Rozbiór Polski i przejęcia władzy przez masonerię i banksterów!

Wygląda na to iż masoneria jest w przededniu całkowitego i jawnego przejęcia władzy w Polsce!

W każdej chwili  CAŁKOWITA władza w Polsce może być JAWNIE i W ŚWIETLE REFLEKTORÓW (i w ramach PRAWA!!!) bezoporowo scedowana na rzecz masonerii i banksterów!!!

Wszystko to stać się może błyskawicznie!

Na dniach, tygodniach czy miesiącach,  przy całkowitej nieświadomości społeczeństwa polskiego i niezrozumieniu przez polskie społeczeństwo sytuacji w jakiej znajduje się Polska!!!

Dodatkowo, grozi nam niewidzialny i niezrozumiały dla zwykłego człowieka (bo nie terytorialny), scenariusz rozbiorowy Polski,  który być może właśnie w tej chwili już się realizuje!

Chwile grozy przed nami!

To jest realne niebezpieczeństwo na najbliższy nam czas! Uczestniczymy w walce z czasem o przetrwanie naszego narodu i naszego kraju – Polski!!! Mobilizujmy siły i uświadamiajmy w tempie ekspresowym naszych współbraci Polaków!

Żądajmy od rządu PIS, NATYCHMIASTOWEGO masowego druku nowego polskiego pieniądza papierowego, dzięki któremu będziemy w stanie regulować płatności po zaniknięciu pieniądza elektronicznego!!!

Czas krachu i zaniknięcie pieniądza elektronicznego nadchodzi!!! 

Jeśli nie będziemy mieli papierowych pieniędzy, jesteśmy skończeni, bo nie będziemy mieli czym płacić za towary i nie będziemy mieli czym wypłacać wynagrodzeń!!  Niemcy już to robią i drukują na potęgę banknoty starej waluty (marki)!!!

A nasz rząd co robi???

Brata się z banksterami i z masonami!!!

Czyli brata się z naszymi wrogami, z wrogami całej ludzkości, z oprawcami, którzy już zaplanowali krach finansowy na który jesteśmy całkowicie jako naród zupełnie nieprzygotowani!

My, obywatele polscy jesteśmy bezbronni!!!

Czy obecny rząd polski pod płaszczykiem wiary i patriotyzmu współuczestniczy w realizacji masońsko-banksterskich planów dla Polski i dla świata??!

A plan ten to totalne zniewolenie i destrukcja wszystkich narodów świata jako niezależnych, suwerennych bytów!!!

Masoni wiedzą że jeśli chcą osiągnąć sukces w swym przedsięwzięciu, to według prawideł geopolitycznych muszą zacząć od zniewolenia i całkowitego przejęcia Polski!

„Na początku XX wieku brytyjski naukowiec i polityk Halford MacKinder stworzył nową naukę – geopolitykę. Po koniec I-szej Wojny Światowej napisał książkę pt.”Ideały demokratyczne a rzeczywistość” (Democratic Ideals and Reality), w której zawarł trzy zasadnicze fakty:

  • TEN KTO RZĄDZI EUROPĄ WSCHODNIĄ, TEN DOMINUJE W CAŁEJ EUROPIE,
  • TEN KTO RZĄDZI EUROPĄ, TEN DOMINUJE NAD „WYSPĄ ŚWIATA”,
  • TEN KTO RZĄDZI „WYSPĄ ŚWIATA”, TEN DOMINUJE NAD CAŁYM ŚWIATEM”’(cytat z książki pt.”Czy Ameryka przetrwa do roku 2009?” Gen.Wacław Henrykiewicz-Bakierowski).

Polska w tej chwili stoi nad skrajem przepaści! Polska jest w wielkim niebezpieczeństwie! A członkowie rządu zapewniają Polaków że są bezpieczni, usypiając tym samym czujność narodu!!! Co za obłuda, fałsz i zakłamanie!!!!

Czy masońsko-bankierski rząd światowy już wkrótce rozpocznie swe oficjalne rządzenie Polską i światem właśnie z terenów Polski??

Na to się zanosi! Londyńskie CITY wspomagane przez władze w Warszawie, zamierza przeprowadzkę nad Wisłę!!!  Kto mieczem wojuje od miecza ginie! Czy polski rząd już zupełnie stracił poczucie przyzwoitości i sprzymierzył się z szatanem??!!!

Czy PIS wszedł w koalicję z masonerią i banksterami i czy kieruje nas ku przepaści oraz zupełnej utracie suwerenności??!

Historia lubi się powtarzać!

To od nas teraz zależy czy pozwolimy, aby na naszych terenach rozegrał się scenariusz najgorszy dla Polski. Scenariusz niewidzialnego i definitywnego  rozbioru Polski oraz jawnego przejęcia władzy przez masonerię i banksterów!

Potrzebna jest nowa konstytucja, w której wpisane będzie, że zasoby naturalne i woda na terenie Polski należą do narodu Polskiego, oraz zakaz pożyczania pieniędzy na procent!!!

źródło: akademiapolityczna.wordpress.com

17
Dodaj komentarz

avatar
16 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
czytelnikRACJONALISTAkonMiki Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anonimowo
Gość
Anonimowo
czytelnik
Gość
czytelnik

Gdybyś cokolwiek wiedział o Masonerii to przestał byś wypisywać te chorobliwe bzdury! Lecz się na urojenia spiskowe, bo zabierasz się do pisania a gówno wiesz na ten temat. Naczytałeś się i nasłuchałeś głupot i powtarzasz te brednie, nie wiedząc o tym, że właśnie to w oświeceniu wypuszczano fałszerstwa na temat masonerii, w których opowiadano te banialuki, jaka to Masoneria jest zła nie dobra spiskuje, jakim to jest zagrożeniem dla świata itd. To samo powielano w XIX wieku i tak to zostało do dzisiaj a głupi plebs wierzy w te bzdury, bo tak jest najwygodniej. Teorie spiskowe zwalniają od myślenia, bo… Czytaj więcej »

kon
Gość
kon

Zadnego wiecej rozbioru POLSKI nie bedzie zapamietaj to sobie wryj to swój mózg jezeli ci masonweria nie wypraŁA

kon
Gość
kon

Masoneria +inne scierwa moga polakom najwyzej zastrasza.To co piszec bylo by mozliwe jak by sc platfusowate z szogunem wygrało wybory .Polski by juz naprawdopodobnie by nie bylo .Ale wygrało pisuar i DUDA .Oraz polska przeprowadziła na ostatni moment intronizacje .JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA wszeschswiata na razie to starczy pózniej sie zrobi to poprawnie .Po za tym zostal odnowiany akt na jasnej górze .Wrogowie wiedza ze polakom gowno moga zrobic .Piszec o masonerii była by bardzo grozna jak by zyli te dwa sc które zdechły ostatnio

RACJONALISTA
Gość
RACJONALISTA

Naucz sie poprawnie po polsku pisac….
I Wylacz te zbrodnicze tvpis tv trwam radio maryja,odejdz od tych zbrodniczych i przestepczych sekt jak chrzescijanstwo,itp,itd…..
Bo fanatyzmem zajezdza….
Taka dobra rada

Miki
Gość
Miki

Miał być koniec świata. Eeeee te wszystkie przepowiednie do cyca wombata warte.

RACJONALISTA
Gość
RACJONALISTA

Anonim
Takim jezykiem odpisuje,jakiego oni uzywaja,rozumieja,czyli jezeli jezyk jest na poziomie cepa,to i tak odpisuje
KUMASZ?

RACJONALISTA
Gość
RACJONALISTA

Anonim
A co Masoni tej strony nie tworza?Gdyby nie byli tworcami tej stronki to by konkrety pisali a nie brednie wycisniete z niepranych gatek Jaroslawa Balbiny Kaczynskiego!
Moze sie myle?
Jesli tak,podaj konkretne argumenty.Mozemy podyskutowac na ten temat,jesli chcesz

Muterka
Gość
Muterka

a mi moga zabrać elektronicznego papierosa- nie pale a marnuje sie fajka

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Pierdolisz o masonerii typie, a sam masz ich ukochane akcenty na stronie 😀

thom
Gość
thom

Nawet za dopłatą nikt nie wyciągnie ręki po Polskę,kto by chciał tak skłócony naród ?

RACJONALISTA
Gość
RACJONALISTA

Rat
Fakty sa nastepujace:
Mason zlego o swoim nie napisze chocby byl w swojej grupie odmiencem.
Iluminat postapi tak samo jak mason
Zyd zrobi to co poprzednicy i bedzie kosil z tego profity.A „Czysta Rasa” zrobi to co reszta,z tym ze,oni swoich poswieca,pozostali nie

mat
Gość
mat

człowieku, czy możesz napisać o co ci chodzi? Jak nie potrafisz napisać to wypierdalaj z internetów i nie zaśmiecaj.

Szczs
Gość
Szczs

Żałuję że to gówno przeczytałem. Żałosna próba zastraszenia czytelnika.

rat
Gość
rat

Przepraszam z tym artem o kaczorze to nie tu moja wina.

Stan
Gość
Stan

Przeczytalem. Ha ha. A gdzie przepowiednie Ojca Klimuszko i innych dewiantow, ze polska wchodzi w okres renesansu i bedzie sie liczyla na scenie polityczno-swiatowej.

rat
Gość
rat

A może jakieś fakty, Konkrety?a nie że w lesie jet Gargamel i dlaczego zniknął artykuł o Kaczyńskim nie pasował by do tych wypocin?