Rosja przygotowuje się do ataku na Ukrainę

Są przesłanki świadczące o tym, że Rosja przygotowuje interwencję militarną na Ukrainie. Tak powiedział podczas briefingu w Genewie ambasador Ukrainy przy ONZ. Yurii Klymenko mówił, że istnieją sygnały wskazujące na to, że Moskwa przeprowadzi pełną operację militarną na wschodzie i południu kraju.

Ukraiński Sekretarz Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Andrij Parubij informował tydzień temu o liczebności rosyjskich sił przy granicy z Ukrainą.

Podał, że znajduje się tam: 80 tysięcy żołnierzy, 270 czołgów, 180 wozów opancerzonych, 140 samolotów, 90 helikopterów i 19 okrętów. Według niego w ciągu 2 do 3 godzin rosyjskie wojska są w stanie dotrzeć do ukraińskiej stolicy.

http://www.koniec-swiata.org/wp-content/uploads/2014/03/Rosjanie-zaatakuj%C4%85-dopiero-po-referendum.jpg

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

2 thoughts on “Rosja przygotowuje się do ataku na Ukrainę”

  1. Rosjanie napewno zaatakują bo innego wyjscia nie mają.Dlaczego ? dlatego gdyż sam Krym jest bez podstawowych mediów które są potrzebne do egzystencji a są obecnie w władani Ukrainy.To jest jeden z powodów.Drugi jest na wszhcodzie Ukrainy udowodniony duży rejon zasobny w gaz ,którego podobnieo jest tyle że wystarczy go na ponad 100lat utrzymania całej gospodarki Rosji.Tak że Rosja wraz z Putinem nie odpuszczą.Jedynie należy mieć nadzieje że wojska zatrzymają się na zachodnich granicach Ukrainy czyli wschodnich Polski którą mogą osiagnąć w przeciągu 24godzin.

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...
  2. Zapraszam do oglądania seri filmów pt.Przetrwać apokalipsę. odcinek 30, Jaskinie w mieście Lenexa tutaj:http://youtu.be/-RdktzjnooU

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.