Przepowiednie dla POLSKI albo jej dotyczące

przepowiednie dotyczące Polski

Istnieje cały szereg proroctw i przepowiedni, które w kontekście przekazów uzyskiwanych przez Lucynę nabierają ciekawego znaczenia. Są to proroctwa zarówno ogólne, jak i te dotyczące Polski. Często ludzie, w momencie gdy dowiadują się o Projekcie Cheopsa, zadają pytanie: „Dlaczego Polska?”, „Dlaczego to wychodzi z Polski?” Uważają, że tego rodzaju projekt powinien wyjść z jakiegoś „ważniejszego” państwa. Ameryka? Japonia? Francja? Niemcy?

Nikt z nas nie potrafi odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego Polska”, ale warto może przeczytać parę przepowiedni, które pojawiły się od czasów Nostradamusa, do chwili obecnej i które wyraźnie nawiązują do zdarzeń, które rozgrywają się obecnie.

Nostradamus

„Kiedy Ryba ustąpi miejsca Wodnikowi i Wodnik obejmie władzę, ludzie znajdą klucz do bramy i brama zostanie otwarta”.

Do tej przepowiedni nawiązywała równiej Lucyna w jednej ze swoich sesji. Obecnie nastała Era Wodnika, czyli „Ryba przekazała władzę Wodnikowi”. „Kluczem do bramy” jest bez wątpienia mumia faraona Cheopsa, natomiast „bramą” jest Wielka Piramida, która wielokrotnie określana była w sesjach Lucyna jako „Brama do innych wymiarów”.

Ojciec Czesław Klimuszko

Polski zakonnik, zasłynął jako ten, który wskazał Karola Wojtyłę jako osobę, która zasiądzie na Grodzie Piotrowym. W swoim życiu pomógł tysiącom osób, które zwracały się do niego z prośbą o podanie faktów dotyczących ich życia lub przyszłości Polski.

Ojciec Klimuszko wielokrotnie mówił o tym, że Polskę czeka przebiegunowanie i totalna zmiana klimatu. Radził, żeby nie wyjeżdżać z naszego kraju. Uważał, że Polska ma wspaniałe położenie i jest jednym z nielicznych miejsc, w których ludzie podczas zbliżających się zmian klimatycznych i wojen ucierpią najmniej.

– Przyjdzie taki czas, że w Polsce będzie ciepło jak na równiku, a za waszymi oknami będą rosły owoce południowe.

Ojciec Klimuszko wskazywał także Polskę jako kraj, od którego wyjdzie sygnał, który zmieni cały świat. Nie precyzował tego, ale wspominał, że Polska to wyjątkowo ważny kraj, z którego będą pochodzili ludzie, którzy zmienią świat. Mówił także o tym, że myśl z Polski będzie promieniowała na cały glob ziemski. Radził, żeby być optymistą i w ogóle nie brać pod uwagę, że będzie koniec świata.

Stefan Ossowiecki

Najwybitniejszy polski jasnowidz, bliski przyjaciel marszałka Józefa Piłsudskiego. W latach międzywojennych uchodził za najwybitniejszego jasnowidza na świecie. Organizowano specjalne pokazy, na których demonstrował swoje unikalne umiejętności. W młodości potrafił lewitować. Kładł się wtedy na plechach, po czym na oczach świadków unosił się nad ziemią. Potem doprowadził do perfekcji umiejętność jasnowidzenia, czyli precyzyjnego odczytywania informacji dotyczących ludzi lub przedmiotów. Pod koniec życia obudziły się w nim zdolności, które można porównać tylko do tych, które posiadał Nostradamus. Ossowiecki widział przyszłość Polski. W 1938 roku podał dokładnie datę wybuchu drugiej wojny światowej, a także powiedział, że dokona się rozbiór Polski między Niemcami a Rosją. Najciekawszy fragment dotyczył tego, co mówił o dalszej przyszłości naszego kraju. Jego zdaniem Polska odegra niesłychanie ważną rolę w procesie duchowego odrodzenia świata. To właśnie nasz kraj wskazywał jako ten, który będzie wzorem dla innych

Leszek Szuman

Najwybitniejszy polski astrolog. Mieszkał w Szczecinie. Znany jest z tego, że każda osoba która zgłaszała się do niego po horoskop, trafiała do jego specjalnego archiwum. Tam w zalakowanej kopercie Szuman zapisywał datę śmierci takiego człowieka. Potem po śmierci tej osoby do Szumana zgłaszała się rodzina zmarłego, która otwierała kopertę. Na kartce była zapisana precyzyjnie data śmierci takiego człowieka.

Mało kto wie, że Leszek Szuman także przepowiadał przyszłość Polski. Mówił o tym, że Ziemię czekają okropne kataklizmy, w czasie których ucierpi także Polska. Mówił o morzach, które wystąpią z brzegów i zaleją Amerykę Północną i Europę Zachodnią. Jego opisy pasują idealnie do wizji, która jest zawarta w książce Patryka Geryla PRZEPOWIEDNIA ORIONA NA ROK 2012. Szuman ku zdumieniu swoich przyjaciół opisywał moment, kiedy na świecie stanie się powszechna wiedza starożytnych kultur. Wtedy nastąpi złoty wiek ludzkości, odrodzenie się człowieka. Radził, aby nie opuszczać Polski, lecz skoncentrować się na umacnianiu swej wiary. Był jednak pesymistą, jeśli chodzi o najbliższą przyszłość. ?Cieszę się, że nie doczekam tych wszystkich okropieństw, które czekają ludzkość? ? zwykł mawiać.

Madame Sylwia (1948)

Ta kobieta była z pochodzenia Angielką. W latach czterdziestych tuż przed śmiercią wygłosiła zdumiewającą przepowiednię, w której przewidziała, że zjednoczy się Europa. ? Widzę jedną flagę, europejską flagę? ? mówiła. Narody zaczną żyć ze sobą jak bracia. Najciekawszy fragment jej przepowiedni dotyczy tego, że kraj leżący w środku Europy odegra najważniejszą rolę w przemianach, które czekają ludzkość. Nie wymieniła Polski, ale z opisów można wnioskować, że to właśnie o Polskę chodzi. Z małego kraju w środku Europy wyjdzie iskra, która ogranie płomieniem zmian cały świat i zmieni go na lepsze. W tym kraju po zmianach powstanie wysoka wieża, którą mają zbudować mieszkańcy. Będzie to centrum duchowe świata. Jej zdaniem w Europie już nigdy nie będzie przelewu krwi.

Islrmayer

Szwedzki pracownik budowlany. Tuż po wojnie został przysypany ziemią i przeżył śmierć kliniczną. Od tego czasu zaczął miewać niezwykłe wizje dotyczące przyszłości świata. Widział zbliżający się kataklizm, który będzie połączony z wybuchem trzeciej wojny światowej. Ostrzegał, że kraje islamskie wykorzystają zawieruchę powstałą w związku z kataklizmem i spróbują podbić Europę. Będą starali się wytruć ludność gazem.

– Widzę złotą kreskę pyłu, która zbliża się do ludzi. Kto przekroczy tę kreskę ? zginie.

Islmayer radził, że aby przeżyć, trzeba przez trzy dni nie wychodzić z domu. Uważał, że najlepiej jest w momencie wybuchu konfliktu światowego uszczelnić okna, aby gaz nie dostał się do domów. Widział cale miliony zabitych osób.

– Jeśli rzucicie ziarno w ziemię po tym co się stanie, to zapuści ono pędy w klatkę piersiową zakopanego człowieka.

Po wojnie przewidywał okres wspaniały, gdyż ma zmienić się klimat w Europie na cieplejszy. Mówił, że w małym kraju w środku Europy powstanie centrum duchowe, które będzie swoim zasięgiem promieniowało na cały świat. Jego zdaniem dojdzie do otworzenia piramid, gdzie ludzkość znajdzie odpowiedź na wiele pytań. Wtedy także okaże się, jakie jest prawdziwe pochodzenie człowieka. Z zapisów Islrmayera wynika, że sygnał do otwarcia piramid ma wyjść z Europy, a dokona tego grupa ludzi kierowanych przez Boga.

Andrzej Gwiazda

Polski stygmatyk, mieszkający w małej miejscowości koło Lublina. Nad jego domem często widziano cudowne światła, zaś w obecności wielu świadków pokazała się figura przypominająca Matkę Boską. W miejscu objawienia powstał kościół. Andrzej Gwiazda mówił, że nasz kraj odegra najważniejszą rolę w zbliżających się przemianach na Ziemi. W Polsce bowiem znajdą się dzielni ludzie, którzy odważą się przekazać wiedzę duchową dla reszty ludzkości. Wspominał, że w naszym kraju powstanie centrum, coś w rodzaju ośrodka, który obejmie zasięgiem cały świat. Widział wodę, która zaleje brzegi i potężne, kilkukilometrowe fale. Cala Ziemia zatrzęsie się, a oceany wystąpią ze swoich koryt. Wszystko to potrwa bardzo krótko, po czym z powrotem Ziemia wróci na swoje miejsce. Opis ten idealnie pasuje do tego, co jest związane z przebiegunowaniem Ziemi. Mówił także o człowieku, który pojawi się w Polsce i który będzie znany na całym świecie. To on będzie tym, który zapali latarnie wiedzy. Nie podawał jednak szczegółów, jak

Edgar Cayce

Słynny śpiący prorok z USA. Edgar Cayce zapadał w specjalne transe, w czasie których miewał wizje dotyczące przyszłości świata. To on mówił o zbliżającej się na świecie katastrofie, która ma przypominać biblijny potop.

– Wystąpią morza i oceany, zatrzęsie się ziemia, zginą miliony.

Podawał jednak bardzo precyzyjny znak tych wydarzeń, bowiem wtedy znowu pojawi się Atlantyda, która teraz spoczywa pod oceanem. Cayce mówił wyraźnie o piramidzie Cheopsa i komnacie wiedzy, która jest ukryta w Gizie. Jego zdaniem ludziom uda się dotrzeć do tej komnaty i uzyskać dostęp do nieograniczonej ilości wiedzy o ludzkości. Śpiący Prorok wspominał, że jest to starożytna wiedza Atlantów, która na początku nowego wieku ujrzy światło dzienne. Otwarcie Wielkiej Piramidy będzie największym wydarzeniem, które czeka ludzkość, będzie przełomem w dziejach. Podobnie jak wielu innych wizjonerów wspominał, że ta wiedza pozwoli na stworzenie maszyn latających, które wypełnią ziemskie niebo. Ostrzegał, że Ziemię w związku ze zbliżającą się katastrofą czekają trzy dni ciemności. Nie widział ratunku przed katastrofą. Uważał, że ludzkość zasłużyła sobie na to, aby przeżyć upadek i powstać ponownie. Po otwarciu Wielkiej Piramidy Caysey przewidywał nastanie złotego okresu w dziejach ludzkości. Nie podał, kiedy to się

Proroctwo Wielkiej Piramidy

Korytarz Wielkiej Piramidy według wielu piramitologów jest wielką przepowiednią losów ludzkości. Każde jego załamanie, każdy szczegół symbolizuje coś, co będzie wydarzeniem w skali świata. Proroctwo piramidy zawiera informacje o zbliżającym się kataklizmie, który ma być związany z wodą, która zaleje kontynenty. Ma być wtedy zbudowany nowy świat i ma narodzić się nowy człowiek. W zbliżających się wydarzeniach ma odegrać ważną rolę Wielka Piramida, która wskaże kierunek dla całej ludzkości. Wtedy także ludziom uda się odczytać przesłanie zawarte w Piramidzie. Na Ziemię powrócą twórcy piramid, którzy pomogą ludzkości w wielkim dziele budowy nowego, lepszego świata. Według ekspertów właśnie teraz żyjemy w czasach, które proroctwo Wielkiej Piramidy nazywa „Czas Emi Ostatecznymi”.

 

Źródło:http://www.projekt-cheops.com/sesje/

54
Dodaj komentarz

avatar
29 Comment threads
25 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
35 Comment authors
JerzydariuszMariusz108LT Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
LT
Gość
LT

Nie może być końca świata. Czekam na ponowne spotkanie dwóch braci, które powoli zaczyna się iścić. Polska połączy się z Węgrami, rozszerzy granice i przypięczętuje wieczną i nierozerwalną przyjaźń z krajem Madziarów. Nie ma nigdzie na świecie tak silnej i bezinteresownej więzi między krajami, jak właśnie nasze dwa Narody. Bardzo możliwe, że to właśnie od naszych dwóch krajów wyjdzie impuls do naprawy świata. Już teraz z wielu miejsc na globie można wyczytać, że ludzie pokładają w nas swoją nadzieję, wspominają, że jesteśmy bohaterskim Narodem. Zacznijmy jednak od swojego podwórka. Do zmiany potrzeba mądrości i życzliwości względem drugiego człowieka. Zanim zechcemy… Czytaj więcej »

108
Gość
108

oczywiście, że tak, a jak zapytasz byle Węgra, jakim miastem jest Wrocław, to każdy powie to co myśli, a więc niemieckim… co za durnoty, Polska będzie wielka, buahahahaha. Zwłaszcza z tymi przekrętami, KK i bandą oszołomów, którzy zmieniają barwy polityczne. Wyjeżdżam do Australii, mam to w dupie, i tak nic nie dostałem w tym kraju, jeszcze potrafili mi zabrać, więc nara lamusy

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Jedz i tak cię nikt nie lubi bucu

anonim
Gość
anonim

Aha

Jerzy
Gość
Jerzy

Poczytaj Nostrodamusa, co będzie z Australią, będzie zdobyta przez Islamistów z Indonezji i wszyscy biali będą wycięci w pień, bardzo nielicznym uda się uciec do Nowej Zelandii

Facet
Gość
Facet

Rozjebało was, przeczytałem tylko 1/3 tych komentarzy i powiem wam, że pożyjemy zobaczymy, a nie spekulujecie, co będzie to będzie czy jak kto woli. Prędzej czy później każdy umrze kurwa, więc na chuj się stresować czymś co jest nieuniknione.

mag
Gość
mag

witam Pana Krzysztofa jedno mnie intryguje dlaczego mowiac o sluzbach ktore maja cos na PO nie wpomina Pan o Rewolucji ktora bedzie krwawa.To bedzie druga Rewolucja Francuska.Ja jako bardzo mlody czlowiek przepowiadam ZA TRZY LATA PRZYJDZIE DO POLSKI KROL NA CZTERECH NOGACH I ODNAJDZIE SKARB NARODU CAR I KOLUMB UKLEKNA NA DWA KOLANA A WYGNANI WROCA DOM BEDZIE ZAMKNIETY DLA OBCYCH A GRANIC STRZEZE PIES 300 LAT POKOJU DLA RZECZYPOSPOLITEJ.O komentarz dla przepowiedni odsylam do Pana Jackowskiego

Dr J.R. z Elblaga
Gość
Dr J.R. z Elblaga

Bo większość z nas nie są juz ludźmi. Szatan przez nich działa i doprowadzi do 3 wojny światowej, ktora jest nieunikniona, jak powie Najswietsza Pani Fatimska. Wprawdzie Gospa w Medjugorie poucza, ze gdyby ludzie pościli i Modlili sie oraz dobrze czynili, to mogloby sie obyć bez wojny, ale czy to jest możliwe? Ten kto sie nie Modli to albo zwierzak, albo szatan. Tak wiec achtung, achtung, coma 3 nadchodzi… oby nie!

alik
Gość
alik

„Nikt z nas nie potrafi odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego Polska””
Odpowiedź jest bardzo prosta. Słowianie a szczególnie ci z terenu Polski są protplastami kultury światowej, Niestety cały czas byli przez wszystkich skłócani i tępieni, więc nie mogli rozwinąć skrzydeł.

heniek
Gość
heniek

Jeśli ludzie mają odnaleźć klucz po tym jak nastanie era Wodnika, to znaczy, że ta mumia nie jest żadnym kluczem.

Jola
Gość
Jola

Może chodzi o miasto Arkaim (też jest uznawane za bramę do innych wymiarów)

Roman
Gość
Roman

Po przeczytaniu różne przepowiedni nieodparcie nasuwa się wniosek, że bardzo często przeczą one sobie wzajemnie. W Rosji np. jest wiele przepowiedni mówiących i jej wielkości i ogromnym znaczeniu w przyszłej historii Europy. Przepowiednie pochodzące z innych krajów i dotyczące Rosji, mówią raczej o czymś dokładnie przeciwstawnym: jej upadku i zniknięciu z mapy Europy; przynajmniej w obecnych granicach.
Gloryfikują się nieomal „wszyscy”: Polacy, Rosjanie, Chińczycy, Muzułmanie i Buddyści.
Powiedzenie „Na dwoje babka wróżyła” nigdy nie straci swojej aktualności. Pozdrawiam czytających te słowa.

Henryk K.
Gość
Henryk K.

Mam nadzieję, że błędnie odczytałem datę końca świata z Księgi Daniela.
Gdyby to była prawda, to powinien on nastąpić na wiosnę 2023 roku.
Siedem lat wcześniej powinny rozpocząć się wydarzenia , które go poprzedzą. Podam link do tego wpisu.

http://teologiawnauce.blogspot.com/2014/11/odkrycie-tajemnicy-konca-swiata-z.html

Ewa Charczuk
Gość
Ewa Charczuk

Kiedy czytam przepowiednie to mi jest bardzo smutno tyle ludzi mazginac Boze jaka modlitwe mam ofiarowac zeby tak sie nie staTo!!! O jaki Bol mam w sercu,
Ludzie obudzcie sie i zacznijcie sie modlic !!! Jezeli sie ziednoczymy wszyscy w modlitwe to BOG NAS URATUJE wierze w to bardzo mocno

gość
Gość
gość

Nie martwcie się zbytnio o swoje ciała. Jeśli człowiek jest sprawiedliwy, to wstanie z martwych.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

I tu masz rację

skoczek
Gość
skoczek

Sądzę,że przepowiednia Ojca Klimuszki częściowo się już w tej chwili spełniła,bo ludzie w Polsce strasznie się nienawidzą tak jak w przepowiedni „że w Polsce będzie ciepło jak na równiku”.Stało się tak gorąco jak w Księdze Ezechiela.

KS
Gość
KS

W dwa lat dziesiątki nastaną te pory, Gdy z nieba ogień wytryśnie. Spełnią się wtedy pieśni Wernyhory, Świat cały krwią się zachłyśnie. Polska powstanie ze świata pożogi, Trzy orły padną rozbite, Lecz długo jeszcze los jej jest złowrogi, Marzenia ciągle niezbyte. Gdy lat trzydzieści we łzach i rozterce Trwać będą cierpienia ludu, Na koniec przyjdzie jedno wielkie serce I samo dokona cudu. Gdy czarny orzeł znak krzyża splugawi, Skrzydła rozłoży złowieszcze, Dwa padną kraje, których nikt nie zbawi, Siła przed prawem jest jeszcze. Lecz czarny orzeł wejdzie na rozstaje; Gdy oczy na wschód obróci, Krzyżackie szerząc swoje obyczaje, Z złamanym… Czytaj więcej »

Sara
Gość
Sara

Cudownie ja to czytałam mając 14 lat dziś mam ,60 i wierzę w to

Anonimowo
Gość
Anonimowo

nie dobrze jest juz zyc

tom
Gość
tom

przepowiednie na temat Polski to brednie, jak może wyjść coś dobrego z kraju w którym mieszkańcy za obowiązek mają nienawidzić swoich sąsiadów a najbardziej samych siebie ?

Bobo
Gość
Bobo

Powiem Wam że aby przewidzieć przyszłość świata i Polski nie trzeba być wizjonerem wystarczy wnikliwa obserwacja i trochę logicznego myślenia. Obecnie wśród większości Polaków dominuje 1.ogromna pazerność na dobra doczesne2.kompletna niedbałość o środowisko nad jeziorami w lasach wielkie śmietniki3.wybujałe ego i brak szacunku dla słabszych i chorych szczególnie dotyczy to naszej „elity medycznej oraz tzw.nowobogackich niestety4.zapobiegawcze chodzenie do Kościoła nie mające nic wspólnego z wiarą i miłością do Bliżniego. Reasumując: jest to totalny upadek ludzkości odbywający się na naszych oczach niestety

Aleksandra z Wwy
Gość
Aleksandra z Wwy

Dopiero dziś /listopad/ trafiłam na tą stronę i przeczytałam Pański wpis – podpisuje się pod nim w 100% !!!

Hil
Gość
Hil

Odczuwam wielką ulgę gdy czytam,staram się dużo modlić i być otwartym na ciekawostki,wiem że jeszcze mam dużo do odkrycia.Koniec świata-to nie możliwe.Będzie dobrze,Bóg (siła wyższa)ma wszystko w swojej opiece.Pozdrawiam i życzę dużo uśmiechu,błagam Kochajmy się.!!

Halina
Gość
Halina

Wizja /proroctwo/z Polski. „S.O.S.”Dla mądrych, którzy umieją takie rzeczy odczytać. Może ktoś to zrozumie i prześle odpowiednim osobom, może do Nasa / nie znam angielskiego/. Widziałam ogromną przestrzeń porośniętą krótką trawą /raczej przypominało wyżynę/, było tam ogromne, głębokie, świeże pęknięcie ziemi, wielka przepaść. W pobliżu stała jakaś dziwna osoba, jakby strażnik /w mundurze?/, miała numer 24. Jeżeli zostało mi to pokazane to znaczy, że w tym miejscu dzieje się coś nie dobrego.

jkjzpz
Gość
jkjzpz

Numer 24 jest mieszanką wibracji numer 2 i numer 4. Numer 2 odnosi się do dwoistości i równowagi, partnerstwa i relacji, współpracy i dyplomacji. Współgra również z Boskiego przeznaczenia duszą misji . Liczba 4 nosi cechy ciężkiej pracy w kierunku budowania solidnych podstaw, praktyczność i organizacyjne, uczciwość i prawość, niezawodność, odpowiedzialność i wewnętrzna-mądrości . Numer 4 odnosi się również do swojej pasji i napędu.

gadaef
Gość
gadaef

A to ta lucyna od tej ściemy z projektu cheopsa? Ta co ją opętało i diabeł przez nią gada?

Pani lucyno, proszę się opamiętać i zerwać kontakty z diabłem

michał____
Gość
michał____

Z małego kraju, w środku Europy.A my mamy ,przecież 6 kraj,pod względem wielkości w UE.

kaz
Gość
kaz

Te przepowiednie pokrywają się w wielu przypadkach, coś w tym jest, ja w nie wierzę.

thom
Gość
thom

przyszłość świata nie może być związana z kk, gołym okiem widać że religia katolicka dąży do upadku.

wdm
Gość
wdm

Nie dąży do upadku a jest wściekle zwalczana, a to zasadnicza różnica.

Przemek
Gość
Przemek

Wystarczy popatrzeć na przeciętnego plebana jak pomaga w tym upadku.

Jola
Gość
Jola

Halinko prosze o kontakt: jolanta302@sfr.fr

Halina
Gość
Halina

„Chwałą Bożą – rzecz taić, chwałą królów – rzecz badać”
Ks.Prz. 25,2

gość
Gość
gość

To chyba jest jakieś lucyferańskie powiedzenie. Nie wolno taić prawdy.

Halina
Gość
Halina

Uwaga! 5.01.1014 dostałam niesamowitą informację,dla mnie to jest szok. Odnośnie tego, że będę ujawniać tajemnicę wieku:”Będą teleportacje istot z innego świata. Będą nam tłumaczyć kodeks zawarty z ziemią /ziemską cywilizacją/ przed tysiącami lat na eksploatację ziemi pod pewnymi warunkami. Będą święte kodeksy wyjaśniające czas ich pobytu na ziemi. Święte kodeksy Indian, w których zawarta jest prawda ich ingerencji w nasz rozwój w nasz świat. Czciciele ich kodeksów są bramami do ich świata. Kodeksy wyjaśniające ich istnienie i cel po co przybyli na ziemię. I co ich sprowadza. Są strunami przejścia w inne światy. Są strunami /strumieniami/ przejścia na inne planety.… Czytaj więcej »

wdm
Gość
wdm

Halino… Obca cywilizacja miałaby szukać minerałów na ziemi? Znaleźli by ich tutaj mało i biologicznie zanieczyszczone, gdy cały kosmos od nich praktycznie się roi, a taka cywilizacja, jeśli by istniała raczej nie miałaby problemów z jego wydobywaniem, więc owe opowieści raczej bym między bajki wsadził, podobnie jak mądrości „starożytnych cywilizacji” ameryki prekolumbijskiej, które ludzką krwią składały słońcu ofiary by nie zgasło i w wyniku własnych niedomagań przestały istnieć. Co do Afryki, nie znam żadnych murzyńskich cywilizacji, nie wiem czy takowe istniały, po za tym nie podajesz żadnych nazw, co czyni ową wiadomość bezbarwną, nie było żadnego ludu Indian, to były… Czytaj więcej »

Halina
Gość
Halina

Zachęcam do przeczytania pozycji ks. prof. Włodzimierza Sedlaka, miedzy innymi – rola krzemu w ewolucji biochemicznej życia.

dariusz
Gość
dariusz

ciekawe teksty pani Halino pani pisze. Jestem tylko ciekawy skąd przybędą ci obcy i ile ich będzie. To na wszelki wypadek trzeba powiadomić prezydenta i ministra obrony.Pozdrawiam Dariusz.

archangel
Gość
archangel

coraz więcej puzzli zaczyna do siebie pasowac, halinka bardzo ładnie,trochę musiałaś sie napracowac.

Przepowiednia św. Mikołaja z 1923 roku
Gość
Przepowiednia św. Mikołaja z 1923 roku

Podobno powstanie w Polsce centrum, coś w rodzaju ośrodka, który obejmie zasięgiem cały świat.Tym centrum będzie wielka 77 metrowa wolno stojąca dzwonnica dawnego Soboru św. Aleksandra Newskiego W Warszawie na placu Piłsudskiego. Będzie na niej umieszczony carillon koncertowy odgrywający każdego dnia hymn Europy odę do radości a na dzwonach będą umieszczone ornamenty i sentencje odnoszące się do Karty Narodów Zjednoczonych i Karty praw podstawowych. Polska po odbudowie Soboru Warszawskiego będzie uważana za wzór sprawiedliwości prawa, moralności, tolerancji i prawdziwej miłości do Boga. Prawdziwym Centrum Duchowym świata!

Halina
Gość
Halina

uzupełnienie tego co wam wyżej wysłałam: Nibru daje efekt świetlny.Jak Nibiru pójdzie do innej galaktyki wyłoni się „Nowa ziemia”, Nowy Rok Gwiezdny. Będzie znak na ziemi. nocą będzie zimno, nie będzie światła. Światło da ziemia – duch ziemi. Wytrysną nowe źródła energii. Cała planeta będzie płonąć w ogniu, który się nie spala. Będzie żar od słońca. Słońce zamieni się w kulę ognistą. Będzie moment pojednania nieba z ziemią.

andrzej
Gość
andrzej

wszystko jest możliwe niech naród się nawróci i nie będzie pazerny na bogactwo lecz pokorny i litościwy dla innych. pomagającym tym którzy tej pomocy potrzebują
niech zapanuje miłość i współczucie dla innej osoby

Halina
Gość
Halina

Ziemia i ludzie rzeczywiście są w niebezpieczeństwie. Jezus powiedział mi, ze będzie mi ujawniał tajemnice wieku mam ostrzegać świat przed wydarzeniami, które będą występowały na świecie. Próbuje dotrzeć do wszystkich. Trzeba o tym mówić. Jezus chce, żeby szczególnie Polska się do tego przygotowała. Dużo ludzi może zginąć. Jezus daje życie nie śmierć. Im więcej ludzi będzie tego świadomych i przygotowanych tym więcej przeżyje. Będzie oczekiwane przebiegunowanie ziemi i polaryzacja pola ziemi. Wizję, którą miałam opiszę na koniec. Oznaki przebiegunowania: metan w wodzie. Ludzie będą pić wodę z rzek, będą masowe zatrucia metanem, ogromne wyładowania atmosferyczne /chronić się przed nimi/./Według mnie… Czytaj więcej »

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Ale sie nakręciłaś! No tak… Nic sie lepiej nie sprzeda jak katastroficzne wizje! A gdzie optynizm? Epoka marazmu i zastraszania!

pacal
Gość
pacal

W tym tunelu to chyba nie był człowiek ale skaczący zajączek i „puszczany” przez to lusterko przez migotanie?

Wojciech
Gość
Wojciech

Faktycznie, sam najgorszy scenariusz. Ludzie chyba są przewrażliwieni sytuacją na wschodniej granicy.
Troszkę wiary w lepsze jutro.

andrzej595
Gość
andrzej595

Witam wszystkich co myślicie o roli żydów w dzisiejszych czasach wszystko jest uzależnione od nich władza media banki może oni doprowadza do tych strasznych wojen

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Co ty kobieto bierzesz? Za silne. Zmien doktora….

Daniel D
Gość
Daniel D

Obecnie CERN prowadzi badania w celu wytworzenia anymaterii. Struktura zderzacza (LHC) to wielka cewka, ktora jest umieszczona pod ziemia. Ta cewka wytwarza pole magnetyczne o sile porownywalnej z polem magnetycznym ziemi. Przy wylaczeniu takiej cewki o tak silnym polu magnetycznym teoretycznie jest mozliwa zamiana biegunow magnetycznych ziemi (mozna takie zjawisko doswiadczalnie zaobserwowac). Wiele dziwnych rzeczy dzieje sie w tym osrodku badawczym z zwlaszcza nasilenie sie roznych koszmarow, zlych mysli czy dziwnych doznan duchowych wsrod pracownikow. Prawdopodobnie anytmateria laczac sie z materia tworzy swoisty tunel przez ktory ktos lub cos moze sie przedostac. Biblia mowi, ze w czasach ostatecznych „bramy piekiel”… Czytaj więcej »

inteligent
Gość
inteligent

bardzo ciekawe spostrzezenie.Ja nie jestem naukowcem, ale pilnie obserwuje to co sie dzieje wokol i rzeczywiscie sa zmiany nie tylko w naturze ale rowniez w naszych myslach i odczuciach, wszystko to jest sprzezone, bo ta energia wokol nas krazy.Na ile to dzialanie samego czlowieka, a na ile sil kosmicznych Universum …moze warto sie zastanpwic nad tym co mowil Jezus o zblizaniu sie konca….

pawel
Gość
pawel

fajny artykul 🙂 Pozdrawiam

panna
Gość
panna

Mądre słowa-szkoda tylko że nie wszyscy się nad nimi chcą zastanowić.Tylko ślepi nie widzą(lub nie chcą widzieć) )tego co obok nas się dzieje:(lepiej uwierzyć w Jezusa i to co ma nam do przekazania.

Mariusz
Gość
Mariusz

Lepiej nie… Lepiej jest wiedzieć, niż wierzyć i się łudzić droga Panno. Zresztą, sama sobie przeczysz, „tylko ślepi nie widzą” tak, ślepi nie widzą ale i oni samą wiarą połamali by sobie kark, potykając o wszystkie przedmioty na ich drodze.