Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego na 2017 rok

Co nas czeka w 2017 roku? Zapytaliśmy o to jasnowidza z Człuchowa Krzysztofa Jackowskiego. Przewiduje on między innymi rozpad Unii Europejskiej i stabilizację pozycji PiS.

Przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego 2017 rok

– Napływ uchodźców do Europy wzbudza wielkie, uzasadnione niepokoje, to co dzieje się w Syrii – eskalacja wojenna, której nie pokazuje się w telewizji, bunt załagodzony w Turcji- to wszystko budzi niepokój co dalej- mówi Jackowski.

– Pewne rzeczy, które dzieją się aktualnie w Europie, jak próba wystąpienia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej czy jak wybór prezydenta Stanów Zjednoczonych- pokazują, że coś pęka na świecie i że ten świat jest niepewny. Przestaje być poukładany- mówi jasnowidz.

2017 rok- co nas czeka?

– Następny rok będzie bardzo trudny. Bardzo niepokojący, dużo bardziej niż 2016 rok. W 2017 roku Unię Europejską czekają nagłe, przymusowe zmiany. Ten rok będzie przedsionkiem do podziału UE. Ostatecznie się rozpadnie. Polska w ogóle nie jest przygotowana na ten rozpad- z niepokojem stwierdza Jackowski.

– Mam wrażenie, że Europa w 2017 roku stanie w obliczu teoretycznej wojny. Wkroczyliśmy w pewien bardzo niebezpieczne etap. Mam obawy, że to pójdzie w złym kierunku- mówi.

Sytuacja w Polsce wydaje się być politycznie niepewna, od czasu kiedy władzę w Polsce w demokratycznych wyborach zdobył PiS. Jest ogólnopolska histeria społeczeństwa, że się cofamy, że coś tracimy. Moim zdaniem opozycja PiSowska w 2017 roku będzie słabła. Każda krytyka ma swoją granicę, w końcu przestanie się podobać. Uważam, że PiS na tym zyska. 2017 dla PiS-u będzie rokiem bardzo stabilnym.

źródło: dziennikbaltycki
Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

11 thoughts on “Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego na 2017 rok”

 1. Zapisze na dysku i skomentuje na koniec 2017 roku p.Jackowski.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 2. Odnośnie trafności wizji tego Pana:

  „Były rzecznik policji, który przez 10 lat badał sprawy Jackowskiego stwierdził, że żadna z jego wizji się nie sprawdziła”

  Aczkolwiek mam podobne odczucia dotyczące zbliżającego się 2017 roku…

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. To masz info z d…y wzięte

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
  2. Ten były rzecznik sam był „wielką pomyłką”… a Jackowski, cóż, ciekawostka

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 3. Każdy, kto namawia do zabijania przeczy prawu Bożemu, nie ważne, czy w dobrej wierze, chyba, że na życzenie chcącego śmierci.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Mam tu na myśli eutanazję, jednak należy dążyć do tego, aby odwieść od samobójstwa.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
   1. Sorry, dokończę zdanie bo źle mi wyszło. W pierwszym zdaniu miałem na myśli ludzi, którzy mówią kogo zabić bo im się nie podoba bo obcokrajowiec bo jest za PO lub za PiS itp.

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...
    1. Dekalog jest jasny i przejrzysty zresztą. Oczywiście ten kompletny 🙂

     Jeszcze nikt nie zagłosował.
     Proszę Czekać...
     1. @And
      „Każdy, kto namawia do zabijania przeczy prawu Bożemu, nie ważne, czy w dobrej wierze, chyba, że na życzenie chcącego śmierci.”

      …wyjątek – jeżeli jest izraelitą sprzed 3,5 tysiąca lat, to wtedy nie tylko może, ale ma obowiązek wybijać całe narody (w sumie wówczas – plemiona)i mieszkańców miast oraz karać śmiercią za wykroczenia opisane w torze. Nawet dobry Bóg za to pobłogosławi.

      Ps. O dekalogu (prosta formułka dla lepszego zapamiętania) można mówić od kilkuset lat – chyba od wieku XVI, gdy został wprowadzony do katechizmów. Wcześniej nie znano numeracji wersetów pisma świętego(też jakoś ok. 1528 r. ją wprowadzono). W księdze wyjścia jest tego oczywiście trochę więcej, jakby się wczytać, ale to nie jest dekalog, tylko część biblii. No i można mówić o różnych przykazaniach, w zależności, czy mowa o układzie greckim, palestyńskim, czy augustiańskim 😉

      Jeszcze nikt nie zagłosował.
      Proszę Czekać...
 4. Moim zdaniem to wszystko gra boga, on jóż dawno temu przewidział to co teraz się dzieje więc jest prawdziwym Bogiem.To oznacza że zrobi to co obiecał, oczyści świat ze zła i ziemia na nowo będzie zaludniona a ludzie bedą szczęśliwi, bo to jest plan Boży.Więc głowa do góry będzie dobrze.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. to wspaniale, oczywiscie dobrze Tobie/nam z tym, szkoda tylko że nie z pierwszym zalążkiem, pierwszej tragedii na świecie, tylko dopiero teraz, w imię udowodnienia, że jak było napisane …, nie widzisz/cie w tym bajek, nie twierdzę że nie ma czegoś, w jakiej kolwiek postaci inteligentnego, nikt nie zmieni faktu iż owszem jest, ale Bog/religia istnieje jako forma ( propagana – jest zmodyfikowanym klonem wcześniejszych wierzeń ) 3mania ludzi w garsci, a powyższy jasnowidz wie tyle, ile na drodze przemyśleń; wpadnie, dużo mu brakuje do osób rozgrywajacych na szczeblu władz i chyba jest po stronie aktualnej opozycji/zdrajców

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.