Rząd szykuje się na epidemię. Śmiertelna choroba zagraża Polsce

epidemia

Mimo ogromu lekarstw, antybiotyków, szczepień i rozwiniętej świadomości o chorobach coraz wyraźniejsze staje się widmo epidemii. Ta już niebawem zacznie się w Polsce, dlatego też rząd się na nią szykuje. Ministerstwo Zdrowia wręcz podwaja swoje możliwości, by zapobiec śmiertelnej chorobie.

To już nie przelewki, a prawdziwe zagrożenie. Najgorsze jest to, że Polacy zagrożeni są ze strony choroby, która jeszcze w ubiegłym roku wydawała się całkowicie pokonana. Mowa o wirusowym zapaleniu wątroby typu A. W całym 2016 roku zachorowało na nie 27 osób. W 2017 tylko do września zachorowań było ponad… 1700.

Ministerstwo Zdrowia na czele z Konstantym Radziwiłłem już pracuje nad specjalnymi regulacjami, które mają dać odpór chorobie. Co takiego przygotowuje resort? Mowa o prostszej kwalifikacji do szczepień ochronnych, szybkim dostępie do kombinezonów ochronnych oraz o kwarantannie.

Najciekawsze i najbardziej kontrowersyjne zarazem jest pojęcie „szczepienia akcyjnego”, które znalazło się w ustawie, a którego dotąd w przepisach nie było. Szczepienia takie są obowiązkowe i dotyczą wszystkich osób, u których istnieje podejrzenie wystąpienia choroby. Oczywiście już protest podnieśli antyszczepionkowcy, których zdaniem to zagranie na rzecz wielkich koncernów farmaceutycznych i odbieranie obywatelom wolności.

Wydaje się jednak, że takie obostrzenia są konieczne, ponieważ zaraz za WZW typu A czają się inne choroby. Odra zabrała już 35 żyć w całej Europie, według WHO tykającą bombą zegarową jest grypa. Z kolei w Afryce i w południowo-zachodniej Azji o krok od epidemii cholery. W Jemenie tylko w pierwszej połowie tego roku wykrywano po 5 tys. nowych zachorowań dziennie.

źródło: gazetaprawna.pl
Ocena: 2.5. Przez 11 osób.
Proszę Czekać...

14 thoughts on “Rząd szykuje się na epidemię. Śmiertelna choroba zagraża Polsce”

 1. Leczenie grozi śmiercią! A już na pewno nie dam się kluc pod przymusem, najpierw Ci co przyjdą pogadają z moim Coltem który zaszczepi ich ołowiem…

  Ocena: 3.3. Przez 6 osób.
  Proszę Czekać...
  1. jple śmieszny jesteś

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 2. Żóltaczka to głównie zakażenie drogą plciową albo szpitalne, nie odwiedzać burdeli i robić wszystki, jak za komuny WR , dbać o higienę w szpiatalach, a nie wpychac szczepionkę, która powoduje raka wątroby. Polska jest jakims ewenementem w Europie. Nikt nie szczepi obowiązkowo na pnemukoki, Polska tak , szczepionką w UE nie dopuszczoną. Nim zacznie pisać się teksty o szczepionkach trzeba sie poduczyć u dr. Jaśkowskiego i prof. Majewskiej.

  Ocena: 5.0. Przez 6 osób.
  Proszę Czekać...
 3. Polska to taki skurwiały naród, że jak im powiesz, że ktoś z rodziny zmarł albo to, że jesteś niepełnosprawny, to zamiast empatii cię zniszczą.

  Bóg wszystko widzi.

  Ocena: 5.0. Przez 5 osób.
  Proszę Czekać...
  1. To Piłsudski powiedział, dodałem tylko swoje przeżycia.

   Ocena: 3.0. Przez 2 osoby.
   Proszę Czekać...
  2. spierdalaj huju

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 4. Bardzo dobrze, wrednym polakom.

  Ocena: 1.0. Przez 2 osoby.
  Proszę Czekać...
  1. to za te wyzywanie ludzi lojalnych od debili i samowywyższenie.

   Ocena: 1.0. Przez 1 osobę.
   Proszę Czekać...
  2. spierdalaj huju

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 5. 1700 zachorowań !! przepraszam ale na ile milionów??? co za bzdury w tym artykule namawiające do szczepień

  Ocena: 5.0. Przez 9 osób.
  Proszę Czekać...
  1. 1700 zachorowań na 2 miliony ukrów w Polsce.

   Ocena: 5.0. Przez 3 osoby.
   Proszę Czekać...
 6. Polakom zagrażają politycy na usługach big farmy a nie choroby.
  Chorować i umierać to ludzie będą po tych szczepieniach – taki jest ich cel. Dodatkowo te szczepienia dadzą zarobić przekupnym politykom i ich pracodawcom z koncernów.

  Ocena: 4.9. Przez 9 osób.
  Proszę Czekać...
 7. Obecnie wszelkie epidemie są odszczepienne czyli wywołane przez szczepienia.
  Zwracam uwagę, że epidemia/pandemia stale zmienia swoją definicję. Przed planowaną (zrobioną na zamówienie) epidemią swińskiej grypy WHO zmieniła definicję pandemii, aby zaszczepić (nawet z użyciem siły) jak najwięcej ludzi bez uzasadnienia. Trochę im nie wyszło, ponieważ po podaniu szczepionki gryzoniom w Czechach wszystkie zdechły i okazało się że ludzie też by po niej poumierali.
  Teraz chcą zrobić powtórkę na jeszcze gorszych zasadach „prawnych”. Wystarczy, że jedna osoba zachoruje na np. żółtaczkę, a całe województwo będzie musiało być zaszczepione i to na prawie obowiązującym w pandemii czyli przy użyciu siły fizycznej.
  https://www.youtube.com/watch?v=cHWnwgGuSlk

  Ocena: 5.0. Przez 6 osób.
  Proszę Czekać...
 8. Idźcie do cholery z cholerą!

  Ocena: 5.0. Przez 6 osób.
  Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.