Rewelacyjny eksperyment społeczny w sprawie uchodźców przeprowadzony w Polsce

Do drzwi Polaków zapukali niby „uchodźcy”, którzy mieli zamieszkać w ich mieszkaniach, bo tak nakazuje Unia i miejscowa władza. Zapukali do drzwi mieszkańców, proponując, że w ich domu zamieszkają uchodźcy.

Zobaczcie jak zareagowali mieszkańcy. Dla mnie przerażające jest to, że Polacy nie mają poczucia wolności, duchowo i mentalnie tkwią w głębokim umysłowym niewolnictwie. Po otwarciu drzwi swojego domu kalają się przed byle jakim urzędnikiem i na kolanach proszą o łaskę zamiast (przepraszam za dosadność która jest tu jednak nadzwyczaj pożądana ) wywalić z wielkim hukiem takich urzędniczych palantów z granic swojej posesji.

To totalna tragedia dla nas Polaków jako całego narodu która świadczy o nas jako o bardzo zniewolonym mentalnie narodzie. Mentalnie jesteśmy totalnymi niewolnikami wytworzonymi przez różne wersje ideologii komunistycznej z Moskwy, Berlina, Brukseli itp.

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

4 thoughts on “Rewelacyjny eksperyment społeczny w sprawie uchodźców przeprowadzony w Polsce”

 1. Dlaczego nazywacie ich „uchodźcami” skoro są nachodźcami i zwiastunami dżihadu?

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Bo przypłynęli z darmowymi smartfonami zamiast z dzidami. Broń i inne gadżety mają zapewnione na miejscu. To są zleceniobiorcy.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 2. Ja też nigdy ISIS do Polski nie przyjme bo Uchodźcom Ośrodek spłonie w Polsce

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 3. Zapytaj do mnie gościu, to tylko raz zapukasz.Szybciej będziecie spieprzac niż weszliscie.Nie będę morderców ludzi ani nikogo na chatę wposzczał nikt mnie do tego nie zmusi.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.