Rosja szykuje schrony dla obywateli i elit

Rosja przygotowuje się do atomowego Armagedonu i buduje bunkry przeciwatomowe w Moskwie. Doniesienia z prasy amerykańskiej podchwyciły media rosyjskojęzyczne, szeroko komentując odkrycie w Rosji przejawów budowania potencjału obronnego na czas wojny jądrowej.

Powołując się na artykuł w amerykańskiej gazecie „Times”, portal „Prawda.ru” podaje, że wykrycie w Moskwie i w jej okolicy bunkrów przeciwatomowych jest dziełem wywiadu wojskowego Stanów Zjednoczonych. Według Amerykanów, w ciągu ostatnich kilku lat Rosja zaczęła budowę podziemnych schronów jako punktów dowodzenia siłami jądrowymi na czas wojny. Ma być ich podobno kilkadziesiąt w różnych punktach, rozsianych po całym państwie. Ta sieć bunkrów ma być podobno połączona między sobą liniami kolejowymi zbudowanymi pod ziemią. Dwa główne schrony mają być zlokalizowane w samej Moskwie, m.in. pod Kremlem, skąd ludzie władzy w razie zagrożenia będą mieli możliwość przejazdu do innych bunkrów dla dowództwa.

Informacje o bunkrach w podziemiach Moskwy nie są niczym nowym, pojawiały się już w latach 80. ubiegłego wieku. Dzisiejsze informacje precyzują jednak parametry centralnych schronów zbudowanych w czasach zimnej wojny. Miały wówczas zostać zbudowane dwa ogromne schrony podziemne, zlokalizowane na głębokości 300 metrów pod Moskwą, a ich pojemność określono na „tysiące osób”.

Podobne informacje powtarza, z powołaniem się na informacje z Ameryki, portal kanału TV „Russia Today”, według którego w położonych pod stolicą schronach może skryć się ok. 10 tys. osób. Z tych podziemnych obiektów jedna z linii podziemnej kolei ma podobno prowadzić do terminala VIP na lotnisku Wnukowo w Moskwie. Według tegoż portalu amerykańscy wywiadowcy wykryli ponadto dwa kompleksy schronów podziemnych 60 km na południe od Moskwy

Powodem do podjęcia tematu przygotowań Rosji do atomowego Armagedonu stały się ostatnie działania Moskwy na arenie międzynarodowej. Zabiegi dyplomatyczne Kremla, zaangażowanego w liczne miejsca napięć politycznych i konfliktów zbrojnych oraz interwencja wojskowa w Syrii pokazują, że Putin próbuje odzyskać dla Federacji Rosyjskiej pozycję supermocarstwa, którą utraciła w czasie ostatniego ćwierćwiecza .

Barierą trudną do pokonania na drodze do mocarstwowości jest aktualna sytuacja gospodarcza. Rosja odczuwa skutki sankcji ekonomicznych i utraty wpływów ze sprzedaży surowców energetycznych. Powrót do wielkiej polityki wymaga równie wielkich pieniędzy, ale taka perspektywa na razie dla Moskwy pozostaje w sferze marzeń. Sensacje o wzmacnianiu zdolności militarnych Rosji w prasie amerykańskiej są więc na rękę bardziej Kremlowi, tuszującemu słabość własnej armii wobec swoich obywateli.

źródło: pch24.pl
Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

3 thoughts on “Rosja szykuje schrony dla obywateli i elit”

 1. Oczywiście każdy może budować bunkry jednak ja raczej wybiorę się na górke z browarkami by podziwiać nibiru To jedyna taka okazja jesli wierzyć że przelot jest raz na 3600 lat

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 2. Nie z powodu „wojny atomowej” budowane są bunkry i schrony na terenie Rosji i na terenie USA. Bunkry sa budowane i rozbudowywane od początku lat 90-tych z powodu przechodzącej przez układ słoneczny planety Nibiru( Planeta X) która spowoduje ogromne zniszczenia na Ziemi podczas swojego przejścia w okolicach Ziemi i Słońca. Grawitacja tej ogromnej planety wpływa negatywnie na pole magnetyczne naszej planety jak i na Słońce doprowadzając do katastrofalnych trzęsień ziemi, wybuchów wulkanów, anomalii klimatycznych, ulewnych deszczy i powodzi, oraz fal tsunami zalewających miasta umiejscowione na wybrzeżach mórz i oceanów. Planeta Nibiru przechodzi przez centrum układu słonecznego w okolicach Ziemi raz na 3600 lat, znali juz ją Sumerowie który nazwali ją Nibiru lub Marduk co oznacza planete przejścia, także w Biblii jest wzmianka o tej planecie nazwanej Piołun która ma niszczącą siłę i doprowadzi do katastrofy na skalę globalną. Elity Światowe znają przybliżoną date przejścia planety w okolicach Ziemi, ale społeczeństwo nie zostanie oficjalnie powiadomione o tym fakcie do samego końca z obawy na wybuch ogólnoświatowej paniki. Ludzie maja żyć w niewiedzy, płacić podatki, pracować i nie zadawać pytań by „elita” mogła na czas zejść do bunkrów i schronów, bo nie ma miejsca w schronach dla wszystkich, reszta będzie zdana sama na siebie. Nibiru juz daje o sobie znać od co najmniej 8-10 lat wzrost trzęsień ziemi i wybuchów wulkanów w ciągu tego czasu wzrosła o 300% w porównaniu do lat wcześniejszych, tak samo jest z klimatem który diametralnie się zmienił co chyba każdy z nas zauważył. Przybliżona data zbliżenia się Nibiru do Ziemi i wywołania zakłócenia naszego pola magnetycznego przypada na lata 2017-2020, To juz się dzieje, a planetę można zobaczyć przy użyciu teleskopu z półkuli południowej podczas wschodu i zachodu Słońca jako drugi obiekt ośwetlany przez Słońce. NASA podobnie jak Watykan posiada obserwatoria używające teleskopów na podczerwień które śledzą tę planetę od wielu lat, ale trzymaja ten fakt w tajemnicy.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Bo to moja robota!
   Pierdollem z Pedzla wielka kulke,zgubila mi sie ale wiem,ze do mnie wroci!
   Ja Wielki Imperator IV RZESZY ZYDOWSKIEJ
   JAROSLAW TW BALBINA KACZYNSKI
   Urzycze ci swojego Teleskopu,z niego,bez najmniejszych oporow zobaczysz wielkie ogniste jajo/Nibiru/,ale czuj sie ostrzezony bo zginiesz jak na nie spojrzysz!
   TWOJ KOCHANY IMPERATOR IV RZESZY ZYDOWSKIEJ
   JAROSLAW TW BALBINA KACZYNSKI

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.