Przerażające wizje Jackowskiego na 2018 rok

przepowiednie-na-2018-rok

Ogromny wstrząs giełdowy i wielki skandal finansowy, który wstrząśnie światem! Do tego wielkie zamachy w Europie, które sprawią, że 2017 rok wyda nam się spokojny w porównaniu z tym, co dopiero nadchodzi. To wszystko czeka nas w 2018 roku według Krzysztofa Jackowskiego.

Co wydarzy się na świecie w tym nadchodzącym roku? Zadaliśmy to pytanie najsławniejszemu polskiemu jasnowidzowi! A on specjalnie dla „Super Expressu” sięgnął w przyszłość za pomocą proroczych wizji. Zobaczył w nich rok bardzo niespokojny, pełen dramatycznych wydarzeń, również w Europie. Mieszkańcom naszego kontynentu grozi według jasnowidza śmiertelne niebezpieczeństwo!

– Będę konsekwentny: rok temu mówiłem, że 2017 rok to ostatni okres względnego spokoju na naszym kontynencie i 2018 nie będzie już rokiem spokojnym – mówi Jackowski. Co się stanie? Grożą nam bardzo poważne zamachy na wielką skalę – częstsze i lepiej zorganizowane niż te poprzednie. – Francja, Wielka Brytania, Belgia, być może Rzym – mam odczucie, że musimy patrzeć właśnie na te miejsca – wieszczy Jackowski. Ludzie będą mieć pretensje do władz, że nie zapobiegły zamachom, i zorganizują wielkie demonstracje.

Ośmiornica giełdowa

W tych niespokojnych czasach wybuchnie w dodatku wielki skandal związany z giełdami!

– Światowe giełdy zadrżą i będzie to bolesne dla gospodarek na świecie! – mówi Jackowski. – To ośmiornica giełdowa, zostanie ujawniona wielka afera – prorokuje jasnowidz. Owa afera będzie zdaniem Jackowskiego pewną konsekwencją wielkiego kryzysu ekonomicznego z 2008 roku:

– Część walut, które były na świecie ostoją i siłą, raptem zacznie tracić wartość. Czeka nas szok na giełdzie! – podsumowuje Jackowski.

Kryzys w Unii Europejskiej

Wielka afera z ośmiornicą giełdową nie pozostanie bez wpływu na kondycję Unii Europejskiej.

– 2018 rok przyniesie duże poróżnienie w Unii Europejskiej – mówi jasnowidz. – Unia zacznie się wewnętrznie szarpać i będziemy coraz wyraźniej widzieli, że nie jest ona siedliskiem praworządności, spokoju i ładu – dodaje. Nie będzie solidarności państw, lecz każdy kraj, który znaczy coś we Wspólnocie, spróbuje wywalczyć jak najwięcej korzyści dla siebie. Zdaniem Jackowskiego Unia obecnie dogorywa.

Wojna na Bliskim Wschodzie

– Od czasu kryzysu w 2008 roku, który przewidziałem, mówię, że to wszystko skończy się wojną. Inną niż poprzednie dwie. Jej zarzewie znajdzie się na Bliskim Wschodzie – podkreśla Jackowski. W tym regionie sytuacja zaogni się o wiele bardziej, niż nam się to teraz wydaje. – Słowo „wojna” zacznie w jakiś sposób obowiązywać na świecie – mówi jasnowidz.

Trump zyska poparcie

Jak twierdzi jasnowidz, nie musimy się jednak martwić napiętymi stosunkami Stanów Zjednoczonych z Koreą Północną i przerzucaniem się przez te państwa groźbami wojny atomowej. – Jestem spokojny, jeśli chodzi o Koreę Północną, wywoływanie tam wojny będzie na razie nieopłacalne – stwierdza. Prezydent USA nie zaatakuje Kim Dzong Una, zajmie się czymś innym i wydarzenie to pozwoli mu zyskać poparcie w społeczeństwie. – Choć Trump ma u siebie w kraju dużo przeciwników, będzie zdobywał coraz więcej zwolenników, bo wobec pewnych wydarzeń na świecie wykona odważne gesty i ruchy – prorokuje Jackowski.

źródło: se.pl

CZYTAJ TAKŻE

Dodaj komentarz

10 komentarzy do "Przerażające wizje Jackowskiego na 2018 rok"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
morose
Gość

Moje proroctwo dotyczy Włoch, a konkretnie wielkiej klęski żywiołowej która wydarzy się na terenie tego państwa. Myślę o wielkim trzęsieniu ziemi, albo wybuchu wulkanu podczas którego zginie wielu ludzi. Całkiem prawdopodobne że wydarzy się i jedno i drugie. Podobnie będzie w Turcji, z tą różnicą że w Turcji trzęsienie nie obejmie swoim zasięgiem wielkich miast,a straty wśród ludności nie będą tak wielkie jak we Włoszech.

hiohiohio
Gość

morse a czy czasem nie wyczytałeś/as tego na necie bo pełno przepowiedni o Włoszech trzęsieniach etc a teraz udajesz jasnowidza …;)

elipsa
Gość

Byt jakim jest UE nie ma najmniejszej racji bytu. To co dobre dla Niemca, Holendra, Francuza (analseksualizm) nie musi być dobre dla Europy wschodniej prawda? Uchodźcy byli po to aby między nimi „przemycić” jak najwięcej „gudłajów” Nie udało się no to teraz ględzi się o przyjaźni polsko-izraelskiej Jaka przyjaźń! Z gnojami którzy witali wkraczających do Polski hitlerowców chlebem i solą, bramki im budowali Przyjaciele? Hołota która wysługiwała się Sowietom w czasach PRL („drugi garnitur”) a i potem też (Ciecie gudlaje z III RP) A w sądach kto siedzi? Polacy? Polskie pochodzenie?

KimBury
Gość

No to nic nowego tym razem Jackowski nie dodał. A chciałoby się widzieć rok lepszy a nie gorszy.

webor
Gość

Mówił o sejmie w żałobie jesienią tego roku. I co ? Mamy zimę.

Putin zniszczy Rosję.
Gość

Bo w przepowiedniach to się inaczej liczy, i chodziło o wiosnę.
Ale mamy już nową datę żałoby 🙂
No chyba że mu się premier z nad premierem pomylił, i chodziło o Beti.

Grzesiu
Gość
po pierwsze Jackowski to głównie medium po drugie co do największych jasnowidzów o Aronie jasnowidzu nie słyszeliście ? wpiszcie w youtube aron jasnowidz , ten to prze … przewiduje że hoho ale to nie wszystko non stop kontaktuje się z Jezusem UFO wszelkimi bytami i cywilizacjami 😉 według niego wojny nie będzie a te wszystkie ataki syryjczyków to nie zło bo jest dualizm i to jest po coś , brzmi zabawnie gdyby nie to że ma tysiące zwolenników i z tego żyje … , jak widać sekciarzy nigdy mało ludzie nie lubią myśleć samodzielnie wolą być stadem które ktoś pasie… Czytaj więcej »
Pat
Gość

Ten człowiek takimi ogólnikami wali, a ludzie łykają wszystko jak młode pelikan. Krach giełdowy to oczywiste jak, że po nocy jest dzień( bitcoin, każde państwo jest zadłużone przez banki centralne kontrolowane przez żydowskie rodziny finansistów) to się inaczej nie skończy jak pęknięciem tej bańki.Bliski wschód tam wojna jest już od kilkunastu lat, Ameryki nie odkrył…

wlodeusz
Gość

Sprawdzają się wyłącznie wizje Jackowskiego dotyczące zmarłych. Ma kontakt z duchami i jest w tym fenomenem!. Natomiast wróżenie z fusów to sprawa o wiele trudniejsza. Jedynym wartym wspomnienia fenomenem w Polsce, był Osowiecki!. Następców nie widać!….