przepowiednie 2018

Przepowiednie 2018 biblijnego proroka Ezechiela powoli się wypełniają. Chwile dzielą nas od wielkiego konfliktu zbrojnego.

Ezechiel jednoznacznie przepowiedział przymierze między dzisiejszym Iranem, Turcją, Libią, Etiopią, Syrią, Sudanem i Rosją. Ma ono polegać na wspólnym zjednoczeniu się przeciwko Żydom, które skończy się najazdem na Izrael.

Jak tłumaczy w swoim filmie autor kanału TNSTUDIOBIS, najistotniejszy w sojuszu ma być trójkąt złożony z Rosji, Turcji oraz Iranu.

W historii taki sojusz nigdy nie miał miejsca. Obecnie Putin jest skłócony z Amerykanami podobnie jak prezydent Turcji, Iran z kolei nie kryje swojej niechęci do Izraela od lat. Wszystkie te fakty wskazują, że przepowiednia najprawdopodobniej dotyczy naszych czasów.

Szykuje się coś dramatycznego w Środkowym Wschodzie. Rosja już tam jest i przygotowuje wojska – mówi pastor John Gagee.

 

Prorok Ezechiel wizje umieścił w 38 rozdziale swojej księgi. Przewiduje w niej wielki konflikt zbrojny między państwem żydowskim, a sojuszem jego wrogów.

Ze względu na to, iż Polska sąsiaduje z Rosją oraz jej historia jest ściśle związana z narodem żydowskim, siłą rzeczy pewnie zostanie wmieszana w konflikt i działania wojenne.

Znamy też inne przepowiednie, które w niektórych przypadkach już się sprawdziły.

John Elfreth Watkins

John Elfreth Watkins przewidział, co może wydarzyć się w przeciągu stu lat od jego śmierci. „Gotowe potrawy będzie można kupować w lokalach podobnych do obecnych piekarni” – napisał. Kojarzy się Wam termin fast-food? Brzmi to zaskakująco podobnie.

Krzysztof Jackowski

Jasnowidz przewidział 3 Wojnę Światową
Jasnowidz przewidział 3 Wojnę Światową

Jasnowidz wypowiada się na temat III Wojny Światowej. Jackowski twierdzi, że rozpocznie się ona na przełomie kwietnia i maja. Punktem zapalnym światowego konfliktu ma być sytuacja w Syrii.

Mało jest w naszych mediach informacji o tym, co się dzieje na Bliskim Wschodzie. Uważam, że celowo, a to jest zalążek III Wojny Światowej. Od dawna mówiłem, że 2018 rok jest eskalacją przemocy. Nie ulega wątpliwości, że w wojnie w Syrii po jednej stronie stoi Rosja, a po drugiej stronie NATO. Nieporozumienie dwóch największych mocarstw, dwóch sił – wygłasza Jackowski.

 

Nostradamus

Przepowiednie Nostradamusa na 2018
Przepowiednie Nostradamusa na 2018

Najbardziej znany jasnowidz w historii twierdził, że rok 2018 nie będzie zbyt pozytywny dla ludzkości. Najgorsze jest to, że część z jego wizji już się sprawdziła.Jedną z jego sprawdzonych już przepowiedni jest globalne ocieplenie, którego się spodziewał. W 2018 roku ma ono spowodować, że niebo się otworzy, a pola zaczną płonąć żywym ogniem. Kolejna jego wizja to śmierć Papieża, a nawet III Wojna Światowa, którą przepowiedział także polski wróżbita Krzysztof Jackowski.

 

źródło: gazeta.pl

5
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
ObiektywnyMichaś Świ.twadsadqvwvp Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Obiektywny
Gość
Obiektywny

A ja wam powiem że koniec świata będzie w dniu w którym polska drużyna od kopania piłki wygra mistrzostwa świata.

dsad
Gość
dsad

‚dużo fałszywych proroków będzie..’

qvwvp
Gość
qvwvp

Co do Pana Krzysztofa, to naprawdę nie wiem jak to rozumieć. W jaki sposób on to robi ? Otaczający nas świat codziennie daje nam do zrozumienie że życie to nie bajka, że nie ma czegoś takiego jak magia, jasnowidzenie itp. A tu proszę, Pan Jackowski i jego namacalne dowody (dosłownie). O ile przewidywanie jako takie da się wytłumaczyć kluczowa jest kwestia obeznania w sytuacji, to jakim cudem jest on wstanie zlokalizować człowieka i to z taką dokładnością ? Gdyby okazało się że to wszystko było jedno wielkie oszustwo, można by uznać że wiemy już prawie wszystko o otaczającym nas świecie… Czytaj więcej »

Michaś Świ.twa
Gość
Michaś Świ.twa

Weź pod uwagę to, co ludzie potrafią, np. w Indiach. Przykładów jest zbyt wiele aby je tutaj wymieniać.

Michaś Świ.twa
Gość
Michaś Świ.twa

Pan Jackowski: „Moją specjalnością są wizje dotyczące konkretnych, żywych ludzi, a głównie związanych z nimi zdarzeń kryminalnych. Wizje wykonywane są na podstawie zdjęć twarzy tych ludzi. Inne wizje, prognozy polityczne (!) i meteorologiczne, proszę traktować z przymrużeniem oka, jako nie firmowy produkt. Traktujcie je państwo trochę raczej zabawowo, co nie znaczy, że ja nie staram się wykonać tych wizji należycie. Po prostu nie jest to moja domena.” http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/203904,co-nas-czeka-w-2010-roku-jasnowidz-krzysztof-jackowski-przepowiada,id,t.html Nostradamus – proszę podać numer Centurii ! „Prorok Ezechiel wizje umieścił w 38 rozdziale swojej księgi. Przewiduje w niej wielki konflikt zbrojny między państwem żydowskim, a sojuszem jego wrogów.” – Apokalipsa Św.… Czytaj więcej »