Zwiększanie uzbrojenia Rosji może doprowadzić do wybuchu trzeciej wojny światowej.

Federacja Rosyjska przygotowuje się do ataku nuklearnego na jedną ze stolic państw NATO. Jak podaje „Polskie Radio„, świadczą o tym wypowiedzi ekspertów Sojuszu Północnoatlantyckiego
bron atomowa
bron atomowa

Do tego celu Rosja modernizuje swój strategiczny arsenał.

Jak donoszą eksperci, pomimo trudności gospodarczych, Kreml nie zmniejsza wydatków na zbrojenia i szkolenia wojskowych.

Zdaniem Amerykanów, Rosjanie prowadzą przygotowania do wojny.

Według oceny ekspertów z National Institute for Public Policy, aktywne działania Moskwy w celu zwiększenia uzbrojenia mogą doprowadzić do wybuchu trzeciej wojny światowej.

W opublikowanym przez ekspertów NATO raporcie mowa o tym, że Rosja buduje gigantyczne zespołowe bunkry i Kreml szykuje się do wielkiej wojny jądrowej.

„Moskwa wprowadziła do swojego arsenału 153 głowice nuklearne” – czytamy w raporcie.

W ten sposób prezydent Federacji Rosyjskiej Władimir Putin chce wywołać uczucie strachu i przerażenia na świecie, w szczególności u swoich potencjalnych „wrogów”, czyli w krajach NATO.

Oprócz tego, były zastępca komendanta głównego Sił Zbrojnych NATO, amerykański generał Richard Schirreff powiedział polskiemu tygodnikowi „Wprost”, że Putin może okazać zbrojną agresję w stosunku do krajów Bałtyckich i Polski. Według Schirreffa, gdyby tak się stało, to wojska NATO mogą skutecznie pomóc krajom-członkom tylko kilka miesięcy później.

Amerykański generał ostrzegł, że jeśli NATO spróbowałoby odpowiedzieć na rosyjską agresję, wtedy Putin wypuściłby taktyczne rakiety na jedną z „natowskich” stolic, na Berlin lub na Warszawę.

bron atomowa
bron atomowa
bron atomowa
źródło: wschodnik.pl

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Polak dla polakówewelaPiotrekMałgorzata Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Polak dla polaków
Gość
Polak dla polaków

Z całym szacunkiem dla Alexandra Jablonskiego, bystry gość który nigdy nie był tym za kogo się uważa. Chciałby być żołnierzem i tylko woja sprawi że morze nim zostać. Pseudo organizacja Jaszczurcza obecnie bo działała podczas II wojny światowej i po wojnie została rozwiązana. Rosja zwiększ swój arsenał, a kto by nie postąpił tak samo jakby widział że do okoła Rosji są budowane z każdej strony oficjalne i nie oficjalne jednostki wojskowe amerykańskie, a w afryce szkoleni agenci dozbrajani przez CIA, a kasa na zbrojenia z nielegalnych transakcji Po co amerykanie to robią ? Państwo amerykańskie to bankrut, a jedyny duży… Czytaj więcej »

ewela
Gość
ewela

Najlepiej posłuchać wypowiedzi Aleksandra jablonskiego czyli cytat tylko duren bije się z sąsiadem i to nadodatek silniejszy .amerykanie niech biją się u siebie my powinielismy z Rosją handlować i zapewne byśmy żyli długo i szczęśliwie .największy żal mam do polskiego rządu oto ze są takimi dupo lizami amerykańskimi.wyobraźcie sobie my z Rosją jak by te wszystkie kur… się z nami liczyli.my wkoncu Słowianie fajny kometarz Malgorzata

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Dokładnie zamiast rzucać się na Putina lepiej spojrzeć na to co odpierdala Ameryka rządzona przez masońskich Zydow…

Piotrek
Gość
Piotrek

Na całe szczęście nie będą mogli użyć atomu (broni jądrowej), gdyż Stwórca Ziemi i Życia udaremni ich szatańskie plany. Obecne zdobycze nauki i techniki , zaprzęgniete do celów militarnych i wojennych , nie sprostają wyzwaniu , jakim będą naturalne żywioły (huragany, trzesienia ziemi, gradobicie, erupcje wulkanów , zaburzenia ziemskiego pola magnetycznego , wiatr słoneczny, itd.) ziemi, które z woli Boga zostaną uruchomione w armagedonie. Bóg stworzył Ziemię po wsze czasy, i nawet wieczność włożył w ich (ludzkie) serca. Nikt i nic nie udaremni Bożych zamiarów względem Ziemi i synów ludzkich, natomiast gwarancją urzeczywistnienia się Boskiego planu są przepowiednie, które już… Czytaj więcej »

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Ci eksperci to kolejne psy ujadające na Rosję. Przecież tylko dzięki ogromnej cierpliwości Putina jeszcze tej wojny nie ma. Zbroi się, a kto by się nie zbroił widząc jak hieny amerykańskie otaczają go coraz ciaśniej. To Ameryka potrzebuje wojny, bo banki trzymają ją za gardło. Rosja to kraj który się odradza i nie potrzebuje wojny.