Rosja i Asad chcą zalać Europę uchodźcami

Dowódca sił NATO w Europie generał Philip Breedlove uważa, że Moskwa i Damaszek z premedytacją wykorzystują falę syryjskich uchodźców jako narzędzie do destabilizowania Europy. Breedlove mówił o tym we wtorek na przesłuchaniu w Komisji Sił Zbrojnych Senatu.

Totalnie zniszczona Syria

Zdaniem generała Breedlove’a Rosja i reżim prezydenta Baszara el-Asada z premedytacją wykorzystują migrację jako instrument do próby przeciążenia europejskich struktur pomocowych i złamania europejskiej determinacji.

„Chcą zwiększyć falę uchodźców”

Amerykański wojskowy powiedział, że władze Syrii używają bomb beczkowych, a Moskwa pocisków konwencjonalnych przeciwko cywilom, a jedynym celem tych ataków jest „sterroryzowanie” syryjskich obywateli, by sprawić, że opuszczą kraj.

Syria

– Nie widzę innego powodu zastosowania tych metod niż to, by zwiększyć falę uchodźców i spowodować, by stali się problemem kogoś innego – oświadczył Breedlove.

„IS zagraża Europie i USA”

Zdaniem amerykańskiego generała organizacja tak zwane Państwo Islamskie (IS) „rozprzestrzenia się jak rak”, zagrażając Europie i USA, a działania Rosji w Syrii „drastycznie pogarszają ten problem”. Mimo publicznych oświadczeń Rosja niewiele robi w celu przeciwstawienia się IS, lecz umacnia prezydenta Asada – pisze AP.

Autor: mart//gak / Źródło: PAP, tvn24
Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

8 thoughts on “Rosja i Asad chcą zalać Europę uchodźcami”

 1. A czemu USA ich nie przyjmie?! Czy wy to przejrzycie na oczy że USA nie jest naszym przyjacielem?!

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 2. PS to nie są żadni uchodźcy, ale pohańcy, bisurmani i terroryści, którzy terrorem przekraczają granicę, terrorem zabierają Europejczykom ich własność. Uchodźcy proszą o azyl w placówkach dyplomatycznych, a to jest inwazja islamu na Europę.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 3. Propaganda powinna być też odrobinę poważna, a nie tylko śmieszna… Mało który z tych pohańców przybywa z Syrii, większość jest z Libii, Afganistanu, Iraku, Erytrei i innych krajów zdestabilizowanych przez USA, ale naganiani są obecnie przez Erdogana i lewactwo do Europy. Śmiesznym jest założenie, że Rosja wspiera ISIS poprzez umacnianie prezydenta Syrii, przeciwko któremu stworzono ISIS i dozbrajano oficjalnie i legalnie z terenów Afganistanu, Turcji i Izraela, robiono to tak szumnie, że każdy zainteresowany może jeszcze znaleźć to info… a bomby beczkowe, to jakaś nowa forma drona, czy tylko jaja autora newsa?

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 4. admin albo coś wciąga nosem,albo wącha klej pieprzy takie same głupoty jak pozostałe polskojęzyczne portale które należą do szwabów.Prawdopodobnie i ten portal jest na tych samych usługach.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 5. Rosja ma być kozłem ofiarnym. Ale widzę że hipokryzja i kłamstwo to codzienna twarz zachodu i synagogi szatana…

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 6. Rosja to już kontynent?

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 7. No naprawdę trzeba być zdrowo pacniętym aby pieprzyć takie bzdury. No ale w IRAKU AFGANISTANIE LIBII i SYRII to małe zielone ludziki wpierdzielały swoje palce a nie pierd….. USA i destabilizowały kraje w imię wprowadzania demokracji brawo!!!!!!!!!!

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. A na dodatek Soros,jeden z wielu amerykańskich miliarderów (naganiacz) finansuje napływ imigrantow do Europy! I co tu ma Rosja?!

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.