PRZERAŻAJĄCA zapowiedź Anonymous o III wojnie światowej. PRZYGOTUJ SIĘ!

Anonymous – grupa tajemniczych haktywistów (aktywistów internetowych) – opublikowała nowy, mrożący krew w żyłach film. Apelują do ludzi na całym świecie do przygotowania się na wybuch III wojny światowej. Poważną przesłanką realizacji takiego przerażającego scenariusza jest, zdaniem tajemniczych działaczy, przemieszczanie strategicznych sił przez Stany Zjednoczone oraz Koreę Północną.

– Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na zbliżający się konflikt zbrojny na Półwyspie Koreańskim – ogłosili Anonymous w sześciominutowym klipie, który pojawił się w weekend na portalu YouTube.

Hakerzy wygłaszają w tym filmiku kilka twierdzeń dotyczących ostatnich ruchów militarnych w regionie i domniemanych ostrzeżeń wystosowanych przez Japonię i Koreę Południową. Tokio i Seul podniosły ostatnio alarm w związku z możliwymi bezpośrednimi atakami nuklearnymi ze strony koreańskiego komunistycznego reżimu z Północy.

Oryginalny film od Anonymous

Wspomóż nasz rozwój i Udostępnij:

9
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
MikisekatorMarileeGeorgKimbur Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Miki
Gość
Miki

Korea to jedno z ostatnich państw, gdzie rodzina przez duże R nie ma swoich banków. Wcześniej była KUBA, ale co tam sankcje, powiedzmy światu, że jesteśmy dobroduszni i przyjmijmy ich do Naszej Wielkiej Obory. Wszyscy o tym wiedzą i siedzą cicho. Na zasadzie- może mnie to nie dotknie. Niestety „elyty” rozpierduchę mają w planie. AMEN.

Marilee
Gość
Marilee

Wow, de bildene er bare nydelige.Sola forsvant her også, nå har det begynt å regne.Ønsker deg en fortsatt fin pieelhslg.Knem fra Mio

am
Gość
am

USAmańce z usraelem to największe ścierwo tego świata i oby doszło do koalicji Rosji, Chin, Iranu, Kuby i Kima. Może to ostudzi zapędy i kłamstwa tych popaprańców. Polska za komuny była bogata gospodarczo a dziś nie istnieje, teraz w Polsce jest żabojad i krzyżak. Polska nie jest już Polską, to kontrolowana przez żydomasońskie enklawy 40 mln ludzi pod kontrolą ścierwa trampka. Trampek jest tylko marionetką, nie znał zasad działania tego pojebanego świata i to nie on podejmuje decyzje tylko staruch soror stara świna u kresu życia i młodym niszczy życie. Ścierwo wyniszczyło wszystko co miało i szuka co jeszcze da… Czytaj więcej »

Georg
Gość
Georg

Przestań walić konia bo wypuściłeś już cały mózg do kibla…ha,ha,ha

Georg
Gość
Georg

Przestań walić konia bo wypuściłeś już cały mózg do kibla…ha,ha,ha wal gruchę kolegom

sekator
Gość
sekator

A którędy pójdą bojcy na Berlin?. Po twoim ścierwie!…

wernyhora
Gość
wernyhora

Pod oświadczeniem grupy Anonymous może kryć się ktokolwiek… Faktem jest natomiast, że coraz więcej wskazuje na to, że wcześniej ustalony przez „elity” plan redukcji populacji ludzi na kuli ziemskiej do poziomu poniżej jednego miliarda wszedł w końcowy etap realizacji. Świadczą o tym najróżniejsze nieformalne wypowiedzi notabli na Wschodzie i na Zachodzie. Pożyjemy – zobaczymy! ( A może nawet nie; jak to mawia pan Wałęsa).

keri
Gość
keri

Fukushima wysyła skażenie pełną parą. Każdy człowiek na Ziemi ma już przynajmniej kilka cząstek z Fukushimy, Pacyfik staje się martwy.
W końcu wypadałoby powiedzieć o tym ludzkości.
Zamiast informacji jest szykowana wojna maskująca tego, kto doprowadził do wybuchu elektrowni jądrowej. Oczywiście winnym skażenia z 2011 będzie obwołana Korea Północna, gdyż to niby od jej bomby skażona zostanie cała Ziemia.
To nie Korea spowodowała wybuch w Fukushimie.

Kimbur
Gość
Kimbur

Wojna niczego nie maskuje; sprowadza śmierć, głód, cierpienie na miliardy ludzi.