Przytłaczające dowody na zbliżanie się planety X zwanej też Nibiru

Planeta X Nibiru

Niemal wszystko co wiedzieliśmy o tej planecie z przekazów sumeryjskich potwierdziło się.

Kiedy po raz pierwszy dowiedziałem się o planecie X lub Nibiru, miałem szczęście, że udało mi się odkryć wywiady Davida Meade’a na YouTube. Tam usłyszałem o jego książce Planeta X – Przybycie 2017. Składa on wszystkie kluczowe dowody i historyczne informacje, które musisz wiedzieć, aby być w 100% pewnym prawdy o Planecie X! Jego dane i źródła są najbardziej wartościowymi informacjami w Internecie.  Oczywiście jego ekspertyza to badania! Pracował na wysokim szczeblu w rządzie, a także w kilku firmach z listy Fortune 1000 w dziedzinie badań. W pierwszym rozdziale pisze: „Istnienie Planety X jest ponad wszelką wątpliwością i moralną pewnością. W tej części przeanalizujemy dowody jego istnienia. „Wykonuje niesamowitą robotę, przedstawiając dowody! Pisze tak, jakby był adwokatem przedstawiającym ten argument sędziemu! Obejmuje szeroki zakres danych i dowodów. Czuję się teraz jak ekspert, tak samo jak ty czytasz tę książkę!

 

Teraz moja odpowiedź dla ludzi, którzy nie wierzą w biblijne proroctwa lub dane naukowe dotyczące systemu Planet X 

Powinieneś przeczytać historię starożytną i studiować geologię lub odwiedzić lokalne muzeum przyrodnicze. Dzięki badaniom naukowym dowiadujesz się, że główne asteroidy i komety były odpowiedzialne za katastrofalne wydarzenia w minionych wiekach i tysiącleciach. Dowiesz się, że biegun północny był we wszystkich miejscach w Arizonie! W przeszłości dochodziło do różnych kataklizmów z różnych powodów.

Według badacza planeta X nie podróżuje sama. Składa się z ciemnej gwiazdy, mniejszej niż nasze Słońce, w której znajduje się siedem orbitujących ciał, niektóre mniejsze od naszego księżyca i kilka większych od naszej Ziemi. Ciemna gwiazda nazywa się „Nemezis” lub „Planeta X”. Niebieska planeta nazywa się „Niebieską Kacziną”. Planeta większa niż Ziemia, która krąży wokół ciemnej gwiazdy, nazywa się „Nibiru”. Znana jest również jako ” Planeta Przejścia „i” Niszczyciel „. Jest jeszcze jeden obiekt – niektórzy nazywają go” Helion „.

System ten oczywiście nie jest zgodny z ekliptyką naszego systemu słonecznego, ale zbliża się do nas z ukośnego kąta i oddziałuje najbardziej na okolice bieguna południowego. To sprawia, że ​​obserwacje są trudne, chyba że lecisz na dużej wysokości nad Ameryką Południową z doskonałym aparatem.

Dowody na oddziaływanie Nibiru na Ziemię

Dowody na poparcie tego są przytłaczające. Obecnie na Ziemi  jednocześnie jest aktywnych 40 wulkanów. Trzęsienia ziemi dramatycznie wzrosły zarówno pod względem liczby, jak i intensywności. Elity szaleńczo budują podziemne bunkry „bezpieczeństwa”. Opinia publiczna jest celowo trzymana w ciemności, aby uniknąć paniki. Systemy sztormowe mnożą się zarówno pod względem rodzaju, intensywności, jak i wielkości. Otwory i pęknięcia pojawiają się w skorupie ziemskiej. Fale upałów stają się silniejsze i trwają dłużej.

źródło: planetxnews.com
Wspomóż nasz rozwój i Udostępnij:

10
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
MccEchoSlodziakowaSara Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mcc
Gość
Mcc

A dlaczego ma nie być końca ? Będzie, tylko że my, ludzkość, sami sobie to zgotujemy potężną wojną, na wszystkich kontynentach…A wszystkie ostatnie wydarzenia, mają się ku temu… ( Arabia Saudyjska, Iran, Korea Północna, Usa, Rosja, Chiny…)

Echo
Gość
Echo

To są takie same „przytłaczające dowody” jak i te na płaską Ziemię. Stek bzdur rozsiewany przez nieuków.

Slodziakowa
Gość
Slodziakowa

Gościu sam jesteś przytłaczający. NIBIRU nie istenieje!

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Haha ?. Pojebani ludzie

Joker
Gość
Joker

Tych co tak ciągle przepowiadają koniec świata powinno się jakoś karać. Dziecko to przeczyta i później weź mu tłumacz że komuś się nudzi i pisze takie farmazony. Zajmij się normalna praca jeden z drugim. Będzie koniec to bedzie. Gdzie się schowasz jeśli będziesz wiedział wcześniej? Do piwnicy? Masz miliardy możesz lecieć na Marsa czy gdzieś. Niestety większość ludzi ma same opłaty i długi. Nawet jeśli jesteście bogaci to i tak tylko miliarderzy mają szansę. Zwykły człowiek nawet się w porę nie dowie. Masz dowody pisz. Nie masz to siedź cicho. Co chwilę koniec świata.

Sara
Gość
Sara

No i prawidłowo!! Masz całkowitą rację. Co będzie to będzie. My zwykli ludzie mamy nikłe szansę na przetrwanie w razie kataklizmu… Cwaniak ten co siedzi w rządzie i trzyma piękne miliony. Kupi sobie bunkier z basenem… Dla zwykłego człowieka nie będzie ratunku- choć kto wie może akurat będzie na odwrót! :)) Na razie trzeba żyć.

Vader
Gość
Vader

Chłopie Ty jesteś Jebnięty Weź Pierdolnij się w łeb i tego całego Davida jesteście obaj Jebnięci kurwa takich ludzi jak wy powinno się izolować i zamknąć w zakładzie zamkniętym

Miroos
Gość
Miroos

Najpierw 23 września, potem 19 listopada… ile mamy czekać? Juz nie mogę się doczekać!!!

KimBury
Gość
KimBury

Zgłupiałeś czy jesteś oczadzony, że czekasz na nieszczęścia?!

Greebo
Gość
Greebo

Zamiast komentować lepiej leć do biedronki kupić wodę i konserwy, bo widziałem ostatnio, że coraz mniej na półkach stoi!