Rosjanie stworzyli broń mikrofalową

bron mikrofalowa Rosja

Nowy kompleks jest w stanie zapewnić kolistą obronę na 360 stopni tłumiąc sygnały urządzeń elektronicznych nisko latających obiektów i atakujących elementów broni precyzyjnej. . Działo jest w stanie zneutralizować elektronikę i łączność radiową samolotów, bezzałogowców i sterowanych głowic w tym atomowych.

Połączona Korporacja Budowy Aparatury (wchodząca w skład „Rostechu”) stworzyła instalację ultrawysokiej częstotliwości dla „Buka” zdolną unieszkodliwić radioelektronikę dronów i głowice broni precyzyjnej, poinformował RIA Novosti przedstawiciel korporacji.

bron mikrofalowa Rosja

„Broń mikrofalowa” została stworzona w interesie Ministerstwa Obrony i zostanie zademonstrowana na forum „Army-2015” w części zamkniętej. Pełne dane techniczne nie zostały ujawnione, ale jak zaznaczył przedstawiciel korporacji zasięg przekracza 10 km. Pod względem parametrów technicznych ta broń nie ma znanych odpowiedników w skali światowej.

„Kompleks składa się z potężnego relatywistycznego oscylatora i lustrzanej anteny, systemu sterowania i kontroli, systemu przesyłowego zamontowanych na podwoziu systemu kierowanych rakiet ziemia-powietrze „Buk”. Po zainstalowaniu na specjalnej platformie „działo mikrofalowe” może zapewnić kolistą obronę na 360 stopni” — powiedział rozmówca agencji.

rakiety buk

Według przedstawiciela korporacji kompleks jest zdolny do pozapasmowego stłumienia aparatury radioelektrycznej nisko latających obiektów i atakujących elementów broni precyzyjnej. „Działo” unieruchamia aparaturę samolotów, dronów i neutralizuje broń precyzyjnego rażenia, informują twórcy.

Planowane jest również wykorzystanie kompleksu do sprawdzania odporności na promieniowanie mikrofalowe dużej mocy krajowych radioelektronicznych systemów sprzętu wojskowego.

źródło: alexjones

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

2 thoughts on “Rosjanie stworzyli broń mikrofalową”

  1. To zlo konieczne hi hihihihi

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...
  2. Rosyjska bron jest odpowiedzia na od dawna dzialajaca bron HAARP amerykanska, ktora ma dzialanie jeszcze bardziej destrukcyjne, bo nie tylko niszczy obiekty, neutralizuje caly system elektroniczny na ziemi i w powietrzu, wplywa na pogode ale rowniez i na umysly ludzkie, doprowadzajac do zaburzen umyslowych i Bog wiec co jeszcze, az strach myslec do czego zdolny jest umysl ludzki opetany diabelskim zamyslem destrukcji,,,szkoda, ze zamiast szerzyc milosc szerzy sie zlo i zniszczenie

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.