Czy rząd ukrywa dowody istnienia Planety Nibiru?

planeta nibiru

Teoretycy spiskowi twierdzą, że światowi liderzy rozpylają na naszym niebie chemikalia, aby powstrzymać nas przed zobaczeniem mitycznego świata „Nibiru”

W zeszłym miesiącu teoretycy spiskowi przewidywali, że zbliża się koniec, tak jak planeta X lub Nibiru, która miała wywołać serię trzęsień ziemi, które doprowadziłyby do apokalipsy.

Podczas gdy ich przepowiednie na szczęście się nie sprawdziły, wyznawcy teorii spiskowych mają teraz nową teorię, tym razem dotyczącą Księżyca.

Ich teoria sugeruje, że światowi przywódcy używają księżyca i słońca, aby ukryć Nibiru, rozpylając chemikalia w atmosferze Ziemi.

Matt Rogers, który regularnie publikuje filmy konspiracyjne na YouTube, przewidywał, że 19 listopada Nibiru zapoczątkuje globalną serię trzęsienia ziemi.

A teraz, gdy jego teoria nie sprawdziła się, pan Rogers wymyślił wyjaśnienie.

W nowym filmie zatytułowanym „Na naszym niebie rozpylane są chemikalia”, Rogers pokazuje kilka zdjęć księżyca i słońca zrobionych na całym świecie. Mówiąc o wizerunku księżyca nad Austrią, Rogers powiedział: „Patrząc w górę powinniśmy zobaczyć księżyc, a nie tę wiązkę światła.” „Widziałem księżyc na zdjęciach z kamery internetowej, a nawet z lornetki, księżyc nie powoduje tego niebieskiego nieba wokół niego.”

„Ludzie twierdzą, że nie widzą gwiazd w nocy.  Bez cienia wątpliwości absolutnie nie jest to Księżyc – jest zbyt jasny, zbyt biały. „

I na obrazie niektórych chmur, pan Rogers powiedział: „To zdjęcie jest całkowicie niesamowite, ponieważ widzisz wszystkie te linie na niebie” – nienaturalne formacje chmurowe. (chemtrails)

„Wszystko to jest spowodowane przez pilotów, spryskujących nasze niebo. Cały ten plan jest kontrolowany przez rządy”

Rogers sugeruje, że chemikalia są używane do ukrycia Nibiru. „Wszystko sprowadza się do punktu Nibiru.”

„Rozpylają na niebie chemiczne związki o określonych porach dnia i porach miesiąca, a wzór oprysku jest tak oczywisty, że coś ukrywają.” 

Rogers sugeruje, że światowi liderzy rozpylają niebo chemikaliami, aby ukryć słońce i księżyc, a ostatecznie uniemożliwiają nam zobaczenie Nibiru
Rogers sugeruje, że światowi liderzy rozpylają na niebie chemikalia, aby ukryć słońce i księżyc, a ostatecznie uniemożliwiają nam zobaczenie Nibiru

„Robią to, żeby ukryć słońce i księżyc. Robią to również w nocy, aby ukryć gwiazdy”.

„To wielka tajemnica”.

Choć można uznać, że jego teoria jest dość zwariowana, kilku komentatorów zgodziło się z przepowiedniami pana Rogersa.

Julie Dotseth powiedziała: „Od dłuższego czasu spryskują niebo. Czuję się źle prawie codziennie. Trudno zrozumieć, w jaki sposób nasza armia (USA) robi coś takiego, ale tak właśnie jest. „

A Nancy Simmons dodaje: „Opinia publiczna jest świadoma ukrywania tego przez rząd, NASA. Wysłałem e-mail do naszego prezydenta, prosząc go, aby powiedział nam prawdę, ale mamy nadzieję, że reszta z was zrobi to samo. Bądź bezpieczny. „

Ale nie wszyscy są tak przekonani.

Nigel Watson, autor Podręcznika dochodzeniowego UFO, powiedział MailOnline: „Było wiele teorii spiskowych wokół Księżyca.”

Istnienie Nibiriu nie zostało jeszcze udowodnione, a we wrześniu NASA został zmuszony do złożenia oświadczenia, próbując rozwiać obawy przed zagładą.

Nibiru, czasami określane jako Planeta X, jest hipotetyczną planetą na skraju Układu Słonecznego, który krąży wokół Słońca co 3600 lat. Miało to zderzyć się z Ziemią 23 września, po tym, jak teoretycy spisów twierdzili, że zniszczy naszą planetę
Nibiru, czasami określane jako Planeta X, jest hipotetyczną planetą na skraju Układu Słonecznego, która krąży wokół Słońca co 3600 lat. Miała zderzyć się z Ziemią 23 września, po tym, jak teoretycy spiskowi twierdzili, że zniszczy naszą planetę
www.dailymail.co.uk

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
KimBury Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
KimBury
Gość
KimBury

Istnienie Nibiru nie zostało udowodnione publicznie, bo dowody nie są na rękę rządzącym. Mówienie, że tak duża planeta przybędzie z dnia na dzień to bzdura. Nibiru zbliża się stopniowo, jak na ciało niebieskie o nietypowej orbicie przystało. O tym, że zniszczy Ziemię 23 września nie mówili teoretycy spiskowi, lecz jeden z nich, a dziennikarze te bzdury powielali – pytanie: w czyim interesie? Niebo jest obsiewane chemtrailami, co zobaczy każdy, kto zechce spojrzeć do góry w słoneczny dzień. Samoloty, do tego wykorzystywane, latają poza korytarzami powietrznymi, tworząc kratownice na niebie. To fakt. Możemy spierać się jedynie o cele tych dziwnych operacji.… Czytaj więcej »