Rosja planuje interwencję ZBROJNĄ w Korei Północnej aby powstrzymać APOKALIPSĘ NUKLEARNĄ

Rosja planuje interwencję wojskową w Korei Północnej

ROSJA rozważa możliwość interwencji wojskowej w Korei Północnej, aby powstrzymać wybuch wojny nuklearny.

Po ogłoszeniu przez Koreę Północną w tym tygodniu deklaracji, że ma teraz zdolność uderzenia nuklearnego w USA, rosyjski sekretarz Rady Bezpieczeństwa Nikołaj Patruszew potwierdził, że Rosja rozważa wysłanie armii w rejon półwyspu koreańskiego.

Pan Patrushev przyznał, że działania Korei spowodowały zagrożenie dla Rosji ze względu na możliwość wybuchu wojny. „Jeśli dojdzie do akcji militarnej stworzy to wiele problemów, również dla nas”.

Donald Trump nieustannie mówił, że dojdzie do interwencji wojskowej w Korei Północnej, jeśli USA lub którykolwiek z jej sojuszników będzie się czuł zagrożony. Ostrzegł także, że „trzy największe lotniskowce na świecie są odpowiednio ustawione”, aby stawić czoła Pjongjangowi.

Wcześniej również nazwał negocjacje dyplomatyczne z Koreą „stratą czasu”.

Rosja przygotowuje się do wojny

Pan Patrushev powiedział:  „Oceniamy to i przygotowujemy się. Nie będziemy zaskoczeni „. „Zasadniczo dzielimy z Koreą Północną granicę. Właśnie dlatego jesteśmy zainteresowani rozwiązaniem politycznym i dyplomatycznym, jeżeli to nie pomoże mamy inny plan „

Ostatni test rakietowy Korei niewątpliwie dolał oliwy do ognia. Trump zareagował na nowe zagrożenie złowieszczo mówiąc „poradzimy sobie z tym”.

 

 

One thought on “Rosja planuje interwencję ZBROJNĄ w Korei Północnej aby powstrzymać APOKALIPSĘ NUKLEARNĄ”

  1. Rosja upadnie przez Putina. napisał(a):

    „Ja też tu jestem, halo, jestem ważny, mam plan, halo….”
    Putin niech się lepiej nie wpieprza między wodku a zakonsku, bo jeszcze po łapkach dostanie i będzie płacz że rusofobia na świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *