PRZERAŻAJĄCA zapowiedź Anonymous o III wojnie światowej. PRZYGOTUJ SIĘ!

Anonymous – grupa tajemniczych haktywistów (aktywistów internetowych) – opublikowała nowy, mrożący krew w żyłach film. Apelują do ludzi na całym świecie do przygotowania się na wybuch III wojny światowej. Poważną przesłanką realizacji takiego przerażającego scenariusza jest, zdaniem tajemniczych działaczy, przemieszczanie strategicznych sił przez Stany Zjednoczone oraz Koreę Północną.

– Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na zbliżający się konflikt zbrojny na Półwyspie Koreańskim – ogłosili Anonymous w sześciominutowym klipie, który pojawił się w weekend na portalu YouTube.

Hakerzy wygłaszają w tym filmiku kilka twierdzeń dotyczących ostatnich ruchów militarnych w regionie i domniemanych ostrzeżeń wystosowanych przez Japonię i Koreę Południową. Tokio i Seul podniosły ostatnio alarm w związku z możliwymi bezpośrednimi atakami nuklearnymi ze strony koreańskiego komunistycznego reżimu z Północy.

Oryginalny film od Anonymous

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

9 thoughts on “PRZERAŻAJĄCA zapowiedź Anonymous o III wojnie światowej. PRZYGOTUJ SIĘ!”

 1. Korea to jedno z ostatnich państw, gdzie rodzina przez duże R nie ma swoich banków. Wcześniej była KUBA, ale co tam sankcje, powiedzmy światu, że jesteśmy dobroduszni i przyjmijmy ich do Naszej Wielkiej Obory. Wszyscy o tym wiedzą i siedzą cicho. Na zasadzie- może mnie to nie dotknie. Niestety „elyty” rozpierduchę mają w planie. AMEN.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 2. Wow, de bildene er bare nydelige.Sola forsvant her også, nå har det begynt å regne.Ønsker deg en fortsatt fin pieelhslg.Knem fra Mio

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 3. USAmańce z usraelem to największe ścierwo tego świata i oby doszło do koalicji Rosji, Chin, Iranu, Kuby i Kima. Może to ostudzi zapędy i kłamstwa tych popaprańców. Polska za komuny była bogata gospodarczo a dziś nie istnieje, teraz w Polsce jest żabojad i krzyżak. Polska nie jest już Polską, to kontrolowana przez żydomasońskie enklawy 40 mln ludzi pod kontrolą ścierwa trampka.
  Trampek jest tylko marionetką, nie znał zasad działania tego pojebanego świata i to nie on podejmuje decyzje tylko staruch soror stara świna u kresu życia i młodym niszczy życie. Ścierwo wyniszczyło wszystko co miało i szuka co jeszcze da się wydoić i zniszczyć.Za komuny każda zeta została w kraju a teraz za demokracji pracujemy na złodzieji.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Przestań walić konia bo wypuściłeś już cały mózg do kibla…ha,ha,ha

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
  2. Przestań walić konia bo wypuściłeś już cały mózg do kibla…ha,ha,ha wal gruchę kolegom

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
  3. A którędy pójdą bojcy na Berlin?. Po twoim ścierwie!…

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 4. Pod oświadczeniem grupy Anonymous może kryć się ktokolwiek… Faktem jest natomiast, że coraz więcej wskazuje na to, że wcześniej ustalony przez „elity” plan redukcji populacji ludzi na kuli ziemskiej do poziomu poniżej jednego miliarda wszedł w końcowy etap realizacji. Świadczą o tym najróżniejsze nieformalne wypowiedzi notabli na Wschodzie i na Zachodzie. Pożyjemy – zobaczymy! ( A może nawet nie; jak to mawia pan Wałęsa).

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 5. Fukushima wysyła skażenie pełną parą. Każdy człowiek na Ziemi ma już przynajmniej kilka cząstek z Fukushimy, Pacyfik staje się martwy.
  W końcu wypadałoby powiedzieć o tym ludzkości.
  Zamiast informacji jest szykowana wojna maskująca tego, kto doprowadził do wybuchu elektrowni jądrowej. Oczywiście winnym skażenia z 2011 będzie obwołana Korea Północna, gdyż to niby od jej bomby skażona zostanie cała Ziemia.
  To nie Korea spowodowała wybuch w Fukushimie.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Wojna niczego nie maskuje; sprowadza śmierć, głód, cierpienie na miliardy ludzi.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.