Rosja grozi Zachodowi wojną! „Możemy dokonać na was uderzenia jądrowego”

Powinniśmy tajnymi kanałami przekazać Zachodowi: możemy dokonać na was uderzenia jądrowego. I to wcale nie w odpowiedzi na wasze uderzenie jądrowe, tylko w odpowiedzi na wasze sankcje finansowe – powiedział na antenie rosyjskiego radia Michaił Juriew, jeden z doradców Władimira Putina.

Rosja grozi Zachodowi wojną! „Możemy dokonać na was uderzenia jądrowego”

Michaił Juriew jest osobą wpływową. Zasiada w radzie ds. biznesu przy prezydencie Federacji Rosyjskiej

Jego zdaniem uderzenie jądrowe powinno być odpowiedzią na sankcje Zachodu. W rozmowie wtórował mu wiceprezydent największego rosyjskiego państwowego koncernu naftowego Rosnieft – Michaił Leontiew.

– Jeśli ma się taki atut, który nasz kraj wypracował i zachował z wielkim wysiłkiem, to nieposługiwanie się takim atutem jest po prostu głupie. Dlatego powinniśmy doprowadzić do zakończenia finansowej wojny przeciwko nam drogą użycia metody bezpośredniego zastraszania – mówił bez ogródek.

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

9 thoughts on “Rosja grozi Zachodowi wojną! „Możemy dokonać na was uderzenia jądrowego””

 1. Co wy piszecie.Gdy Rosja nas zrówna z ziemią to nie będzie Polski .N i e w o la i nie będziesz już Polakiem tylko niewolnikiem, bez prawa głosu !!!! K….wa obudzcie się . Konsekwecję poniesiemy my mali ludkowie a klika rządząca to ucieknie stąd, a wcześniej kupią rezydencje w innych bepiecznych krajach by mieli gdzie osiąść a my zostaniemy sami z patriotyzmem. Jak już historia pokazała Polacy będą walczyc o wolność , co pochłonie mnóstwo ofiar i czynów heroicznych , po to by ,kiedyś znowu zasiadły we władzy następne dupki dbający o swoją dupy i tak w koło

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 2. Ciekaw he he gdy te głupki tak główkują.Zapomnieli tylko o jednym że jak uderzą to komu tą ropę i gaz będą sprzedawać????

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Chińczykom, już to nawet robią ;]

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 3. Wreszcie, ile można czekać? ;]

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. „Wreszcie”? – przecież wojna to nic dobrego, jedyna dobra wojna, to ta, dzięki której można odzyskać niepodległość i tylko w przypadku narodu, który chce ją uzyskać. Rozumiem, że już długo jest to gadanie o tej wojnie, która może nastąpić i jest to nudne, ponieważ media mówią, że jest to i to, ale tak naprawdę jeszcze nie odczuwamy żadnych skutków… Ale mimo wszystko lepiej, aby większej wojny nie było, ponieważ zginą tysiące/miliony ludzi, nastanie głód, a ludzie będąc głodni, będą mieli obniżoną odporność, będzie trudny dostęp do szpitali, które będą przepełnione, przez co nastaną różne choroby, epidemie, pandemie, z tego co pamiętam, to zawsze tak było… Naprawdę nie boisz się, że gdyby wybuchła wojna, to część Twojej rodziny by w niej zginęła?
   Dobrze radzę: Proś o pokój, nie o wojnę, bo będziesz tego żałować.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
   1. Nie należy wojny tudzież uderzenia jądrowego rozpatrywać w kategoriach zła czy dobra, po prostu pewne rzeczy muszą się wydarzyć i nic nie możemy na to poradzić gdyż sami do tego doprowadzamy ;] Skoro pozwalamy aby ludzie nieodpowiedzialni za nas podejmowali decyzje w ramach jakiegoś paktu/układu, czy to w strukturach UE czy NATO, nie dziwmy się reakcji drugiej strony, gdyż to my stanowimy zagrożenie dla nich, ponadto nie ma tutaj podziału na dobrych i złych i jedni i drudzy mają coś za uszami choć ten tzw. zachód jest w dużo gorszym położeniu „większym złem ;]” z powodu totalnej zgnilizny we wszelkich obszarach jaka ją toczy…

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...
    1. To że każdy ma coś na sumieniu, to nie znaczy, że ma dojść do wojny, którą nadal uważam za złą metodę rozwiązywania trudnych sytuacji – mówiąc delikatnie. A jeśli zechcemy, to jesteśmy w stanie to zmienić – zmienić polityków w Polsce, wystarczy, że zechce nam się poczytać coś nie coś o partiach, stwierdzić, co tu pachnie kłamstwem i łudzeniem, a co wygląda na szczere, skorzystać z doświadczenia (jeśli jedna partia źle robiła, można spróbować zagłosować na inną) i IŚĆ NA WYBORY.
     Naprawdę nie jesteśmy marionetkami, naprawdę możemy odnowić oblicze naszego państwa. Wszystko jest możliwe, tylko TRZEBA CHCIEĆ.

     Jeszcze nikt nie zagłosował.
     Proszę Czekać...
     1. Wojna to nie metoda tylko nagroda ;] za lenistwo/marazm, egotyzm, i skupianiu się na niższych uczuciach czy nieistotnych rzeczach jak sport w TV, seriale, czy na tym co zjeść na obiad „kurczaka czy schabowego” ;] albo ile wódki kupić na kolejną imprezę czy jak poderwać i zaliczyć laskę na imprezie/dyskotece ;], etc., etc.,

      W życiu chodzi o coś znacznie więcej, mianowicie o to aby postępować etycznie i moralnie, myśleć „co jest obecnie rzadkością ;]” oraz zgłębiać swoją jaźń, tym samym dajemy przykład innym, co wpływa na ludzi a to z kolei na świat „gdyby każdy/prawie każdy tak postępował” ;] Inaczej się nie da, ale to na co zasłużyliśmy i tak otrzymamy ;] pytanie tylko co to będzie ;] jeśli się nic nie zmieni to najpewniej wojenka o numerze III, właśnie o takim przebiegu ;]

      Jeszcze nikt nie zagłosował.
      Proszę Czekać...
 4. Od ponad roku miewam sny „prorocze ;]” o wybuchających pociskach jądrowych na terenie dawnej Rzeczypospolitej POlskiej „państwo polskie istnieje tylko teoretycznie ;]”.

  Najwięcej na takiej sytuacji stracą różnej maści cwaniacy skupieni na materialistycznym świecie, tym gorzej dla nich ;]

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.