Monitoring Bezpieczeństwa Ziemi

Codzienna porcja informacji ze świata: Niewiarygodne, Kataklizmy, UFO, Zagrożenia dla Ziem, Trzęsienia Ziemi, Wojna…NASA Niewiarygodne Nowe Technologie Obca Cywilizacja USA Warto Przeczytać

Amerykańska marynarka wojenna i NASA mają w pełni sprawną „kosmiczną flotę”

Według doniesień US Navy i NASA mają w pełni funkcjonującą Flotę Kosmiczną. Co ciekawe, te „oskarżenia” są poparte przez wysoko postawione osoby, takie jak senator Daniel K. Inouye.

W ostatnich latach pojawiły się liczne roszczenia, które potwierdzają wynik jednego z największych naruszeń bezpieczeństwa w historii amerykańskiej armii. Według doniesień US Navy i NASA mają w pełni funkcjonującą Flotę Kosmiczną. Co ciekawe, te „oskarżenia” są poparte przez wysoko postawione osoby, takie jak senator Daniel K. Inouye, który powiedział: „Istnieje mroczny rząd z własnymi siłami powietrznymi, własną marynarką wojenną, własnym mechanizmem pozyskiwania funduszy i zdolnością do realizowania swoich celów. 

Mówią, że prawda jest tam. Ale gdzie to jest? I jak możemy odróżnić to, co ważne, a co nie, jeśli chodzi o życie Obce, UFO i technologię pozaziemską – jeśli oczywiście istnieje?

Prawdą jest, że w dzisiejszym społeczeństwie cienka linia dzieli to, co rzeczywiste, a co nie.

W ciągu ostatnich kilku lat wielu „demaskatorów” zgłosiło się – a niektórzy ośmieliliby się potwierdzić – że rządy na całym świecie mają dostęp do niezwykle zaawansowanej technologii. Innymi słowy, obcej technologii.

Jeden z najlepszych cytatów dotyczących obcego życia i „ich” obecności pochodzi od Paula Hellyera, byłego kanadyjskiego ministra obrony i człowieka odpowiedzialnego za połączenie kanadyjskich sił powietrznych, armii i marynarki wojennej w jedną zjednoczoną siłę, znaną jako kanadyjskie siły zbrojne. Pan Hellyer powiedział:

„Dziesiątki lat temu goście z innych planet ostrzegali nas o tym, dokąd zmierzamy i zaoferowali pomoc. Zamiast tego, my, a przynajmniej niektórzy z nas, zinterpretowaliśmy ich wizyty jako zagrożenie i postanowiliśmy najpierw strzelać a potem zadawać pytania … Mam na myśli tysiące miliardów dolarów wydanych na projekty, o których Kongres nie wiedział. „Oto źródło .

Ale Hellyer nie jest jedynym, który wyruszył, aby mówić o obcym życiu i pozaziemskiej obecności. W rzeczywistości wielu astronautów / byłych astronautów zrobiło to samo.

Dr Brian O’Leary, były astronauta NASA i Princeton Physics Professor powiedział:

 „Istnieje wiele dowodów na to, że kontaktujemy się, że cywilizacje obserwują nas od bardzo dawna, że ​​ich wygląd jest dziwny z jakiegokolwiek tradycyjnego, materialistycznego, zachodniego punktu widzenia. Że ci goście używają technologii świadomości, używają toroidów, używają razem obracających się dysków magnetycznych w swoich systemach napędowych, które wydają się być wspólnym mianownikiem zjawiska UFO. „Oto źródło .

Czy ci ludzie kłamią? Czy ich słowa zostały źle zinterpretowane?

Jest więcej wypowiedzi.

Gordon Cooper, były astronauta NASA, inżynier aeronautyczny i pilot testowy; jeden z siedmiu  astronautów w Projekcie Mercury,  powiedział:

„Moim zdaniem, myślę, że obawiali się, że wpadną w panikę, gdyby wiedzieli, że ktoś ma pojazdy, które mają tego rodzaju wydajność … więc zaczęli kłamać. A potem myślę, że musieli objąć inne kłamstwo, no wiesz, powiedzcie inne kłamstwo, żeby pokryć swoje pierwsze kłamstwo, teraz nie wiedzą, jak się z tego wyplątać. Teraz będzie taki wstyd przyznać, że wszystkie te administracje powiedziały wiele nieprawd …. [i że] istnieje wiele pozaziemskich pojazdów krążących wokół. ” źródło .

Lista jest długa, ale to dotyczy innego artykułu, a nie tego.

Co ciekawe, oprócz tego wszystkiego, jednym z najbardziej kontrowersyjnych demaskatorów jest z pewnością Gary McKinnon, człowiek, który w jakiś sposób rzekomo zhackował najbardziej tajne pliki Pentagonu.

Po naruszeniu bezpieczeństwa McKinnon wysunął kilka niezwykłych twierdzeń, mówiąc o tym, co napotkał w komputerach w ściśle tajnej bazie wojskowej.

Najwyraźniej US Navy i NASA mają w pełni funkcjonującą Flotę Kosmiczną.

usa flota kosmiczna

McKinnon powiedział, że jednym z najbardziej niezwykłych plików, z jakimi się spotkał, był arkusz kalkulacyjny Excela, w którym wymieniono informacje o „nie-ziemskich oficerach”.

Oprócz ciekawej listy, McKinnon znalazł listę „tajnej floty kosmicznej” składającej się z dziesięciu okrętów wojennych, poprzedzonych tytułem USS.

McKinnon uważa, że ​​ta tajna flota kosmiczna jest obsługiwana przez rząd Stanów Zjednoczonych.

„Znalazłem arkusz kalkulacyjny Excela, w którym napisano” nie-ziemscy oficerowie „i pomyślałem” o mój Boże, to niewiarygodne … „-Gary McKinnon.

Podczas gdy wiele osób kwestionowało autentyczność twierdzeń McKinnona, prawdą jest, że musimy tylko spojrzeć na to, co inni ludzie powiedzieli w przeszłości, aby uzyskać lepszy obraz tego, co się naprawdę dzieje.

Co ciekawe, senator Daniel K. Inouye, najwyższy rangą azjatycko-amerykański polityk w historii Stanów Zjednoczonych, powiedział:

„Istnieje zacieniony rząd z własnymi Siłami Powietrznymi, własną marynarką wojenną, własnym mechanizm pozyskiwania funduszy i zdolnością do realizowania własnych pomysłów na interes narodowy, wolny od wszelkich kontroli i równowagi, wolny od samego prawa.” źródło .

Oprócz senatora Inouye, lord Admirał Hill-Norton, były szef sztabu obrony, 5-gwiazdowy admirał z Royal Navy, przewodniczący Komitetu Wojskowego NATO, cytuje:

„W naszej atmosferze są obiekty, które są technicznie wyprzedzające wszystko, nie mamy możliwości zatrzymania ich tutaj … [i] że istnieje poważna możliwość, że jesteśmy odwiedzani od lat przez ludzi z kosmosu, z innych cywilizacji. Nam się to podoba, na wypadek gdyby niektóre z tych osób w przyszłości lub teraz stały się wrogie, aby dowiedzieć się kim są, skąd pochodzą i czego chcą. Powinno to być przedmiotem rygorystycznych badań naukowych, a nie przedmiotem „brudzenia” przez tabloidowe gazety. „Oto źródło .

Fakt fikcji? To może być bardzo trudne do stwierdzenia, ale warto wspomnieć, że istnieje wiele dowodów, które wskazują – przynajmniej częściowo – że społeczeństwu nie powiedziano wszystkiego o UFO, życiu obcym i niezwykle zaawansowanej technologii.

Chodzi o to, że jeśli taka tajna kosmiczna flota była naprawdę, czy nie zauważylibyśmy tego? Czyż astronomowie amatorzy nie zauważyliby teraz dowodów na istnienie floty? Jakie są szanse, że jeśli coś takiego istnieje, nikt na tej planecie nie zauważył tego na niebie, w pobliżu księżyca itp.?

 

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
ObiektywnyPerunWitneyewalek54 Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Obiektywny
Gość
Obiektywny

h ah aha ha to zdjecie to fotomorgana ! nienaturalne cienie rzuca trójkąt w stosunku do ludzików

Perun
Gość
Perun

Kosmiczny, zaawansowany kamuflaż

Witneye
Gość
Witneye

Nie mogę się zgodzić z ostatnim akapitem, oto dowód:

https://www.youtube.com/channel/UCwXFxXgYPh0edZ9zWi-331A

walek54
Gość
walek54

po prosty Gwiezdne Wrota – juz to widziałem