Rosja grozi Zachodowi wojną! „Możemy dokonać na was uderzenia jądrowego”

9
13

Powinniśmy tajnymi kanałami przekazać Zachodowi: możemy dokonać na was uderzenia jądrowego. I to wcale nie w odpowiedzi na wasze uderzenie jądrowe, tylko w odpowiedzi na wasze sankcje finansowe – powiedział na antenie rosyjskiego radia Michaił Juriew, jeden z doradców Władimira Putina.

Rosja grozi Zachodowi wojną! „Możemy dokonać na was uderzenia jądrowego”

Michaił Juriew jest osobą wpływową. Zasiada w radzie ds. biznesu przy prezydencie Federacji Rosyjskiej

Jego zdaniem uderzenie jądrowe powinno być odpowiedzią na sankcje Zachodu. W rozmowie wtórował mu wiceprezydent największego rosyjskiego państwowego koncernu naftowego Rosnieft – Michaił Leontiew.

– Jeśli ma się taki atut, który nasz kraj wypracował i zachował z wielkim wysiłkiem, to nieposługiwanie się takim atutem jest po prostu głupie. Dlatego powinniśmy doprowadzić do zakończenia finansowej wojny przeciwko nam drogą użycia metody bezpośredniego zastraszania – mówił bez ogródek.

9
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
JaBłąd: Podpis zaszyfrowany.stanlejgość Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anonimowo
Gość
Anonimowo

Co wy piszecie.Gdy Rosja nas zrówna z ziemią to nie będzie Polski .N i e w o la i nie będziesz już Polakiem tylko niewolnikiem, bez prawa głosu !!!! K….wa obudzcie się . Konsekwecję poniesiemy my mali ludkowie a klika rządząca to ucieknie stąd, a wcześniej kupią rezydencje w innych bepiecznych krajach by mieli gdzie osiąść a my zostaniemy sami z patriotyzmem. Jak już historia pokazała Polacy będą walczyc o wolność , co pochłonie mnóstwo ofiar i czynów heroicznych , po to by ,kiedyś znowu zasiadły we władzy następne dupki dbający o swoją dupy i tak w koło

stanlej
Gość
stanlej

Ciekaw he he gdy te głupki tak główkują.Zapomnieli tylko o jednym że jak uderzą to komu tą ropę i gaz będą sprzedawać????

Ja
Gość
Ja

Chińczykom, już to nawet robią ;]

gość
Gość
gość

Wreszcie, ile można czekać? ;]

Błąd: Podpis zaszyfrowany.
Gość
Błąd: Podpis zaszyfrowany.

„Wreszcie”? – przecież wojna to nic dobrego, jedyna dobra wojna, to ta, dzięki której można odzyskać niepodległość i tylko w przypadku narodu, który chce ją uzyskać. Rozumiem, że już długo jest to gadanie o tej wojnie, która może nastąpić i jest to nudne, ponieważ media mówią, że jest to i to, ale tak naprawdę jeszcze nie odczuwamy żadnych skutków… Ale mimo wszystko lepiej, aby większej wojny nie było, ponieważ zginą tysiące/miliony ludzi, nastanie głód, a ludzie będąc głodni, będą mieli obniżoną odporność, będzie trudny dostęp do szpitali, które będą przepełnione, przez co nastaną różne choroby, epidemie, pandemie, z tego co… Czytaj więcej »

Ja
Gość
Ja

Nie należy wojny tudzież uderzenia jądrowego rozpatrywać w kategoriach zła czy dobra, po prostu pewne rzeczy muszą się wydarzyć i nic nie możemy na to poradzić gdyż sami do tego doprowadzamy ;] Skoro pozwalamy aby ludzie nieodpowiedzialni za nas podejmowali decyzje w ramach jakiegoś paktu/układu, czy to w strukturach UE czy NATO, nie dziwmy się reakcji drugiej strony, gdyż to my stanowimy zagrożenie dla nich, ponadto nie ma tutaj podziału na dobrych i złych i jedni i drudzy mają coś za uszami choć ten tzw. zachód jest w dużo gorszym położeniu „większym złem ;]” z powodu totalnej zgnilizny we wszelkich… Czytaj więcej »

Błąd: Podpis zaszyfrowany.
Gość
Błąd: Podpis zaszyfrowany.

To że każdy ma coś na sumieniu, to nie znaczy, że ma dojść do wojny, którą nadal uważam za złą metodę rozwiązywania trudnych sytuacji – mówiąc delikatnie. A jeśli zechcemy, to jesteśmy w stanie to zmienić – zmienić polityków w Polsce, wystarczy, że zechce nam się poczytać coś nie coś o partiach, stwierdzić, co tu pachnie kłamstwem i łudzeniem, a co wygląda na szczere, skorzystać z doświadczenia (jeśli jedna partia źle robiła, można spróbować zagłosować na inną) i IŚĆ NA WYBORY.
Naprawdę nie jesteśmy marionetkami, naprawdę możemy odnowić oblicze naszego państwa. Wszystko jest możliwe, tylko TRZEBA CHCIEĆ.

Ja
Gość
Ja

Wojna to nie metoda tylko nagroda ;] za lenistwo/marazm, egotyzm, i skupianiu się na niższych uczuciach czy nieistotnych rzeczach jak sport w TV, seriale, czy na tym co zjeść na obiad „kurczaka czy schabowego” ;] albo ile wódki kupić na kolejną imprezę czy jak poderwać i zaliczyć laskę na imprezie/dyskotece ;], etc., etc., W życiu chodzi o coś znacznie więcej, mianowicie o to aby postępować etycznie i moralnie, myśleć „co jest obecnie rzadkością ;]” oraz zgłębiać swoją jaźń, tym samym dajemy przykład innym, co wpływa na ludzi a to z kolei na świat „gdyby każdy/prawie każdy tak postępował” ;] Inaczej… Czytaj więcej »

Ja
Gość
Ja

Od ponad roku miewam sny „prorocze ;]” o wybuchających pociskach jądrowych na terenie dawnej Rzeczypospolitej POlskiej „państwo polskie istnieje tylko teoretycznie ;]”.

Najwięcej na takiej sytuacji stracą różnej maści cwaniacy skupieni na materialistycznym świecie, tym gorzej dla nich ;]