Przepowiednie dla POLSKI albo jej dotyczące

przepowiednie dotyczące Polski

Istnieje cały szereg proroctw i przepowiedni, które w kontekście przekazów uzyskiwanych przez Lucynę nabierają ciekawego znaczenia. Są to proroctwa zarówno ogólne, jak i te dotyczące Polski. Często ludzie, w momencie gdy dowiadują się o Projekcie Cheopsa, zadają pytanie: „Dlaczego Polska?”, „Dlaczego to wychodzi z Polski?” Uważają, że tego rodzaju projekt powinien wyjść z jakiegoś „ważniejszego” państwa. Ameryka? Japonia? Francja? Niemcy?

Nikt z nas nie potrafi odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego Polska”, ale warto może przeczytać parę przepowiedni, które pojawiły się od czasów Nostradamusa, do chwili obecnej i które wyraźnie nawiązują do zdarzeń, które rozgrywają się obecnie.

Nostradamus

„Kiedy Ryba ustąpi miejsca Wodnikowi i Wodnik obejmie władzę, ludzie znajdą klucz do bramy i brama zostanie otwarta”.

Do tej przepowiedni nawiązywała równiej Lucyna w jednej ze swoich sesji. Obecnie nastała Era Wodnika, czyli „Ryba przekazała władzę Wodnikowi”. „Kluczem do bramy” jest bez wątpienia mumia faraona Cheopsa, natomiast „bramą” jest Wielka Piramida, która wielokrotnie określana była w sesjach Lucyna jako „Brama do innych wymiarów”.

Ojciec Czesław Klimuszko

Polski zakonnik, zasłynął jako ten, który wskazał Karola Wojtyłę jako osobę, która zasiądzie na Grodzie Piotrowym. W swoim życiu pomógł tysiącom osób, które zwracały się do niego z prośbą o podanie faktów dotyczących ich życia lub przyszłości Polski.

Ojciec Klimuszko wielokrotnie mówił o tym, że Polskę czeka przebiegunowanie i totalna zmiana klimatu. Radził, żeby nie wyjeżdżać z naszego kraju. Uważał, że Polska ma wspaniałe położenie i jest jednym z nielicznych miejsc, w których ludzie podczas zbliżających się zmian klimatycznych i wojen ucierpią najmniej.

– Przyjdzie taki czas, że w Polsce będzie ciepło jak na równiku, a za waszymi oknami będą rosły owoce południowe.

Ojciec Klimuszko wskazywał także Polskę jako kraj, od którego wyjdzie sygnał, który zmieni cały świat. Nie precyzował tego, ale wspominał, że Polska to wyjątkowo ważny kraj, z którego będą pochodzili ludzie, którzy zmienią świat. Mówił także o tym, że myśl z Polski będzie promieniowała na cały glob ziemski. Radził, żeby być optymistą i w ogóle nie brać pod uwagę, że będzie koniec świata.

Stefan Ossowiecki

Najwybitniejszy polski jasnowidz, bliski przyjaciel marszałka Józefa Piłsudskiego. W latach międzywojennych uchodził za najwybitniejszego jasnowidza na świecie. Organizowano specjalne pokazy, na których demonstrował swoje unikalne umiejętności. W młodości potrafił lewitować. Kładł się wtedy na plechach, po czym na oczach świadków unosił się nad ziemią. Potem doprowadził do perfekcji umiejętność jasnowidzenia, czyli precyzyjnego odczytywania informacji dotyczących ludzi lub przedmiotów. Pod koniec życia obudziły się w nim zdolności, które można porównać tylko do tych, które posiadał Nostradamus. Ossowiecki widział przyszłość Polski. W 1938 roku podał dokładnie datę wybuchu drugiej wojny światowej, a także powiedział, że dokona się rozbiór Polski między Niemcami a Rosją. Najciekawszy fragment dotyczył tego, co mówił o dalszej przyszłości naszego kraju. Jego zdaniem Polska odegra niesłychanie ważną rolę w procesie duchowego odrodzenia świata. To właśnie nasz kraj wskazywał jako ten, który będzie wzorem dla innych

Leszek Szuman

Najwybitniejszy polski astrolog. Mieszkał w Szczecinie. Znany jest z tego, że każda osoba która zgłaszała się do niego po horoskop, trafiała do jego specjalnego archiwum. Tam w zalakowanej kopercie Szuman zapisywał datę śmierci takiego człowieka. Potem po śmierci tej osoby do Szumana zgłaszała się rodzina zmarłego, która otwierała kopertę. Na kartce była zapisana precyzyjnie data śmierci takiego człowieka.

Mało kto wie, że Leszek Szuman także przepowiadał przyszłość Polski. Mówił o tym, że Ziemię czekają okropne kataklizmy, w czasie których ucierpi także Polska. Mówił o morzach, które wystąpią z brzegów i zaleją Amerykę Północną i Europę Zachodnią. Jego opisy pasują idealnie do wizji, która jest zawarta w książce Patryka Geryla PRZEPOWIEDNIA ORIONA NA ROK 2012. Szuman ku zdumieniu swoich przyjaciół opisywał moment, kiedy na świecie stanie się powszechna wiedza starożytnych kultur. Wtedy nastąpi złoty wiek ludzkości, odrodzenie się człowieka. Radził, aby nie opuszczać Polski, lecz skoncentrować się na umacnianiu swej wiary. Był jednak pesymistą, jeśli chodzi o najbliższą przyszłość. ?Cieszę się, że nie doczekam tych wszystkich okropieństw, które czekają ludzkość? ? zwykł mawiać.

Madame Sylwia (1948)

Ta kobieta była z pochodzenia Angielką. W latach czterdziestych tuż przed śmiercią wygłosiła zdumiewającą przepowiednię, w której przewidziała, że zjednoczy się Europa. ? Widzę jedną flagę, europejską flagę? ? mówiła. Narody zaczną żyć ze sobą jak bracia. Najciekawszy fragment jej przepowiedni dotyczy tego, że kraj leżący w środku Europy odegra najważniejszą rolę w przemianach, które czekają ludzkość. Nie wymieniła Polski, ale z opisów można wnioskować, że to właśnie o Polskę chodzi. Z małego kraju w środku Europy wyjdzie iskra, która ogranie płomieniem zmian cały świat i zmieni go na lepsze. W tym kraju po zmianach powstanie wysoka wieża, którą mają zbudować mieszkańcy. Będzie to centrum duchowe świata. Jej zdaniem w Europie już nigdy nie będzie przelewu krwi.

Islrmayer

Szwedzki pracownik budowlany. Tuż po wojnie został przysypany ziemią i przeżył śmierć kliniczną. Od tego czasu zaczął miewać niezwykłe wizje dotyczące przyszłości świata. Widział zbliżający się kataklizm, który będzie połączony z wybuchem trzeciej wojny światowej. Ostrzegał, że kraje islamskie wykorzystają zawieruchę powstałą w związku z kataklizmem i spróbują podbić Europę. Będą starali się wytruć ludność gazem.

– Widzę złotą kreskę pyłu, która zbliża się do ludzi. Kto przekroczy tę kreskę ? zginie.

Islmayer radził, że aby przeżyć, trzeba przez trzy dni nie wychodzić z domu. Uważał, że najlepiej jest w momencie wybuchu konfliktu światowego uszczelnić okna, aby gaz nie dostał się do domów. Widział cale miliony zabitych osób.

– Jeśli rzucicie ziarno w ziemię po tym co się stanie, to zapuści ono pędy w klatkę piersiową zakopanego człowieka.

Po wojnie przewidywał okres wspaniały, gdyż ma zmienić się klimat w Europie na cieplejszy. Mówił, że w małym kraju w środku Europy powstanie centrum duchowe, które będzie swoim zasięgiem promieniowało na cały świat. Jego zdaniem dojdzie do otworzenia piramid, gdzie ludzkość znajdzie odpowiedź na wiele pytań. Wtedy także okaże się, jakie jest prawdziwe pochodzenie człowieka. Z zapisów Islrmayera wynika, że sygnał do otwarcia piramid ma wyjść z Europy, a dokona tego grupa ludzi kierowanych przez Boga.

Andrzej Gwiazda

Polski stygmatyk, mieszkający w małej miejscowości koło Lublina. Nad jego domem często widziano cudowne światła, zaś w obecności wielu świadków pokazała się figura przypominająca Matkę Boską. W miejscu objawienia powstał kościół. Andrzej Gwiazda mówił, że nasz kraj odegra najważniejszą rolę w zbliżających się przemianach na Ziemi. W Polsce bowiem znajdą się dzielni ludzie, którzy odważą się przekazać wiedzę duchową dla reszty ludzkości. Wspominał, że w naszym kraju powstanie centrum, coś w rodzaju ośrodka, który obejmie zasięgiem cały świat. Widział wodę, która zaleje brzegi i potężne, kilkukilometrowe fale. Cala Ziemia zatrzęsie się, a oceany wystąpią ze swoich koryt. Wszystko to potrwa bardzo krótko, po czym z powrotem Ziemia wróci na swoje miejsce. Opis ten idealnie pasuje do tego, co jest związane z przebiegunowaniem Ziemi. Mówił także o człowieku, który pojawi się w Polsce i który będzie znany na całym świecie. To on będzie tym, który zapali latarnie wiedzy. Nie podawał jednak szczegółów, jak

Edgar Cayce

Słynny śpiący prorok z USA. Edgar Cayce zapadał w specjalne transe, w czasie których miewał wizje dotyczące przyszłości świata. To on mówił o zbliżającej się na świecie katastrofie, która ma przypominać biblijny potop.

– Wystąpią morza i oceany, zatrzęsie się ziemia, zginą miliony.

Podawał jednak bardzo precyzyjny znak tych wydarzeń, bowiem wtedy znowu pojawi się Atlantyda, która teraz spoczywa pod oceanem. Cayce mówił wyraźnie o piramidzie Cheopsa i komnacie wiedzy, która jest ukryta w Gizie. Jego zdaniem ludziom uda się dotrzeć do tej komnaty i uzyskać dostęp do nieograniczonej ilości wiedzy o ludzkości. Śpiący Prorok wspominał, że jest to starożytna wiedza Atlantów, która na początku nowego wieku ujrzy światło dzienne. Otwarcie Wielkiej Piramidy będzie największym wydarzeniem, które czeka ludzkość, będzie przełomem w dziejach. Podobnie jak wielu innych wizjonerów wspominał, że ta wiedza pozwoli na stworzenie maszyn latających, które wypełnią ziemskie niebo. Ostrzegał, że Ziemię w związku ze zbliżającą się katastrofą czekają trzy dni ciemności. Nie widział ratunku przed katastrofą. Uważał, że ludzkość zasłużyła sobie na to, aby przeżyć upadek i powstać ponownie. Po otwarciu Wielkiej Piramidy Caysey przewidywał nastanie złotego okresu w dziejach ludzkości. Nie podał, kiedy to się

Proroctwo Wielkiej Piramidy

Korytarz Wielkiej Piramidy według wielu piramitologów jest wielką przepowiednią losów ludzkości. Każde jego załamanie, każdy szczegół symbolizuje coś, co będzie wydarzeniem w skali świata. Proroctwo piramidy zawiera informacje o zbliżającym się kataklizmie, który ma być związany z wodą, która zaleje kontynenty. Ma być wtedy zbudowany nowy świat i ma narodzić się nowy człowiek. W zbliżających się wydarzeniach ma odegrać ważną rolę Wielka Piramida, która wskaże kierunek dla całej ludzkości. Wtedy także ludziom uda się odczytać przesłanie zawarte w Piramidzie. Na Ziemię powrócą twórcy piramid, którzy pomogą ludzkości w wielkim dziele budowy nowego, lepszego świata. Według ekspertów właśnie teraz żyjemy w czasach, które proroctwo Wielkiej Piramidy nazywa „Czas Emi Ostatecznymi”.

 

Źródło:http://www.projekt-cheops.com/sesje/

Ocena: 5.0. Przez 1 osobę.
Proszę Czekać...

52 thoughts on “Przepowiednie dla POLSKI albo jej dotyczące”

 1. Nie może być końca świata. Czekam na ponowne spotkanie dwóch braci, które powoli zaczyna się iścić. Polska połączy się z Węgrami, rozszerzy granice i przypięczętuje wieczną i nierozerwalną przyjaźń z krajem Madziarów. Nie ma nigdzie na świecie tak silnej i bezinteresownej więzi między krajami, jak właśnie nasze dwa Narody. Bardzo możliwe, że to właśnie od naszych dwóch krajów wyjdzie impuls do naprawy świata. Już teraz z wielu miejsc na globie można wyczytać, że ludzie pokładają w nas swoją nadzieję, wspominają, że jesteśmy bohaterskim Narodem. Zacznijmy jednak od swojego podwórka. Do zmiany potrzeba mądrości i życzliwości względem drugiego człowieka. Zanim zechcemy kogoś skrzydzić, pomyślmy, czy nie lepiej wyciągnąć do niego rękę.

  Ocena: 4.0. Przez 1 osobę.
  Proszę Czekać...
  1. oczywiście, że tak, a jak zapytasz byle Węgra, jakim miastem jest Wrocław, to każdy powie to co myśli, a więc niemieckim… co za durnoty, Polska będzie wielka, buahahahaha. Zwłaszcza z tymi przekrętami, KK i bandą oszołomów, którzy zmieniają barwy polityczne. Wyjeżdżam do Australii, mam to w dupie, i tak nic nie dostałem w tym kraju, jeszcze potrafili mi zabrać, więc nara lamusy

   Ocena: 5.0. Przez 2 osoby.
   Proszę Czekać...
   1. Jedz i tak cię nikt nie lubi bucu

    Ocena: 3.0. Przez 2 osoby.
    Proszę Czekać...
   2. Aha

    Ocena: 5.0. Przez 1 osobę.
    Proszę Czekać...
 2. Rozjebało was, przeczytałem tylko 1/3 tych komentarzy i powiem wam, że pożyjemy zobaczymy, a nie spekulujecie, co będzie to będzie czy jak kto woli. Prędzej czy później każdy umrze kurwa, więc na chuj się stresować czymś co jest nieuniknione.

  Ocena: 4.0. Przez 1 osobę.
  Proszę Czekać...
 3. witam Pana Krzysztofa jedno mnie intryguje dlaczego mowiac o sluzbach ktore maja cos na PO nie wpomina Pan o Rewolucji ktora bedzie krwawa.To bedzie druga Rewolucja Francuska.Ja jako bardzo mlody czlowiek przepowiadam ZA TRZY LATA PRZYJDZIE DO POLSKI KROL NA CZTERECH NOGACH I ODNAJDZIE SKARB NARODU CAR I KOLUMB UKLEKNA NA DWA KOLANA A WYGNANI WROCA DOM BEDZIE ZAMKNIETY DLA OBCYCH A GRANIC STRZEZE PIES 300 LAT POKOJU DLA RZECZYPOSPOLITEJ.O komentarz dla przepowiedni odsylam do Pana Jackowskiego

  Ocena: 1.0. Przez 1 osobę.
  Proszę Czekać...
 4. Bo większość z nas nie są juz ludźmi. Szatan przez nich działa i doprowadzi do 3 wojny światowej, ktora jest nieunikniona, jak powie Najswietsza Pani Fatimska. Wprawdzie Gospa w Medjugorie poucza, ze gdyby ludzie pościli i Modlili sie oraz dobrze czynili, to mogloby sie obyć bez wojny, ale czy to jest możliwe? Ten kto sie nie Modli to albo zwierzak, albo szatan. Tak wiec achtung, achtung, coma 3 nadchodzi… oby nie!

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 5. „Nikt z nas nie potrafi odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego Polska””
  Odpowiedź jest bardzo prosta. Słowianie a szczególnie ci z terenu Polski są protplastami kultury światowej, Niestety cały czas byli przez wszystkich skłócani i tępieni, więc nie mogli rozwinąć skrzydeł.

  Ocena: 3.0. Przez 2 osoby.
  Proszę Czekać...
 6. Jeśli ludzie mają odnaleźć klucz po tym jak nastanie era Wodnika, to znaczy, że ta mumia nie jest żadnym kluczem.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Może chodzi o miasto Arkaim (też jest uznawane za bramę do innych wymiarów)

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 7. Po przeczytaniu różne przepowiedni nieodparcie nasuwa się wniosek, że bardzo często przeczą one sobie wzajemnie. W Rosji np. jest wiele przepowiedni mówiących i jej wielkości i ogromnym znaczeniu w przyszłej historii Europy. Przepowiednie pochodzące z innych krajów i dotyczące Rosji, mówią raczej o czymś dokładnie przeciwstawnym: jej upadku i zniknięciu z mapy Europy; przynajmniej w obecnych granicach.
  Gloryfikują się nieomal „wszyscy”: Polacy, Rosjanie, Chińczycy, Muzułmanie i Buddyści.
  Powiedzenie „Na dwoje babka wróżyła” nigdy nie straci swojej aktualności. Pozdrawiam czytających te słowa.

  Ocena: 5.0. Przez 1 osobę.
  Proszę Czekać...
 8. Mam nadzieję, że błędnie odczytałem datę końca świata z Księgi Daniela.
  Gdyby to była prawda, to powinien on nastąpić na wiosnę 2023 roku.
  Siedem lat wcześniej powinny rozpocząć się wydarzenia , które go poprzedzą. Podam link do tego wpisu.

  http://teologiawnauce.blogspot.com/2014/11/odkrycie-tajemnicy-konca-swiata-z.html

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 9. Kiedy czytam przepowiednie to mi jest bardzo smutno tyle ludzi mazginac Boze jaka modlitwe mam ofiarowac zeby tak sie nie staTo!!! O jaki Bol mam w sercu,
  Ludzie obudzcie sie i zacznijcie sie modlic !!! Jezeli sie ziednoczymy wszyscy w modlitwe to BOG NAS URATUJE wierze w to bardzo mocno

  Ocena: 1.5. Przez 2 osoby.
  Proszę Czekać...
  1. Nie martwcie się zbytnio o swoje ciała. Jeśli człowiek jest sprawiedliwy, to wstanie z martwych.

   Ocena: 1.5. Przez 2 osoby.
   Proszę Czekać...
   1. I tu masz rację

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...
 10. Sądzę,że przepowiednia Ojca Klimuszki częściowo się już w tej chwili spełniła,bo ludzie w Polsce strasznie się nienawidzą tak jak w przepowiedni „że w Polsce będzie ciepło jak na równiku”.Stało się tak gorąco jak w Księdze Ezechiela.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 11. W dwa lat dziesiątki nastaną te pory,
  Gdy z nieba ogień wytryśnie.
  Spełnią się wtedy pieśni Wernyhory,
  Świat cały krwią się zachłyśnie.

  Polska powstanie ze świata pożogi,
  Trzy orły padną rozbite,
  Lecz długo jeszcze los jej jest złowrogi,
  Marzenia ciągle niezbyte.

  Gdy lat trzydzieści we łzach i rozterce
  Trwać będą cierpienia ludu,
  Na koniec przyjdzie jedno wielkie serce
  I samo dokona cudu.

  Gdy czarny orzeł znak krzyża splugawi,
  Skrzydła rozłoży złowieszcze,
  Dwa padną kraje, których nikt nie zbawi,
  Siła przed prawem jest jeszcze.

  Lecz czarny orzeł wejdzie na rozstaje;
  Gdy oczy na wschód obróci,
  Krzyżackie szerząc swoje obyczaje,
  Z złamanym skrzydłem powróci.

  Krzyż splugawiony razem z młotem padnie.
  Zaborcom nic nie zostanie.
  Mazurska ziemia Polsce znów przypadnie,
  A w Gdańsku port nasz powstanie.

  W ciężkich zmaganiach z butą Teutona
  Świat morzem krwi się zrumieni.
  Gdy północ wschodem będzie zagrożona
  W poczwórną jedność się zmieni.

  Lew na zachodzie nikczemnie zdradzony
  Przez swego wyzwoleńca
  Złączon z kogutem dla lewka obrony
  Na tron wprowadzi młodzieńca.

  Złamana siła mącicieli świata
  Tym razem będzie na wieki.
  Rękę wyciągnie brat do swego brata,
  Wróg w kraj odejdzie daleki.

  U wschodu słońca młot będzie złamany.
  Pożarem step jest objęty.
  Gdy orzeł z młotem zajmą cudze łany
  Nad rzeką w pień jest wycięty.

  Bitna Białoruś, bujne Zaporoże,
  Pod polskie dążą sztandary.
  Sięga nasz orzeł aż po Czarne Morze
  Wracając na szlak swój prastary.

  Witebsk, Odessa, Kijów i Czerkasy
  To Europy bastiony,
  A barbarzyńca aż po wieczne czasy
  Do Azji ujdzie strwożony.

  Warszawa środkiem ustali się świata,
  Lecz Polski trzy są stolice.
  Dalekie błota porzuci Azjata,
  A smok odnowi swe lice.

  Niedźwiedź upadnie po drugiej wyprawie.
  Dunaj w przepychu znów tonie.
  A kiedy pokój nastąpi w Warszawie,
  Trzech królów napoi w nim konie.

  Trzy rzeki świata dadzą trzy korony
  Pomazańcowi z Krakowa,
  Cztery na krańcach sojusznicze strony
  Przysięgi złożą mu słowa.

  Węgier z Polakiem, gdy połączą dłonie,
  Trzy kraje razem z Rumunią.
  Przy majestatu polskiego tronie
  Wieczną połączą się unią.

  A krymski Tatar, gdy dojdzie do rzeki,
  Choć wiary swojej nie zmieni,
  Polski potężnej uprosi opieki
  I stanie się wierny tej ziemi.

  Powstanie Polska od morza do morza.
  Czekajcie na to dwa i pół wieku.
  Chronić nas będzie zawsze Łaska Boża,
  Więc cierp i módl się, człowieku.

  Ocena: 1.5. Przez 2 osoby.
  Proszę Czekać...
 12. nie dobrze jest juz zyc

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 13. przepowiednie na temat Polski to brednie, jak może wyjść coś dobrego z kraju w którym mieszkańcy za obowiązek mają nienawidzić swoich sąsiadów a najbardziej samych siebie ?

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 14. Powiem Wam że aby przewidzieć przyszłość świata i Polski nie trzeba być wizjonerem wystarczy wnikliwa obserwacja i trochę logicznego myślenia. Obecnie wśród większości Polaków dominuje 1.ogromna pazerność na dobra doczesne2.kompletna niedbałość o środowisko nad jeziorami w lasach wielkie śmietniki3.wybujałe ego i brak szacunku dla słabszych i chorych szczególnie dotyczy to naszej „elity medycznej oraz tzw.nowobogackich niestety4.zapobiegawcze chodzenie do Kościoła nie mające nic wspólnego z wiarą i miłością do Bliżniego. Reasumując: jest to totalny upadek ludzkości odbywający się na naszych oczach niestety

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Dopiero dziś /listopad/ trafiłam na tą stronę i przeczytałam Pański wpis – podpisuje się pod nim w 100% !!!

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 15. Odczuwam wielką ulgę gdy czytam,staram się dużo modlić i być otwartym na ciekawostki,wiem że jeszcze mam dużo do odkrycia.Koniec świata-to nie możliwe.Będzie dobrze,Bóg (siła wyższa)ma wszystko w swojej opiece.Pozdrawiam i życzę dużo uśmiechu,błagam Kochajmy się.!!

  Ocena: 1.0. Przez 1 osobę.
  Proszę Czekać...
 16. Wizja /proroctwo/z Polski. „S.O.S.”Dla mądrych, którzy umieją takie rzeczy odczytać. Może ktoś to zrozumie i prześle odpowiednim osobom, może do Nasa / nie znam angielskiego/. Widziałam ogromną przestrzeń porośniętą krótką trawą /raczej przypominało wyżynę/, było tam ogromne, głębokie, świeże pęknięcie ziemi, wielka przepaść. W pobliżu stała jakaś dziwna osoba, jakby strażnik /w mundurze?/, miała numer 24. Jeżeli zostało mi to pokazane to znaczy, że w tym miejscu dzieje się coś nie dobrego.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Numer 24 jest mieszanką wibracji numer 2 i numer 4. Numer 2 odnosi się do dwoistości i równowagi, partnerstwa i relacji, współpracy i dyplomacji. Współgra również z Boskiego przeznaczenia duszą misji . Liczba 4 nosi cechy ciężkiej pracy w kierunku budowania solidnych podstaw, praktyczność i organizacyjne, uczciwość i prawość, niezawodność, odpowiedzialność i wewnętrzna-mądrości . Numer 4 odnosi się również do swojej pasji i napędu.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 17. A to ta lucyna od tej ściemy z projektu cheopsa? Ta co ją opętało i diabeł przez nią gada?

  Pani lucyno, proszę się opamiętać i zerwać kontakty z diabłem

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 18. Z małego kraju, w środku Europy.A my mamy ,przecież 6 kraj,pod względem wielkości w UE.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 19. Te przepowiednie pokrywają się w wielu przypadkach, coś w tym jest, ja w nie wierzę.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 20. przyszłość świata nie może być związana z kk, gołym okiem widać że religia katolicka dąży do upadku.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Nie dąży do upadku a jest wściekle zwalczana, a to zasadnicza różnica.

   Ocena: 1.0. Przez 1 osobę.
   Proszę Czekać...
   1. Wystarczy popatrzeć na przeciętnego plebana jak pomaga w tym upadku.

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...
 21. Halinko prosze o kontakt: jolanta302@sfr.fr

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 22. „Chwałą Bożą – rzecz taić, chwałą królów – rzecz badać”
  Ks.Prz. 25,2

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. To chyba jest jakieś lucyferańskie powiedzenie. Nie wolno taić prawdy.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 23. Uwaga! 5.01.1014 dostałam niesamowitą informację,dla mnie to jest szok. Odnośnie tego, że będę ujawniać tajemnicę wieku:”Będą teleportacje istot z innego świata. Będą nam tłumaczyć kodeks zawarty z ziemią /ziemską cywilizacją/ przed tysiącami lat na eksploatację ziemi pod pewnymi warunkami. Będą święte kodeksy wyjaśniające czas ich pobytu na ziemi. Święte kodeksy Indian, w których zawarta jest prawda ich ingerencji w nasz rozwój w nasz świat. Czciciele ich kodeksów są bramami do ich świata. Kodeksy wyjaśniające ich istnienie i cel po co przybyli na ziemię. I co ich sprowadza. Są strunami przejścia w inne światy. Są strunami /strumieniami/ przejścia na inne planety. Krzemień ich kamień, podstawa egzystencji bytu ich planet. Krzemień zawiera pierwiastki UV – zgodne z przekazem energetycznym. W ich rozwoju jest zawarty pierwiastek UV, który jest zgodny z przekazem internautów./?/ /…./ ” tu się zamknęłam na dalsze informacje.
  Potem ruszyłam szturmem do internetu żeby się czegoś dowiedzieć o teleportacji i świętych kodeksach Indian. Trafiłam też do południowej Afryki, gdzie są dziwne artefakty z przeszłości /telewizja niezależna/. No i odkrycia archeologiczne mówią o tym, że być może ludzie pracowali kiedyś dla kosmitów pracując w kopalniach, być może otrzymywali za to wiedzę. Może też ich rozwój był na zbyt niskim poziomie, żeby te wiedzę wykorzystać. Potem z jakiegoś powodu wszystko się skończyło. Ta informacja, którą otrzymałam może wszystko wyjaśniać. Ja nie jestem naukowcem, więc mogę tylko informować was o tym co usłyszałam. Pozdrawiam

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Halino… Obca cywilizacja miałaby szukać minerałów na ziemi? Znaleźli by ich tutaj mało i biologicznie zanieczyszczone, gdy cały kosmos od nich praktycznie się roi, a taka cywilizacja, jeśli by istniała raczej nie miałaby problemów z jego wydobywaniem, więc owe opowieści raczej bym między bajki wsadził, podobnie jak mądrości „starożytnych cywilizacji” ameryki prekolumbijskiej, które ludzką krwią składały słońcu ofiary by nie zgasło i w wyniku własnych niedomagań przestały istnieć. Co do Afryki, nie znam żadnych murzyńskich cywilizacji, nie wiem czy takowe istniały, po za tym nie podajesz żadnych nazw, co czyni ową wiadomość bezbarwną, nie było żadnego ludu Indian, to były tysiące rozmaitych narodów, które w większości tkwiły w neolicie do chwili przybycia Europejczyków. Twój wpis nic nie wyjaśnia, jest niespójny, moim zdaniem i niczego się nie trzyma. Pozdrawiam

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
   1. Zachęcam do przeczytania pozycji ks. prof. Włodzimierza Sedlaka, miedzy innymi – rola krzemu w ewolucji biochemicznej życia.

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...
  2. ciekawe teksty pani Halino pani pisze. Jestem tylko ciekawy skąd przybędą ci obcy i ile ich będzie. To na wszelki wypadek trzeba powiadomić prezydenta i ministra obrony.Pozdrawiam Dariusz.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 24. coraz więcej puzzli zaczyna do siebie pasowac, halinka bardzo ładnie,trochę musiałaś sie napracowac.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 25. Podobno powstanie w Polsce centrum, coś w rodzaju ośrodka, który obejmie zasięgiem cały świat.Tym centrum będzie wielka 77 metrowa wolno stojąca dzwonnica dawnego Soboru św. Aleksandra Newskiego W Warszawie na placu Piłsudskiego. Będzie na niej umieszczony carillon koncertowy odgrywający każdego dnia hymn Europy odę do radości a na dzwonach będą umieszczone ornamenty i sentencje odnoszące się do Karty Narodów Zjednoczonych i Karty praw podstawowych. Polska po odbudowie Soboru Warszawskiego będzie uważana za wzór sprawiedliwości prawa, moralności, tolerancji i prawdziwej miłości do Boga. Prawdziwym Centrum Duchowym świata!

  Ocena: 1.0. Przez 1 osobę.
  Proszę Czekać...
 26. uzupełnienie tego co wam wyżej wysłałam: Nibru daje efekt świetlny.Jak Nibiru pójdzie do innej galaktyki wyłoni się „Nowa ziemia”, Nowy Rok Gwiezdny. Będzie znak na ziemi. nocą będzie zimno, nie będzie światła. Światło da ziemia – duch ziemi. Wytrysną nowe źródła energii. Cała planeta będzie płonąć w ogniu, który się nie spala. Będzie żar od słońca. Słońce zamieni się w kulę ognistą. Będzie moment pojednania nieba z ziemią.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 27. wszystko jest możliwe niech naród się nawróci i nie będzie pazerny na bogactwo lecz pokorny i litościwy dla innych. pomagającym tym którzy tej pomocy potrzebują
  niech zapanuje miłość i współczucie dla innej osoby

  Ocena: 1.0. Przez 1 osobę.
  Proszę Czekać...
 28. Ziemia i ludzie rzeczywiście są w niebezpieczeństwie. Jezus powiedział mi, ze będzie mi ujawniał tajemnice wieku mam ostrzegać świat przed wydarzeniami, które będą występowały na świecie. Próbuje dotrzeć do wszystkich. Trzeba o tym mówić. Jezus chce, żeby szczególnie Polska się do tego przygotowała. Dużo ludzi może zginąć. Jezus daje życie nie śmierć. Im więcej ludzi będzie tego świadomych i przygotowanych tym więcej przeżyje. Będzie oczekiwane przebiegunowanie ziemi i polaryzacja pola ziemi. Wizję, którą miałam opiszę na koniec. Oznaki przebiegunowania: metan w wodzie. Ludzie będą pić wodę z rzek, będą masowe zatrucia metanem, ogromne wyładowania atmosferyczne /chronić się przed nimi/./Według mnie to przebiegunowanie będzie dotyczyć płaszcza ziemi. Świadczą o tym zapadliska, pękająca ziemia, wybuchy wulkanów, śnięte ryby – metan/. Dalej: Zmieni się kod DNA – pojawi się trzeci wątek, nowe odkrycia.Otwiera się stratosfera, zmieni się heliosfera, zmieni się struktura geometrii ziemi, zmieni się gęstość atmosfery, rzeki zmienią bieg, ziemia będzie rosła, będzie wypiętrzać się pod naszymi stopami, góry się wypiętrzą, huragany, huragany i ogromne sztormy na biegunach trąba powietrzna ma przyjść na świat. W Polsce będą płonąć lasy /nie wiem z jakiego powodu/, przyjdą narody posprzątać naszą ziemię, ziemię narodu zniszczonego przez czasy ostateczne. Będą sadzić lasy, płacić podatki na nasz kraj, aby postawić naszą kulturę na nogi. Ogromny kataklizm spotka Minnesotę /to się już sprawdziło, może będzie dalszy ciąg/, woda, ogromne fale, wodospady, Karaiby – kataklizm. Morze Saragossa /trójkąt Bermudzki? Może zostanie rozwiązana zagadka tego trójkąta/ – widziałam ogromne fale, sztorm i wyłaniający się z wody ogromny okrągły dysk, starożytne,prehistoryczne zwalisko. Przypominało z wierzchu spodek, na wierzchu miało wygrawerowany kalendarz majów. /Prom kosmiczny – statek matka/.Tam się zdarzyła kiedyś straszna katastrofa, zginęło masę istnień ludzkich. To miało związek z jakąś energią. Oni popełnili jakiś błąd. Dysk ten jest na dnie morza, emituje szkodliwą, destrukcyjną energię. Jezus ostrzega nie popełniać starych błędów. Widziałam duchy tych ludzi, z nich emanowała śmierć, chcieli się ze mną skontaktować coś mi powiedzieć, ale nie chciałam, emanowali jakąś straszną energią, destrukcyjną, odesłałam ich pod stopy Jezusa i oni do niego poszli. Te zjawiska, które tam powstają mają związek z tym dyskiem. Ten dysk jest na dnie morza. Co będzie dalej: rewolty, rewolucje, grabierze, zabezpieczyć mienie w tym czasie, recesja, pieniądz straci wartość. Jezus ostrzega nie pieniądz rządzi światem tylko świat pieniądzem. Ludzie unikają płacenia podatków i to się źle skończy. „Co cesarskie cesarzowi a co Boskie Bogu”. Czasy pieniądza miną. Dużo ludzi jest biednych, bez pracy i nikt się o nich nie troszczy. Będzie też pierwsze zmartwychwstanie, przemiana i wzięcie do nieba. Mamy nie bać się ludzi którzy zmartwychwstaną tylko czekać co Bóg będzie czynił. Będzie wielka pięćdziesiątnica, czyli wylanie ducha świętego na narody. Będzie godzina zero, świat się zatrzyma, spotka się przeszłość z przyszłością. Każdy zobaczy siebie takiego jakim jest, będzie prześwietlenie sumień. Już odbywa się pierwszy sąd nad światem. Czuwajcie „Pan domu jest blisko”. Będzie tak jak mówił Jezus w ewangelii. Widziałam obok słońca drugie słońce lub księżyc – wtedy będzie zatrute powietrze, uszczelnianie okien nic nie da. Jezus mówi: nawracajcie się i wierzcie w ewangelię. Każdy kto uwierzy w Jezusa i przyjmie go do swojego serca będzie zbawiony. Nie miłujcie ciemności, szukajcie światła. Jest czas łaski, ale jest też czas klęski żywiołowej dopóki narody się nie nawrócą. Bóg nie poda nam dnia i godziny, u Boga czas mierzy się inaczej. Jest czas ludzki i czas Boski. Czas pustki, czas istnień ludzkich, czas zmian… . Rok przestępny: nowe zasady życia, nastąpi iluminacja na niebie, wytrysną nowe źródła, energii/…/.Ludzie będą słyszeć hałas krzyki, to będzie wielkie zmartwychwstanie. Ludzie myślą o pieniądzach a tu jest czas do adaptowania się do nowych warunków życia. Święty czas. Czas kościoła, czas innej rzeczywistości, która przyszła nas ukochać, podnieść, napełnić nadzieją na lepsze życie, przyszłość. ’og daje światu życie nie śmierć. Inne zagadki: Nibiru – jest kolosem, który otoczy ziemię i pójdzie do innej galaktyki, wywoła ogromne fale, więcej wiedzieć o niej nie mogę. Piramidy: słoneczna aktywacja z ziemi, gdyby nie piramidy słońce byłoby zimną bryłą. /czyżby to była ta energia, która wytryskuje z piramid w postaci słupa światła?/. Ciekawostka – wizja: widziałam piramidę, wnętrze, tunel, idącego człowieka /ubrany w jasne safari w kapeluszu/, podskakiwał jak na rozżarzonych węglach, wykręcało go na różne strony, działała na niego jakaś energia. Pod koniec tunelu w rogu pod sufitem zobaczyłam zawieszone lustro, było matowe. To lustro sprawiało, że ten człowiek tak się zachowywał. Podejrzewam, że emanowało jakąś energią. To ku przestrodze dla innych. Którzy chcieliby się tam dostać. /Czytałam, że był tam jakiś naukowiec, który umarł po wyjściu z piramidy. To chyba tego tunelu wszyscy szukają./Może te piramidy rzeczywiście strzegą nas przed epoką lodowcową, aktywując słońce? I lepiej je zostawić w spokoju? Ludzie czasami potrafią wszystko zepsuć.
  A teraz opiszę wizję, którą miałam odnośnie przebiegunowania. Zobaczyłam ogromną górę /skałę/, ściętą u góry /to nie był wulkan, koloru brunatnoczerwonego, u podnóża góry zielona łąka. Nagle jakiś niewidzialny pług zaczął orać ziemię od środka zataczając coraz większe koła, później widziałam na you tube pękającą ziemię to wyglądało podobnie, tyle, że tu to zataczało coraz większe koło, taki ślimaczek. Wizja się skończyła. pytałam się Boga co mi chciał powiedzieć, usłyszałam: polaryzacja i przebiegunowanie pola ziemi. błogosławię wszystkich, którzy to będą czytać. Niech Bóg da wam lepsze życie na lepsze jutro. Niech was Bóg prowadzi.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Ale sie nakręciłaś! No tak… Nic sie lepiej nie sprzeda jak katastroficzne wizje! A gdzie optynizm? Epoka marazmu i zastraszania!

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
  2. W tym tunelu to chyba nie był człowiek ale skaczący zajączek i „puszczany” przez to lusterko przez migotanie?

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
  3. Faktycznie, sam najgorszy scenariusz. Ludzie chyba są przewrażliwieni sytuacją na wschodniej granicy.
   Troszkę wiary w lepsze jutro.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
  4. Witam wszystkich co myślicie o roli żydów w dzisiejszych czasach wszystko jest uzależnione od nich władza media banki może oni doprowadza do tych strasznych wojen

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
  5. Co ty kobieto bierzesz? Za silne. Zmien doktora….

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
  6. Obecnie CERN prowadzi badania w celu wytworzenia anymaterii. Struktura zderzacza (LHC) to wielka cewka, ktora jest umieszczona pod ziemia. Ta cewka wytwarza pole magnetyczne o sile porownywalnej z polem magnetycznym ziemi. Przy wylaczeniu takiej cewki o tak silnym polu magnetycznym teoretycznie jest mozliwa zamiana biegunow magnetycznych ziemi (mozna takie zjawisko doswiadczalnie zaobserwowac).

   Wiele dziwnych rzeczy dzieje sie w tym osrodku badawczym z zwlaszcza nasilenie sie roznych koszmarow, zlych mysli czy dziwnych doznan duchowych wsrod pracownikow.

   Prawdopodobnie anytmateria laczac sie z materia tworzy swoisty tunel przez ktory ktos lub cos moze sie przedostac. Biblia mowi, ze w czasach ostatecznych „bramy piekiel” zostana otwarte. Jesli pieklo to inny wymiar od ktorego jestesmy oddzieleni bariera energetyczna – to trzeba sie zastanowic czy rzeczywiscie powinnismy otwierac takie tunele.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
   1. bardzo ciekawe spostrzezenie.Ja nie jestem naukowcem, ale pilnie obserwuje to co sie dzieje wokol i rzeczywiscie sa zmiany nie tylko w naturze ale rowniez w naszych myslach i odczuciach, wszystko to jest sprzezone, bo ta energia wokol nas krazy.Na ile to dzialanie samego czlowieka, a na ile sil kosmicznych Universum …moze warto sie zastanpwic nad tym co mowil Jezus o zblizaniu sie konca….

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...
 29. fajny artykul 🙂 Pozdrawiam

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Mądre słowa-szkoda tylko że nie wszyscy się nad nimi chcą zastanowić.Tylko ślepi nie widzą(lub nie chcą widzieć) )tego co obok nas się dzieje:(lepiej uwierzyć w Jezusa i to co ma nam do przekazania.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
   1. Lepiej nie… Lepiej jest wiedzieć, niż wierzyć i się łudzić droga Panno. Zresztą, sama sobie przeczysz, „tylko ślepi nie widzą” tak, ślepi nie widzą ale i oni samą wiarą połamali by sobie kark, potykając o wszystkie przedmioty na ich drodze.

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.