Rosja planuje interwencję ZBROJNĄ w Korei Północnej aby powstrzymać APOKALIPSĘ NUKLEARNĄ

Rosja planuje interwencję wojskową w Korei Północnej

ROSJA rozważa możliwość interwencji wojskowej w Korei Północnej, aby powstrzymać wybuch wojny nuklearny.

Po ogłoszeniu przez Koreę Północną w tym tygodniu deklaracji, że ma teraz zdolność uderzenia nuklearnego w USA, rosyjski sekretarz Rady Bezpieczeństwa Nikołaj Patruszew potwierdził, że Rosja rozważa wysłanie armii w rejon półwyspu koreańskiego.

Pan Patrushev przyznał, że działania Korei spowodowały zagrożenie dla Rosji ze względu na możliwość wybuchu wojny. „Jeśli dojdzie do akcji militarnej stworzy to wiele problemów, również dla nas”.

Donald Trump nieustannie mówił, że dojdzie do interwencji wojskowej w Korei Północnej, jeśli USA lub którykolwiek z jej sojuszników będzie się czuł zagrożony. Ostrzegł także, że „trzy największe lotniskowce na świecie są odpowiednio ustawione”, aby stawić czoła Pjongjangowi.

Wcześniej również nazwał negocjacje dyplomatyczne z Koreą „stratą czasu”.

Rosja przygotowuje się do wojny

Pan Patrushev powiedział:  „Oceniamy to i przygotowujemy się. Nie będziemy zaskoczeni „. „Zasadniczo dzielimy z Koreą Północną granicę. Właśnie dlatego jesteśmy zainteresowani rozwiązaniem politycznym i dyplomatycznym, jeżeli to nie pomoże mamy inny plan „

Ostatni test rakietowy Korei niewątpliwie dolał oliwy do ognia. Trump zareagował na nowe zagrożenie złowieszczo mówiąc „poradzimy sobie z tym”.

 

 

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Rosja upadnie przez Putina. Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Rosja upadnie przez Putina.
Gość
Rosja upadnie przez Putina.

„Ja też tu jestem, halo, jestem ważny, mam plan, halo….”
Putin niech się lepiej nie wpieprza między wodku a zakonsku, bo jeszcze po łapkach dostanie i będzie płacz że rusofobia na świecie.