chinach.

Donald Trump zyska jeszcze większą popularność i poparcie.

Pod koniec 2018 roku i na początku 2019 roku upadnie euro i wywoła wielkie zamieszki.

Oszustwo Bitcoina zostanie wykryte i ludzie dowiedzą się, że Bitcoin pozwolił na finansowanie terroryzmu i wojen.

Antarktyda  ucierpi z powodu ogromnego pęknięcia jej pokrywy lodowej.

Huragany o niespotykanej wielkości zostaną zarejestrowane na Karaibach, gigantyczne pożary w Kalifornii i Australii oraz powodzie w Indiach i Chinach.

źródło: www.ancient-code.com
Wspomóż nasz rozwój i Udostępnij:

19
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
11 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
GrzegorzCzerwony Pająkda&gühuhekKimBury Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
huhek
Gość
huhek

Poza tym ja jako osobna jednostka nic nie zdziałam wobec wojen i głodu czy kataklizmów,ale spójrz tylko jak świat by wyglądał gdybyśmy wszyscy zaczęli w to angażować,a zwłaszcza młode osoby,które słyną z egoizmu,zamiast myśleć o sobie o modzie i o swoich miłościach mogły by bardzo dużo zdziałać,bo w młodych ludziach jest potęcjał,a teraz im tylko w głowie głównie pieniądze,my jako całość i wql wszyscy ludzie moglibyśmy sobie zdziałać lepsze jutro.PS nie jestem stary,bo mam 28 lat

Czerwony Pająk
Gość
Czerwony Pająk

Młode gnojstwo ze smarkiem u nosa powinno siedzieć przy biurku i odrabiać lekcje, a nie wtrącać sie w rzeczy o których nie ma zielonego pojęcia. Polityka, wojna, kosmonautyka, supertechnologie itd – to są rzeczy dla starszych i doświadczonych ludzi, nie dla dzieci z liceum czy studiów.

Grzegorz
Gość
Grzegorz

Jedno zdanie: rozum nie jest w wieku lecz w głowie. Dziękuję.

huhek
Gość
huhek

Drogi/a łoloboga,po pierwsze pomagam ludziom na tyle ile można bezdomnym pomagam chociaż odrobinę,wtedy kiedy była wichura 11.08.17 to wysłałem sms-y o treści wichura itd. wojny nie da się rozegrać chwytając za broń,można pomóc wysyłając kolejne sms-y itd.Poza tym osoby tu piszące bardzo dobrze mówią,media piorą mózgi dzisiejszemu społeczeństwu,a co do tych przepowiedni to zobaczymy,bo nie chce mi się wierzyć w ich spełnienie.Pozdro

huhek
Gość
huhek

W dupie,no poza tym,że liczy się tylko ich własny egoistyczny tyłek,taka szlaufa idzie wypickana do swojego chłoptasia również wypickanego i uśmiechnięta przy minus 10 stopniach bez czapki i w rozpiętej kurtce,no i oczywiście bez skarpet,albo z odsłoniętymi kostkami bo jużma rozgrzaną cipę wtula się w niego nie myśląc o tym,że gdzieś jest wojna,głód,albo jakiś kataklizm,liczy się tylko jej własna dupa,mówię tutaj zwłaszcza o kobietkach miponiżej 25 roku życia,bo te starsze są bardziej ogarnięte,

łoloboga
Gość
łoloboga

czemu się tak wpieniasz jesteś juz stary i wacek ci nie staje to sie wyżywasz ? albo jesteś pryszczatym zakompleksionym kurduplem co nie umie zagadać etc ? wszystko jest po coś i każdy ma swoje życie , a takich jak ty jest najwięcej zakąpleksienie i frustracja i dawaj cały dzień 24/h obgadywanie etc ludzi żeby jakoś uleczyć te kąpleksy i frustracje ale to nic nie daje bo dzień w dzień to samo i tak do śmierci a jak śmierć przychodzi to ździwienie czemu nieba nie ma przecie byłeś lepszy od innych …, ps co do głodu kataklizmów wojen … a… Czytaj więcej »

&
Gość
&

Cóż cię tak sfrustrował jego komentarz kolego?

&
Gość
&

Polacks..

da&gü
Gość
da&gü

‚KĄPLEKSY’ XD

Weźcie ludzie zacznijcie najpierw edukację, a później zabierzcie się za filozofie życiowe i ratowanie świata, ok? 🙂

KimBury
Gość
KimBury

Słuszna uwaga. W głowach się kiełbasi i młodzież nie dba o zdrowie. Ale tak są młodzi wysterowani przez media. dodałbym jeszcze, że co piąte słowo to wulgaryzm, również u studentów, czyli potencjalnej sile intelektualnej naszego społeczeństwa w przyszłości. Idzie ku zatraceniu…

Czerwony Pająk
Gość
Czerwony Pająk

@KimBury To się nazywa selekcja naturalna. Idiotyczne młode pokolenia roczników 95 i młodsze to w zasadzie już zlewaczone i przeżarte upadkiem do kości osobniki, które nie ma bata same się wykończą – i dobrze, tylko niestety rząd im pomaga finansując jakieś groteskowe 500+ na rozmnażanie tej patologii. Zauważ że roczniki 95 i młodsze to w zasadzie sama chodząca nędza i anoreksja którą wszystko boli i wszystko przeszkadza – nawet petardy w sylwestra, nie mówiąc już o zdolności przebywania w naturze bez wifi i smartfona.

Czerwony Pająk
Gość
Czerwony Pająk

Zgadzam sie z tym prymitywnym i tępym syfem jaki opisujesz bo tak właśnie jest, ale czemu mamy wtrącać sie w jakieś wojny, głody i konflikty które nas nie dotyczą? To że akurat każdy myśli o sobie to jest oczywisty i normalny fakt – dla wszystkich żywych organizmów. Pies, kot, krowa, świnia czy dinozaur też myślą jak zadbać o swój interes, ewentualnie przyjaciół (np wierny pies). Co do huraganów, wulkanów, burz itd to sorry ale taki jest klimat tej planety i mi jak najbardziej odpowiada. Jak nie pasuje zawsze można sie wynieść na księżyc – tam nie ma wiatrów, burz, głodu,… Czytaj więcej »

huhek
Gość
huhek

Ale też i równie dobrze gorzej,tak naprawdę rok po części zapisze się taki jaki go sami sobie zrobimy,choć biorąc pod uwagę egoizm ludzi i ich głupotę,to bardzo wątpię,że to będzie lepszy rok niż ten spaprany 2017,czyli będzie tak samo gówniano i sztucznie,albo jeszcze gorzej!! Tyle w temacie,zapewne będziecie się śmiać z mojego komentarza,zapewne z tego powodu,że wszyscy myślicie,że jesteście ,,normalni,, ach ten mózg nędznego człowieka prowadzi go do robienia sobie pod górkę,no ludziska sami sobie lubią wszystko psuć,niszczyć i przeszkadzać,a zwłaszcza kobiety i dziewczyny no te to już wychodzą poza margines samoopamiętania mając wszystko

KimBury
Gość
KimBury

Halloween, Black friday, Bake off, The voice of, Start-up, Sale 50%, Parkrun, Lajk, Hejt, Briefing – tak stopniowo zmienia się mózgi Polaków.

Czerwony Pająk
Gość
Czerwony Pająk

Co jak co ale polacy SAMI te rzeczy wybierają i tworzą, nikt ich do tego nie zmusza. Polska to taki naród który potrzebuje cierpienia i okupanta – skoro nie ma germanizacji i rusyfikacji z karabinem przy łbie to jest dobrowolna angloizacja. Jak na ironię nawet pogodę mamy angielską że non stop chmury, wieje i leje. Jeszcze trochę i niektórzy zaczną lewą stroną jeździć 🙂

huhek
Gość
huhek

A ja przewiduję,że w 2018 roku głupota wśród ludzi osiągnie maksimum,człowiek to taka istota,która myśli tylko i wyłącznie o sobie.Przewiduję ogromne kataklizmy,gigantyczne zamachy terrorystyczne i wielkie zdziwienie wśród ludzi,o ile styczeń i luty będą jeszcze stosunkowo spokojne,to o tyle w marcu wszystko zacznie się rozkręcać i w kwietniu to wszystko się zacznie na całego.Moje wizje nie wynikają z żadnych s,tylko włqsnych rozważań,które opierane są na obserwacjach zdarzeń jakie dzieją się aktualnie,więc nie bierzcie ich tak bardzo do siebie,bo równie dobrze może być spokojniej (w

Bitcoin Gold
Gość
Bitcoin Gold

Sam zainwestowałem 8000zł w Bitcoin Golda, w tym momencie mam juz 30 tys zł pozdrawiam!

Bitcoin
Gość
Bitcoin

Dzięki temu wydarzeniu Bitcoin zyska na wielkim rozgłosie na świecie, ale to tylko będzie okazja do zakupu, jego cena spadnie o 50% i zacznie mocno rosnąć. Bitcoin to waluta z innego wymiaru która ma pozwolić uwolnić tą planetę od okradania i dodrukowywania pieniędzy. Polecam zainteresować się tym wszystkich którzy chcą zarobić. Powstał już Bitcoin Cash i Bitcoin Gold które są już nie do zatrzymania. Sam bitcoin core był potrzebny do stworzenia ich.

aaa
Gość
aaa

ja przewiduje ze w styczniu 2018 temperatury w Polsce nie przekrocza 30 stopni