Rosja: Putin grozi USA publikacją zdjęć satelitarnych z 9/11

zamach z 11 września

Amerykańscy eksperci uważają, że choć relacja Stanów Zjednoczonych z Rosją znalazła się w najgorszym punkcie od czasów Zimnej Wojny, to jak na razie Putin nie przysporzył Obamie większych kłopotów. Według nich, to „cisza przed burzą”. Putin zamierza uderzyć raz, ale za to porządnie. Rosja przygotowuje się do publikacji dowodów świadczących o powiązaniach amerykańskiego rządu i służb specjalnych z zamachem 11 września 2001. Wśród nich znajdą się zdjęcia satelitarne.

Opublikowany materiał może udowodnić udział rządu amerykańskiego w atakach z 11 września, oraz to, że manipulacja opinią publiczną po tym wydarzeniu okazała się niezwykle skuteczna. Zamach 9/11 zaplanowały amerykańskie władze, ale jego wykonanie zlecono siłom zewnętrznym, po to, by wyglądało to jak akt agresji terrorystów na Stany Zjednoczone i ich obywateli. Powodem tego i oszustwa, i, co gorsza, morderstwa własnych obywateli, były interesy amerykańskiego przemysłu naftowego.

zamach z 11 września

Dowody Rosji wskażą jasno, że Ameryka nie stroni od tworzenia „operacji fałszywej flagi”, skierowanej przeciwko własnym obywatelom, tylko po to, by otrzymać zielone światło na interwencję militarną zagranicą. W przypadku zamachu z 11 września rozstrzygającym dowodem mają okazać się zdjęcia satelitarne.

Jeśli plan Putina się powiedzie, na światło dzienne wyjdzie nieoficjalna polityka amerykańskiego rządu związana z „walką z terroryzmem”. Wiarygodność władz amerykańskich zostanie podważona, a na ulice wyjdą tłumy protestujących.

A wtedy, jak będą wyglądać Stany Zjednoczone na arenie politycznej? Ich pozycja lidera w walce przeciwko terroryzmowi okaże się całkowicie niesłuszna. To z kolei, może okazać się korzystne dla islamskich terrorystów i różnych bandyckich krajów… W przypadku takiego rozwoju sytuacji, nie zapowiada się na szczęśliwy koniec – ostrzegają eksperci.

11 Wrzesnia-niewygodne fakty Lektor PL


źródło: wolna polska

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

5 thoughts on “Rosja: Putin grozi USA publikacją zdjęć satelitarnych z 9/11”

 1. Tak czy siak światem rządzą i rządzić będą Chiny

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Bo jestesmy glupi i na im pozwalamy
   Zabila nas pazernosc zysku i globalizacja.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 2. Tak wlasnie jest.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 3. Z mojej obserwacji wynika, że obydwa te kraje, USA i Rosja, są od siebie wzajem zależne conajmniej od 1923 roku. Jeden kraj, mógł zniszczyć drugi już setki razy, ale zawsze w chwili, gdy jeden z nich przeżywał kryzys, drugi robił wszystko co mógł by mu pomóc. To Rosja z USA dzielą świat między sobą, jako Polacy dobrze o tym winniśmy wiedzieć, a te ich przepychanki, tylko małe dzieci w to uwierzą, bo liczą się zakulisowe ustalenia. Na konflikcie ukraińskim i ISIL obydwa kraje się pasą, a my i inne, tylko tracą.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. rUsSiA

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.