Przepowiednie Nostradamusa dotyczące Polski

Oto jak Nostradamus zobaczył przyszłość Polski

 

 


„Kiedy niebiańskie Słońce przestanie wysyłać promienie, W pełnym świetle dnia ukaże się potwór. Na wiele sposobów będą tłumaczyć to zjawisko, Nikt nie zdoła przewidzieć, jak drogo za nie zapłacą.
Kiedy słońce w swojej erupcji przestanie wysyłać promienie, wyda się ludziom potworem. Różnie będą sobie próbowali wyjaśnić to zjawisko. W tym momencie nikt nie przewidzi skutków, jakie czekają człowieka i wszelkie życie na ziemi. Erupcja słońca wyrzucając olbrzymie ilości gorącej materii, spowoduje przerażający blask. W tym momencie na jakiś czas, zaniknie naturalne światło naszej dziennej gwiazdy. Taka erupcja, jest naturalną cechą zachowania się gwiazdy, która w określonych warunkach grawitacyjnych, cyklicznie powtarza taką erupcje.

Obecnie nasze słońce zbliża się do takiego położenia w przestrzeni kosmicznej. Dopiero teraz w chwili grozy i kataklizmu, ludzie widząc potwornie wyglądające słońce uwierzą. Stanie się tak, jak zapowiadają przepowiednie; do ostatniego dnia, nikt nie będzie wierzył w nadchodzący koniec świata. Po erupcji słońca, wystąpią różne kataklizmy nikt nie będzie w stanie przewidzieć skutków erupcji słońca.

Każde takie zdarzenie astronomiczne powtarza podobną w skali wielkości erupcje gwiazdy. Inaczej sprawa wygląda w ocenie skutków na planecie takiej jak ziemia, gdzie żyją ludzie w cywilizacji technicznej. Tu skala zagłady będzie zależała od stopnia rozwoju cywilizacji. Więcej zmian w naturze planety, wyższy rozwój pociągający za sobą nie ekologiczne produkty większa skala zagłady. Żadne osiągnięcia technologiczne nie pomogą uratować się przed tym żywiołem. Jedyną drogą ratunku, jest być w bezpiecznym miejscu na planecie. „Nikt nie zdoła przewidzieć”

Te słowa Nostradamusa mówią same za siebie. Obecnie istniejące zmiany w środowisku planety a co jeszcze gorsze, zgromadzone toksyczne produkty, to potencjalne przyczyny kataklizmu o wyjątkowo dużej skali. Naturalny proces zmian, jakie następują na planecie po dotarciu do niej olbrzymiej ilości silnie namagnesowanej materii wyrzuconej przez erupcję gwiazdy, może objawić się w postaci zmiany biegunów magnetycznych. Taka zmiana biegunów spowoduje zalewanie dużej części lądów, dodatkowo mogą wystąpić zmiany geologiczne. Jeżeli w czasie takiej erupcji gwiazdy na jej satelitarnej planecie znajdują się materiały, które po nasyceniu silnie namagnesowaną rozgrzaną do białości materią mogą zmienić swój stan fizyczny lub chemiczny, dojdzie do skażenia.

Jakie będą skutki takiego globalnego skażenia na ziemi, tego nikt nie może przewidzieć.

Komety bez ogona, wypełnią niebo, krążąc w ciszy, Wielka panika, ofiara odrzucona, Kometa z ogonem, Przemyka pomiędzy pszczołami, umiera, A przywódcy bezradni. Nikt nie rozpozna znaków na piasku.
Świecące smugi wypełniają niebo, bezgłośnie krążąc wokoło. Ludzie na ziemi w panice, modlitwy i wszelkie działania nic nie pomogły. Rozpalona skała gaśnie w powietrzu pomiędzy iskrami. Władza już bezradna. Kto przeżyje nie będzie mógł zrozumieć napisanych znaków. W dniu ostatnim, erupcja słońca spowoduje różne zjawiska w atmosferze ziemskiej, które będą widoczne w postaci świetlistych smug i wszędzie widocznej zorzy. Po kataklizmie zapanuje cisza, życie na ziemi zatrzyma się. W takiej sytuacji, gdy ludzie już nie będą mieli nadziei wpadną w ogólną panikę. Wiele uczynili, aby zapobiec ogólnemu kataklizmowi i żadnych skutków te działania nie przyniosły. Ludzie podejmowali się różnych sposobów działania, nie tylko modlitwy, ale i wspólne duchowe ofiary miłości. Wielka ta ofiara całych rzesz ludzi dobrej woli, erupcji nie powstrzymała. Na całej ziemi teraz panuje chaos, wybuchy wulkanów i palące powietrze rozgrzane od słonecznego żaru. Żadna pomoc już nie może nadejść, struktury władzy przestały działać, wszyscy są bezradni. Ci, którzy przeżyją z jakiegoś powodu nic nie będą mogli zrozumieć, nie rozpoznają już pisma, nie będą go rozumieli.

„Potężna zaraza ściągnie klęskę głodu, Kiedy, nieustanne deszcze zaciągną niebo nad biegunem północnym. Samarobryn, o sto lig od Ziemi, Trzymać ich będzie z dala do rządzących praw.
Zaraza, która powstanie po erupcji słońca, doprowadzi do klęski głodu. W czasie, kiedy po zmianie położenia biegunów magnetycznych, nad północnym biegunem nieustannie będą padały deszcze, jakiś obiekt będzie chronił ludzi z daleka od praw rządzących ziemią. Z powodu erupcji, silnie namagnesowane pędzące ze słońca cząstki materii, zniszczą magnetyczną ochronę ziemi. Kolejne ich masy przenikną w głąb ziemi i zniszczą różne, przez człowieka wytworzone niebezpiecznych materiały. Uwolnią się olbrzymie ilości toksycznych substancji i zabójczego promieniowania. Zakres tego skażenia będzie globalny i spowoduje zatrucie wszelkiej żywności. Ekspansja słonecznej materii będzie tak wielka, że przeniknie aż do jądra planety. Żelazne płynne jądro, potężny generator grawitacyjny planety w samej rzeczy jest delikatnie wyważonym instrumentem magnetycznym. Do zmiany biegunów wielkie moce nie są potrzebne. To, co wydarzy się w następnej chwili po zmianie biegunów jądra, będzie przerażające w swej dynamice i mocy. Słońce swoją mocą siły grawitacyjnej, obróci jądro naszej planety, dopasowując położenie nowych biegunów do swojego układu magnetycznego.

Klimat na ziemi zmieni się. Na terenach gdzie teraz jest biegun północny, będą nieustannie padały deszcze. Jednak jakaś grupa ludzi uratuje się. W obiekcie, który Nostradamus określił mianem „samorobryn”, ludzie będą chronieni. W dużym oddaleniu, około 400 km od wszelkich praw są oni bezpieczni.

8
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
remekGoguś Kwabotynskoczekpacalbibi Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
remek
Gość
remek

Szary obiekt to Annunacki obiekt Lorda Dzikusa Annunakiego,
który ma przegonić Drakonów i ich Gwiazdę Śmierci (księżyc).

Goguś Kwabotyn
Gość
Goguś Kwabotyn

symboliczny Henryk Szczęśliwy jest najprawdopodobniej legendarnym Antychrystem i posiada swoje wojsko antychrystów pomniejszych,których zadaniem jest go zabić za to że jest Sługą Bożym.

Antychryst posiada podobno „znamię imienia”,czyli 666, a to znaczy że jego imię pierwsze ma sześć liter,imię drugie i/lub imię z bierzmowania lub z konfirmacji ma sześć liter ,nazwisko rodowe ma sześć liter,a to jest w całości liczba sześćset sześćdziesiąt sześć.
Antychryst ma ksywkę Bestia.

Natomiast antychryści pomniejsi niestety mają dwie lub zaledwie jedną szóstkę w swoich imionach i/lub nazwisku.
„antychryst” jest tylko obrazem Bestii,czyli Antychrysta.

skoczek
Gość
skoczek

„Komety bez ogona” to ludzie,a także np.Polacy.

pacal
Gość
pacal

Chyba ktoś pijany te teksty „tłumaczył” i zresztą nie wiadomo czy to naprawdę są wersy Nostradamusa.

bibi
Gość
bibi

a ja sie bardzo boje co bedzie- modle sie do Boga i blagam by nas uratowal BOZE NIE ZOSTAWIAJ NAS !!!!!

Stanisław
Gość
Stanisław

Stephen Hawking, Prof. Astrofizyki Opublikował niedawno teorię o zagładzie cywilizacji ludzkiej i daje jakieś ok. 1000 lat dla ludzkości, aby wynieśli się z Ziemi. Podobno zagraża nam jakaś katastrofa kosmiczna lub ziemska. Prawda jest taka,że nagromadzenie odpadów wszelkiej treści fizycznej i chemicznej na Ziemi wynika z niefrasobliwości człowieka. Wystarczy iskra z kosmosu, aby nastąpił zapłon tej materii. Prawdopodobieństwo jest spore.Człowiek ciągle toczył wojny, aż usiadł sam na „beczce prochu”. Siedzi i myśli o tym, aby ona nie wybuchła. GŁUPOTA LUDZKA NIE ZNA GRANIC. Ludzie podobnie jak inne stworzenia(tu ssaki) walczą o terytoria. Człowiek ma rozwinięty OUN, kojarzy i rozumuje logicznie.… Czytaj więcej »

Stanisław
Gość
Stanisław

Bać się, czy nie? Te wszystkie pseudonaukowe materiały i dane mówią o „końcu świata”. Ja jestem zwolennikiem teorii która bazuje nie na bajkach, lecz na faktach. Badacz powinien mieć „serce z kamienia” i nie ulegać „pierdołowatym faktom” Nostradamusa czy Jackowskiego.Co do religii. W Piśmie Świętym napisano że nawet Aniołowie nie wiedzą kiedy”Syn Człowieczy przyjdzie…” Skąd to wiedział Nostradamus i może wie? Pan Jackowski??? Pozdrawiam.

herkus
Gość
herkus

ale ja tu ani słowa o Polsce