Rosja testowała pocisk, który ma zniszczyć tarczę antyrakietową. Powstała niezwykła smuga

Rosja testowała pocisk, który ma zniszczyć tarczę antyrakietową. Powstała niezwykła smuga

​Niezwykłe zjawisko na niebie w obwodzie astrachańskim w Rosji. Okazało się, że przeprowadzono testowy wystrzał międzykontynentalnej rakiety balistycznej „Topol-M”.

Jak donoszą „Wiedomosti”, z poligonu „Kapustin Jar” w obwodzie astrachańskim przeprowadzono test międzykontynentalnego pocisku balistycznego RS-12M „Topol” w ramach przygotowań do zwalczania tarczy antyrakietowej potencjalnego przeciwnika.

„Podczas testu uzyskano dane, które zostaną wykorzystane do opracowania skutecznych środków do zwalczania tarczy antyrakietowej” – podało rosyjskie ministerstwo obrony. Na 2018 rok resort zaplanował 12 prób międzykontynentalnych pocisków balistycznych.

W wyniku testu na niebie pojawiła się niezwykła smuga, którą mogli zobaczyć mieszkańcy obwodów biełgorodzkiego, lipieckiego i wołgogradzkiego.

Do bardzo podobnej sytuacji doszło w piątek Stanach Zjednoczonych. W Kalifornii SpaceX wystrzeliło rakietę Falcon 9. W rezultacie na niebie pojawiła się jasna smuga, którą wielu mieszkańców uznało za UFO.

źródło: rmf24.pl

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Putin zniszczy Rosję.ttteis77 Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Putin zniszczy Rosję.
Gość
Putin zniszczy Rosję.

O tej próbie rakietowej też napiszecie?
http://innpoland.pl/139847,rosyjski-blamaz-poslali-wartego-155-mln-zlotych-satelite-pod-zly-adres
Możliwości Rosji jeśli chodzi o strzelanie rakietami, to tak jakby małpie dać pistolet.

ttteis77
Gość
ttteis77

„tarcza jest bezużyteczna gdy jeden z organów zawiedzie. Wystarczy, zakłucić połączenie pomiędzy środowiskami – | -, a rakieta może swobodnie manewrować” „proste rozwiązania. Pierwsza jako wabik do zestrzelenia w którym jest proces destabilizacji połączenia, przez którą tarcza staje się bezuźyteczna”

Putin zniszczy Rosję.
Gość
Putin zniszczy Rosję.

https://www.youtube.com/watch?v=oDiY-3CW_tE
Rosja to se może testować, kupowanie złota i gromadzenie konserw, bo niedługo Putin wprowadzi ich w takie gówno że już się nie podniosą, a dopilnują tego Chińczycy.
Zabiorą Azjo-Rosę. i będzie po ptokach, nam zostanie tylko wystrzelanie gówna które się rozpryśnie po Europie żeby się nie przylepiło.