Rosyjski miliarder twierdzi że Oumuamua to statek kosmitów

Oumuamua statek obcych

Zatrudnił astronomów i w tym tygodniu będą skanowali asteroidę w poszukiwaniu na niej dowodów technologii pozaziemskiej i  sygnałów radiowych.

Asteroida w kształcie cygara, zwana “Oumuamua” przeleciała obok Ziemi w zeszłym miesiącu i jest pierwszym obiektem międzygwiezdnym zaobserwowanym w naszym Układzie Słonecznym.

Zespół naukowców szukający kosmitów pod przewodnictwem rosyjskiego miliardera Yuri Milnera prześwietli kometę w tym tygodniu, zanim wyjdzie poza zasięg teleskopów Ziemi.

Eksperci szukają sygnałów radiowych, twierdząc, że tajemniczy gość może być obcym statkiem kosmicznym.

“Im więcej studiuję ten przedmiot, tym bardziej nietypowy on się wydaje, powodując, że zastanawiam się, czy to sztucznie wykonana sonda, wysłana przez obcą cywilizację,” profesor Avi Loeb, przewodniczący wydziału astronomii Harvardu i jeden z doradców Milnera Przełom Słuchaj, napisał w e-mailu.

Profesor Loeb powiedział, że osobliwy, wydłużony kształt kosmicznej skały jest dziwny jak na zwykłą skałę kosmiczną i jest idealny dla statku latającego między systemami gwiezdnymi.

Obiekt przeleci obok Jowisza a w 2020 znajdzie się za Plutonem.

“Bez względu na to, czy obiekt jest sztuczny, czy nie, na pewno będziemy wiedzieć więcej o nim” – powiedział Milner Atlantydzie.

Warto wspomnieć, że na Księżycu sfotografowano bardzo podobny obiektOumuamua statek obcych

 

Podziel się
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 18
 •  
 •  
  18
  Udostępnienia

Dodaj komentarz

4 komentarzy do "Rosyjski miliarder twierdzi że Oumuamua to statek kosmitów"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
23cm
Gość

Chce mi sie ruchac a zmeczylo mnie walenie konia som jakies chetne na dlugiego kutasa?

taka mała uwaga
Gość

Sorry, jesteś impotentem. Jak masz 23 cm, to o ile nie masz serca terminatora, to pompka nie nadąży z pompowaniem krwi do penisa. Chyba że się wiagry nałykasz, ale wtedy jest ryzyko, że wykitujesz. No więc, czy wolisz dziewczynę narażać na szok, czy żeby padła ze śmiechu?

23cm
Gość

To chcesz go poczuc w swych ustach?

ttteis77
Gość

” po za własną pracą nie potraficie robić nic innego jak żyć. to wszystko co potraficie, gdybyście nie zauważyli, to tego was uczono… . Nie jesteście bogami, a stanowisko na którym jesteście, to nie wasz status społeczny a zachowujecie się jak byście byli ze złota”