Rasputin – jasnowidz, uzdrowiciel i genialny kochanek przewidział koniec świata na 23 sierpnia 2013

rasputin przepowiednie jasnowidzaRosyjski mistyk Grigorij Jefimowicz Rasputin jeszcze za życia wsławił się wieloma przepowiedniami. Jego osobowość była tak hipnotyzująca, że w pewnym momencie stał się on jednym z głównych doradców Romanowów, w tym cara Mikołaja I. Ujawnione ostatnio archiwa KGB wskazują na to, że nieżyjący już jasnowidz przewidział koniec świata na 23 sierpnia 2013 roku.

Dokument, o którym mowa liczy sobie 11 stron i zawiera informacje napisane i podpisane przez Rasputina. Używa on pseudonimu „Diabelski Mnich”. Jak wynika z informacji w nim zawartych Rasputin przewidział nie tylko Rewolucję Październikową w 1917, oraz zabicie cara Mikołaja wraz z rodziną. Co więcej z dokumentu wynika, że Rasputin przewidział dojście do władzy Hitlera, pierwsze lądowanie na Księżycu a nawet upadek ZSRR. Jak można podejrzewać Sowieci trzymali to pismo w ukryciu, bo podobno wynika z niego również, że upadnie też komunizm, a tego dla władzy ludowej było za wiele.

Niektóre rewelacje Rasputina nie sprawdziły się, tak jak ta, że w 2007 islamscy fundamentaliści przejmą władzę w Arabii Saudyjskiej, Iraku i Kuwejcie, po czym kraje te stworzą wspólny front przeciwko Ameryce. Poza tym Rasputin sugerował, że chrześcijanie dojdą do władzy w USA i poprowadzą krucjatę przeciwko Wschodowi, która potrwa 7 lat. Według niego zginą miliony ludzi i to nawet w pojedynczych bitwach. Jedną z nich nazwał „wielką rzezią”.

Kulminacyjna data w przepowiedni Rasputina to 23 sierpnia 2013 roku. Według słów tajemniczego mnicha, tego dnia „ogień pochłonie wszystkie żywe istoty na Ziemi, a planeta spowije się żałobną ciszą”. Biorąc pod uwagę, że wiele z jego przepowiedni się sprawdziło można powiedzieć, że i ta się ziści, ale równie dobrze Rasputin mógł się pomylić, co do dat, albo zmyślać historie, które w dużej części sprawdziły się. Za kilka dni przekonamy się, czy można to zapisać, jako kolejne fałszywe proroctwo.

źródło:niewiarygodne.pl

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

3 thoughts on “Rasputin – jasnowidz, uzdrowiciel i genialny kochanek przewidział koniec świata na 23 sierpnia 2013”

 1. No i Rasputinek pomylił się…ja jestem pewien że będzie koniec świata, nie wiem tylko kiedy to nastąpi.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 2. uf, kolejny koniec świata za nami…

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 3. Z tego co się doszukałam w internecie Razputin posługiwał się kalendarzem Juljańskim czyli trzeba dodać sobie 1 tydzień do tej daty !!!

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.