Przepowiednie dla Polski na 2019 rok

1
72
przepowiednie dla Polski 2019 rok

Jak będzie wyglądała Polska w 2019? Przepowiednie jasnowidzów dla Polski uchylają rąbka tajemnicy na temat naszej przyszłości. Oto lista proroctw, do których udało mi się dotrzeć.

Nie da się ukryć, że rok 2019 może być niezwykle ważny dla dalszej historii ludzkości. Cały świat czeka sporo przemian, a Polska nie może liczyć na to, że ustrzeże się od wpływów nadchodzących wydarzeń. Trzeba się więc dobrze przygotować, by nie wpaść w te same tarapaty, które ogarną inne kraje.

Przepowiednie dotyczące Polski są dość nieliczne, ale wraz z upływem czasu z pewnością pojawią się nowe. Kiedy tylko to nastąpi, dodam je na tej stronie, byśmy wszyscy mieli w jednym miejscu spójny obraz przyszłości.

Przepowiednie dla Polski na 2019 rok

Poniżej znajdziesz przepowiednie dla Polski na 2019 rok, które udało mi się dotąd zebrać.

Teresa Neumann – przepowiednie dla Polski

Bawarska mistyczka Teresa Neumann przekazała niesamowitą przepowiednię, zgodnie z którą Polska zyska „chwałę między narodami i skrzydła szeroko otwarte”. Według jej wizji, Bóg zmiłuje się nad uciskanym narodem, który wiele lat był zhańbiony:

Światłych i mądrych Polsce nie odmówię. W języku polskim będą głoszone najmądrzejsze prawa i najsprawiedliwsze ustawy, zaś Warszawa stanie się stolicą Stanów Zjednoczonych Europy. Polska, która pierwsza karę poniosła, choć wina jej nie była największa, prędzej niż inni się podniosła. W czym zawiniła, przez to musiała doznać kary. Ale już bliski jest koniec jej pokuty. Wytrwa przy Kościele swoim i doczeka wyzwolenia. Nieprzyjaciołom swoim krzywdy pamiętać nie będzie, dobrem za zło zapłaci. Będzie mieć chwałę między narodami i skrzydła szeroko otwarte, rozszerzy też granice swoje.

Krzysztof Jackowski – przepowiednie na 2019 rok dla Polski

Najbardziej znany polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski, przewiduje zwycięstwo Prawa i Sprawiedliwości w wyborach parlamentarnych w 2019 roku. Według niego, PIS zdobędzie zdecydowaną większość głosów i opozycja nie będzie w stanie zagrozić partii rządzącej.

A co z Donaldem Tuskiem? Jackowski uważa, że obecny przewodniczący Rady Europejskiej nie da się nikomu namówić na tworzenie jakiejś nowej partii politycznej tudzież ruchu obywatelskiego. Czy rzeczywiście może mieć inne plany? Przekonamy się z czasem.

Ojciec Klimuszko przepowiadał o Polsce

Istnieje prawdopodobieństwo, że w 2019 roku zacznie się spełniać kolejna część przepowiedni ojca Klimuszko, znanego polskiego jasnowidza. Jak do tej pory trafnie przewidział on takie wydarzenia jak napływ muzułmańskich imigrantów czy też trzęsienia ziemi we Włoszech z 2016 roku. Według niego, następne wydarzenia to przede wszystkim początek okropnej wojny, która „wybuchnie na Południu wtedy, kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwał pokój. Potem rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi, spadną w wody morza, obudzą bestie. Ona się dźwignie z dna. Piersią napędzi ogromne fale. Widziałem transatlantyki wznoszone jak łupinki… Ta góra wodna stanie ku Europie. Nowy potop!”

Dobra wiadomość jest taka, że Polska wyjdzie z tej zawieruchy obronną ręką. Doświadczymy stosunkowo niewielu zniszczeń i ostatecznie staniemy się liderami nowego porządku światowego.

Pani Agata z Projektu Messing

Pani Agata jest jasnowidzącą należącą do Projektu Messing, który zrzesza jasnowidzów z Polski i innych krajów w celu wzmocnienia ich mocy i trafniejszego określenia przyszłości. Pani Agata dostrzegła, że rok 2019 dla Polski będzie ciężkim okresem. Nasze państwo będzie działać tylko dzięki zaciąganym przez rząd kredytom. W dodatku jeszcze bardziej będzie brakowało rąk do pracy. W konsekwencji rynek zostanie zdominowany przez Ukraińców.

Według pani Agaty, nie powinniśmy zaciągać żadnych kredytów w 2019 roku, ponieważ okaże się to zbyt wielkim obciążeniem finansowym. Co ciekawe, w tym roku zaczną się w Polsce osiedlać Niemcy. Być może będzie to ich sposób na ucieczkę przed polityką multi-kulti, promowaną przez rząd niemiecki.

Co czeka Polskę w 2019 roku?

Poniżej przedstawiam przepowiednie Adama A. – zaprzyjaźnionego jasnowidza, który podzielił się również swoimi wizjami dotyczącymi całego świata. Oto co zobaczył w swoich wizjach na temat Polski w 2019 roku:

 1. Polska będzie krajem bezpiecznym w 2019 roku i niewiele się zmieni dla przeciętnego Kowalskiego, jeśli porównać z rokiem poprzednim.
 2. Pod wieloma względami – przede wszystkim gospodarczymi – będzie to bardzo dobry okres. Niektórzy powiedzą nawet, że najlepszy od obalenia komunizmu. Co prawda nadal będzie wiele problemów, ale dzięki kolejnym wyborom pojawi się szansa na zmiany.
 3. Za to w polityce dojdzie do ważnych przemian. Może nie będą oszałamiające, ale na tyle istotne, żeby dać nadzieję na lepszą przyszłość. W 2019 roku rozpocznie się proces odbudowy Polski ze zniszczeń, jakie przyniosły dotychczasowe rządy oraz światowe kryzysy gospodarcze. Na jaw wyjdzie wiele przekrętów i niektórzy znani politycy zostaną za nie ukarani. Pojawi się też nowy lider, który może zjednoczyć znaczną część naszego społeczeństwa.
 4. Przed wyborami parlamentarnymi dojdzie do dużych manifestacji przeciwko rządom obecnej koalicji. Z kolei podczas samych wyborów Polacy będą mieli możliwość głosowania na zupełnie nowe partie polityczne, które zaoferują nową jakość w polityce.
 5. Polacy świadomie będą sprzeciwiać się światowej polityce multi-kulti, która w wielu krajach zacznie upadać.
 6. Polacy zaczną sobie uświadamiać, że oni sami tak naprawdę decydują o swoim losie i nie powinni zrzucać odpowiedzialności za własne porażki na kogoś innego, np. polityków, urzędników. Dzięki tej świadomości zaczną coraz lepiej postępować i budować dobrobyt.
 7. Wydarzenia 2019 roku ostatecznie zadecydują o dalszych losach Unii Europejskiej, co ma niebagatelne znaczenie także dla ogólnej sytuacji Polski. UE wprowadzi kilka nowych regulacji prawnych, przeciwko którym opowie się znaczna część Polaków.
 8. Program Mieszkanie+ nadal będzie wielkim problemem dla rządzących, a Polacy niech nie liczą na tanie mieszkania w dużej ilości. Przynajmniej nie w 2019 roku.
 9. Adam A. zobaczył łysiejącego mężczyznę, nad którym unosi się symbol przypominający wszystkowidzące oko Boga (Oko Opatrzności). Jego rola nie jest dokładnie znana, ale w 2019 roku zrobi on coś, co odmieni los wielu Polaków. To nie będzie polityk ani żaden celebryta, tylko zwykły człowiek będący w posiadaniu niezwykłej wiedzy.
 10. Polskie stosunki z Unią Europejską ulegną znacznej poprawie. To dlatego, że ogólna sytuacja u naszych zachodnich sąsiadów (głównie we Francji i Niemczech) zmieni się diametralnie. Społeczeństwo domaga się zmian i nie chce iść w takim kierunku, jaki ustalają rządzący. Polska coraz częściej będzie przedstawiana jako wzór do naśladowania, chociaż sama nadal borykać się będzie z wieloma problemami wewnętrznymi.

Piękna przyszłość Polski

Choć nie wszystkie wizje jasnowidzów są pozytywne, każdy z nas może wpłynąć na przyszłość Polski. Jak tego dokonać? To jest o wiele prostsze, niż może się wydawać. Bądźmy dla siebie lepsi, niż dotąd byliśmy. Starajmy się postępować słusznie i nigdy nie pozwalajmy sobie na działania pod wpływem emocji – szczególnie negatywnych. Wystarczy budować dobre relacje z osobami spotykanymi na co dzień, aby poprawić sytuację całego społeczeństwa. Mam nadzieję, że każdy z nas jest w stanie zachowywać się szlachetnie i mądrze.

 

źródło: astroweb.pl

1 KOMENTARZ

 1. Mój kolega jest prorokiem/amatorem. On przewiduje dla Polski sukcesy. Żadnych porażek. Już teraz kształtuje się potężne mocarstwo w centrum europy. Mocarstwo Polskie będzie jedynym które posiada zachowaną kulturę. Już dziś wiele krajów pracuje by Polacy mieli najlepsze samochody, domy, podróże po świecie itp Polacy mają tylko wykorzystywać to co zrobią inne narody.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.