Ryby spadają z nieba w Iranie, Chinach i Indiach (wideo)

Deszcz ryb nad Iranem, Chinami i Indiami w maju 2018 roku
Deszcz ryb nad Iranem, Chinami i Indiami w maju 2018 roku

Deszcz nielotnych zwierząt odnotowuje się w całej historii. W pierwszym wieku naszej ery rzymski przyrodnik Pliniusz Starszy udokumentował deszcz żab i ryb. W 1794 r. Francuscy żołnierze zobaczyli ropuchy spadające z nieba podczas ulewnego deszcz we Francji. Mieszkańcy wsi w Yoro, Honduras, twierdzą, że „deszcz rybny” zdarza się tam każdego lata, zjawisko, które nazywają Lluvia de Peces. W ciągu ostatnich dwóch dni odnotowano deszcze ryb w Iranie, Chinach i Indiach.

Deszcz ryb nad Iranem, Chinami i Indiami w maju 2018 roku
Deszcz ryb nad Iranem, Chinami i Indiami w maju 2018 roku

Według świadków, małe ryby – te same gatunki i wielkości – spadły z nieba i zakryły połowę drogi w Golpayegan, w irańskiej prowincji Isfahan, w Iranie 24 kwietnia 2018 roku. Zjawisko to miało miejsce podczas silnej burzy. Jednym z wielu wyjaśnień tego dziwnego zjawiska jest tornado lub trąba wodna, która wyrzuciłaby ryby z wody w powietrze … Jest tam tama i duży zbiornik wodny, zaledwie 18 km na południowy wschód od miasta Golpayegan. Czy ryby przyleciały stamtąd?

Teraz, jeśli to nie wystarcza, w ciągu ostatnich kilku dni zostały zrobione trzy filmy w Chinach i Indiach, pokazujące setki ryb pokrywających całe drogi, z samochodami i autobusami próbującymi jeździć (ale jest to bardzo trudne, gdy tak wiele dużych ryb leży na drodze).

Chiny:

Indie:

Przypomnijmy, że od początku tego tygodnia szalały potężne burze w Indiach. Nagłe i najpotężniejsze wydarzenie pogodowe zabiły ponad 100 osób 2 dni temu .

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
qqqqqq Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
qqqqqq
Gość
qqqqqq

Darmowe jedzenie z nieba.
Dobre……..