Przygotowania w Rosji do wojny

Rosja wojna

Rosyjska armia w trybie natychmiastowym rozpoczęła wielkie manewry w 9 strefach czasowych. Stan alarmowy ogłoszono w jednostkach piechoty zmotoryzowanej, lotnictwa, i jednostek specjalnych Specnaz, m.in. w rejonie Wołgi, na Uralu, Zachodniej Syberii, Dalekim Wschodzie, Północnym Kaukazie i na granicach z krajami NATO…

…od Arktyki do Bałtyku i Morza Czarnego. Ma być to odpowiedź na manewry NATO i Armii Amerykańskiej na Morzu Czarnym i Bałtyku. Pomiędzy 16 i 21 marca 20 okrętów Floty Północnej Rosji odbywało ćwiczenia na Morzu Północnym i Norweskim. Ćwiczenia w terenach arktycznych przeprowadzają też rosyjscy spadochroniarze.

Rosja wojna

Działania te mogą być też skutkiem hakerskiego przejęcia i odszyfrowania przez Rosjan transmisji wysłanej przez brytyjskie dowództwo jednostek nuklearnych, które wskazują na przygotowania Brytyjczyków do ataku nuklearnego na Rosję. Ma być też to powód do tego, że prawdziwy Putin się ukrywa, a człowiek, którego pokazują w telewizji jest jego sobowtórem.

Rosja ujawniła, że nowy model atomowej łodzi podwodnej uczyni Amerykańską Marynarkę przestarzałą. Jest to prawdopodobnie chwyt propagandowy, ale tego typu działania są zazwyczaj nakierowane na zbudowanie zaufania i odwagi w społeczeństwie przed poważnym konfliktem militarnym. Faktem jest, że od dłuższego czasu amerykańskie wojska budują bazy militarne wokół Rosji, co na pewno nie jest czynnikiem uspokajającym dla władz tego kraju.

Rosja wojna

Potwierdzone zostało to, że Putin wydał międzynarodowy nakaz aresztowania dla Nathana Rotszylda i jego zausznika George’a Sorosa za przestępstwa ekonomiczne wobec Rosji. Mógł być to powód zemsty Rotszyldów na Putinie – planu nuklearnego ataku na Wielkiej Brytanii, która jak wiadomo, obok Izraela i USA, jest prywatnym folwarkiem tejże rodziny banksterskiej. Jest to też dowód na to, że Putin nie jest agentem NWO i międzynarodowej kliki finansowej.

Doniesienia o zamachu na Putina, o możliwości którego niedawno informowaliśmy, nie były bezpodstawne. Komsomolskaja Prawda podała, że sponsor zamachu na Niemcowa przygotował także zamach na Putina. Informacje te podał gazecie jeden z śledczych w.s. Niemcowa. Dane z telefonów komórkowych zamachowców wskazują na to, że Niemcow był śledzony przez grupę zabójców pod mostem, w samochodzie i w okolicy. Zaur Dadaev, który ponoć pociągnął za spust, był w stałym kontakcie z Adamem Osmajewem, dowódcą batalionu Dudajew. Celem zamachu było przedstawienie Rosji w złym świetle i sprowokowanie protestów przeciwko Rosji na świecie, co w konsekwencji spowodować miało fiasko rozmów pokojowych w Mińsku. Potwierdza to reakcja kontrolowanych mediów w Europie i USA.

W 2012 roku Osmajew był zamieszany w zamach na Putina, zamierzając podłożyć w jego motocyklu materiałów wybuchowych. Podczas prób w jego apartamencie bomba jednak wybuchła i Osmajewa aresztowano. Jego prawa ręka Ilya Pyanzin, ujawnił, że chodziło o zamach na Putina. Ukraina zgodziła się na ekstradycję Pyanzina do Rosji, ale Osmajewowi udało się uniknąć ekstradycji i odbył wyrok 2 lat i 9 miesięcy na Ukrainie, zwolniono go z powodu braków dowodów. Po zamachu stanu na Ukrainie Osmajew został dowódcą batalionu Dudajew.

Informacje o tegorocznym zamachu na Putina wyciągnięto z laptopa Osmajewa – miał od razu się przyznać, dodając, że do Odessy wysłał go z Emiratów Arabskich komendant Doku Umarov. W sądzie Osmajew odwołał swoje zeznania, twierdząc, że zostały wymuszone torturami.

źródło: monitor-polski.pl

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.