Przepowiednie dotyczące potężnej Polski

Liczne przepowiednie przewidują, że Polska będzie potężnym mocarstwem. Nie unikniemy wojen i kataklizmów, ale przetrwamy i właśnie w Polsce rozpocznie się odrodzenie świata. Już Nostradamus twierdził, że po III wojnie światowej Polska będzie rządzić Europą.

Nostradamus przepowiednie

Trzecia tajemnica fatimska

Łucja, której objawiła się Matka Boża w Fatimie, stwierdziła, że Polska uniknie koszmaru światowej wojny, jako jedyne państwo wyjdzie z niej potężniejsza. Od Polski, która przyjmie ustrój oparty na prawie Bożym, będzie zależała przyszłość Europy.

Podlasianka

Anonimowa wizjonerka przepowiadała, że po III wojnie światowej, kiedy to „powstaną ludy Azji przeciw Europie”, zostaną ustanowione Stany Zjednoczone Europy, a ich stolicą ma być Warszawa, która obok Paryża i Tokio będzie największym miastem świata.

Lodovico Rocca

Włoski franciszkanin prorokował, że po wojnie europejskiej z gruzów i popiołów Polska razem ze Słowianami utworzy katolickie mocarstwo. Zjednoczeni Słowianie wypędzą muzułmanów z Europy. Polska stanie się tak ważna, że języka polskiego będą nauczać na uczelniach całego świata.

Ojciec Klimuszko

Według naszego słynnego jasnowidza, zakonnika i zielarza, który przewidział wybór papieża Polaka, Europę nawiedzi kataklizm, w wyniku którego ucierpi wiele państw, ale Polska tylko w niewielkim stopniu. Nasze państwo stanie się źródłem nowego prawa na świecie, będzie jaśnieć jak słońce, zostanie uhonorowane tak wysoko, jak żaden kraj w Europie.

Bł. ks. Bronisław Markiewicz

Po krwawej wojnie Polska otrzyma wielkie łaski od Boga. Katolicyzm zatriumfuje, a niewierzący się nawrócą. Polacy uratują inne narody, nawet kiedyś im wrogie. Będziemy mieli globalne wpływy.

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.