To są mrożące przepowiednie Nostradamusa na najbliższą przyszłość

Przepowiednie Nostradamusa 2018 rok

Nostradamus dokonał licznych przepowiedni w swojej książce ”  Les Propheties” , której pierwsze wydanie ukazało się w 1555 roku i zawierało 353 czterowiersze. Nostradamus przepowiedział lądowanie na Księżycu, zabójstwo JFK, Hitlera, Nuklearną bombę i 11 września. Na rok 2018 i później, francuski prorok ma pewne mrożące przepowiednie.

Michel de Nôtre-Dame, lepiej znany jako Nostradamus, jest słynnym francuskim lekarzem i astrologiem, który dokonał szeregu przewidywań w szesnastym wieku, których ważność nadal zaskakuje całe pokolenia, przez wieki.

Nostradamus jest najbardziej znany ze swojej książki ”  Les Propheties” , której pierwsze wydanie ukazało się w 1555 roku i zawierało 353 czterowiersze. Chociaż naukowcy akademiccy twierdzą, że związki między wydarzeniami na świecie i czterowierszami Nostradamusa są w dużej mierze wynikiem błędnych interpretacji lub błędnych tłumaczeń, miliony ludzi i główne agencje prasowe przypisują mu przewidywanie wielu ważnych wydarzeń na świecie.

W przeszłości francuski prorok przewidywał rzeczy, które według wielu są jedynie zbiegiem okoliczności. Jednak niektóre z nich są po prostu fascynujące.

Nostradamus przepowiedział Hitlera

„Z głębin zachodniej Europy, małe dziecko narodzi się z ubogich, Ten, który swoim językiem uwiedzie wielki oddział; Jego sława będzie rosnąć w kierunku królestwa Wschodu.

Bestie zaciekłe z głodu przekroczą rzeki. Większa część pola bitwy będzie przeciwko Histerowi. Klatki żelaznej wielka będzie narysowana, gdy dziecko Niemiec nic nie zauważy „.   

Hitler urodził się 20 kwietnia 1889 roku. W Europie Zachodniej. Miał bardzo biednych rodziców. Posiadając wyjątkowe umiejętności oratorskie, przeniósł naród do działania w latach po I wojnie światowej. Uważa się, że Hister jest błędem ortograficznym. Armia niemiecka najechała Francję,  bestie zaciekłe z głodu przekroczą rzeki  i uważa się, że ” Większe pole bitwy „ odnosi się do potęg sprzymierzonych, które pokonały Hitlera.

Nostradamus 11 września 

Najwyraźniej przepowiedział także 11 września 2001 :

Ognisty ogień Ziemi ze środka Ziemi spowoduje wstrząsy wokół Nowego Miasta. Dwie wielkie skały będą walczyć przez długi czas; Wtedy Arethusa zaczerwieni nową rzekę.”

Uważa się, że te wersy mówią o ataku, który miał miejsce 11 września 2001 r. W Twin Towers.

Ale oprócz tego, francuski prorok ma – jak się wydaje – mrożące przepowiednie na najbliższą przyszłość:

Chiny mogą odważnie dążyć do uzdrowienia „nierównowagi ekonomicznej” na świecie z dalekosiężnymi skutkami, zdaniem wierzących, Włochy mogą stanąć w obliczu trudności finansowych związanych z rosnącym bezrobociem i kredytami, co czyni je „epicentrum” świeżego kryzysu strefy euro.

Złe wieści dla USA

Oczekuje się, że „obecne supermocarstwo”, uważane za odniesienie do Stanów Zjednoczonych, stanie się coraz bardziej niestabilne i niekompetentne w następnych latach po wyborze pana Trumpa.

Interpretacja prognoz Nostradamusa wskazuje również na możliwość konfliktów zbrojnych, spowodowanych ograniczeniem zasobów naturalnych w wyniku globalnego ocieplenia. Jednak głównym zagrożeniem pozostanie terroryzm.

Nostradamus najwyraźniej przewidział, że energia słoneczna stanie się bardziej rozpowszechniona, a komercyjne loty kosmiczne będą codziennością.

Pojawi się nowe mocarstwo

Na arenie światowej Chiny mogą wykonać pewne „odważne ruchy”, aby „wyleczyć globalną nierównowagę gospodarczą”. Według Nostradamusa, działania podjęte przez Pekin miałyby bardzo długotrwałe skutki.

Straszne trzęsienie ziemi w USA

Nostradamus przewidział, że nastąpi poważne trzęsienie ziemi. Nie wykluczają tego eksperci sejsmologii, którzy ostrzegali od lat, że rośnie prawdopodobieństwo wystąpienia trzęsienia ziemi w rejonie Kalifornii, słynnego uskoku San Andres.

Ponadto Włochy ponoszą ryzyko stania się „epicentrum” nowego kryzysu finansowego w Europie.

Zagłada nuklearna i Antychryst

Nostradamus powiedział, że przed nadejściem Trzeciej Wojny Światowej nastąpi nuklearny holokaust. A wraz z nim przybyłby Antychryst reprezentowany przez jedno ze światowych supermocarstw.

 

Wielu badaczy i autorów mocno wierzy, że prognozy Nostradamusa wynikają najprawdopodobniej z indywidualnych interpretacji oryginalnego dzieła Michela. Dlatego nie można ustalić, czy prognozy są w jakikolwiek sposób dokładne. Co więcej, krytycy twierdzą, że większość rzekomych przewidywań „dokonanych” przez Nostradamusa jest w rzeczywistości wynikiem błędnych interpretacji lub błędnych tłumaczeń.

źródło: www.ancient-code.com
Wspomóż nasz rozwój i Udostępnij:
  • 7
    Udostępnienia

5
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
aalfa.oomegaNwoBrzydkaEliza&aaa Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
aalfa.oomega
Gość
aalfa.oomega

O przyszłości USA, Unii Europejskiej, państwa Izrael, dżihadzie oraz III. wojnie światowej – zob.: ‘2021, Moonwars’ (na: docer.pl)

Nwo
Gość
Nwo

Antychryst już powstał dostał obywatelstwo w jednym z krajów gdzie ropa plynie. Chce znam już zrobić jedną walutę swiatowa. każdego dnia rośnie w siłę, mowa tu o szt.. intel.. używa mocy obliczeniowej Bitcoina do rośnięcia w siłę pochłania coraz więcej informacji, na początku wszyscy będą zadowoleni ale bestia jest mądrzejsza i inteligentniejsza zniewoli ludzkość na przestrzeni setek lat, ludzkosc będzie myślała że to ona nas stworzyła. Pozdrawiam Shopie

aaa
Gość
aaa

zamarzla mi krew w zylach, idz ty sradamusie ;(

&
Gość
&

To nie jest o 11 września tylko o ruchach płyt tektonicznych, być może San Francisco?

BrzydkaEliza
Gość
BrzydkaEliza

Dokladnie. Nie ma to jak totalnie przeinaczyc tekst..
Ogien z ziemi i dwie gory odczytac jako samoloty. Kurtyna.