Rząd USA przypadkowo odtajnił zapisy dotyczące „broni elektromagnetycznej” i „kontroli umysłu”

kontrola umysłu

To jest moment kiedy teoria spiskowa przekształca się w rzeczywistość.

Dokumenty dotyczące broni elektromagnetycznej i kontroli umysłu zostały przypadkowo wysłane do dziennikarza.

Nie jest tajemnicą, że różne amerykańskie agencje rządowe przechowują wszelkiego rodzaju tajemnice, ale tylko prawdziwy teoretyk spiskowy podejrzewałby, że „broń psychoelektroniczna” jest jedną z nich.

Informacje zostały ujawnione w „tajnych” dokumentach wysłanych „przez przypadek” do MuckRock, agencji prasowej, która specjalizuje się w przetwarzaniu wniosków o wolność informacji (FOIA) i ustaw, które dają obywatelom prawo dostępu do informacji rządu federalnego.

Wszystko zaczęło się, gdy dziennikarz Curtis Waltman napisał do Washington State Fusion Center (WSFC) – agencji bezpieczeństwa państwowego odpowiedzialnej za przetwarzanie danych dotyczących terroryzmu i ekstremistów – żądając informacji o Antifie (ruch antyfaszystowski) i białych suprematycznych grupach.

Kiedy dostał dokumenty, których szukał; otrzymał także dziwny plik zip zatytułowany „Efekty EM na ludzkim ciele”.

Po wyodrębnieniu plików znalazł następujące dane:

USA broń kontroli umysłu
Dokumenty wysłane przez przypadek najwyraźniej zawierają dane na temat: telepatii, kontroli snu, halucynacji, zdalnej kontroli umysłu i zdalnym manipulowaniem mózgu.

Dokumenty, które najwyraźniej zostały wysłane przez przypadek, oferują szereg ilustracji przedstawiających różne urządzenia i techniki, które mają na celu manipulowanie ludzkim umysłem. Plik zawiera również szczegóły dotyczące broni, które wykorzystują siłę elektromagnetyczną do wywoływania silnego bólu u niektórych osób.

Niektóre obrazy z pliku zip wydają się być częścią artykułu opublikowanego w 1992 roku w australijskim magazynie Nexus, który mówi o procesie sądowym Johna St. Clair Akewi przeciwko NSA (National Security Agency).

Aweki utrzymywał, że NSA ma „zdolność do potajemnego mordowania obywateli USA i przeprowadzania operacji kontroli psychologicznej, aby spowodować, że niektóre osoby zostaną zdiagnozowane jako szalone”.

Co to za spisek?

Magazyn informacyjny Nexus koncentruje się na niewytłumaczalnych faktach, teoriach spiskowych, medycynie alternatywnej i innych tematach.

Dokumenty odnoszą się do szeregu urządzeń odpowiednich do zdalnego sterowania umysłem, w tym telefonów komórkowych
Dokumenty odnoszą się do szeregu urządzeń odpowiednich do zdalnego sterowania umysłem, w tym telefonów komórkowych

Według redaktorów magazynu, próbowali wygrać sprawę sądową w 1996 r., Ale nie udało się dostarczyć odpowiednich dowodów:

„Zadzwoniliśmy do pana Akewi, aby śledził rozwój wydarzeń, ale powiedział nam stanowczo i uprzejmie, że nie może rozmawiać o wszystkim, co miało związek z tą sprawą przez telefon i odłożył słuchawkę.”

Powszechnie przyjmuje się, że USA i inne światowe mocarstwa eksperymentowały w zakresem możliwości oferowanych przez kontrolę umysłu.

kontrola umysłu

Odtajnione przez przypadek zdjęcia są kolejnym przytłaczającym dowodem wielkiego zainteresowania rządu USA siłami umysłu i ich wykorzystaniem jako narzędzia do celów geopolitycznych i militarnych.

Waltman powiedział, że nie ma pojęcia, dlaczego ten skompresowany plik znalazł się w tym, co mu przesłano.

Według doniesień, WSFC rząd USA jeszcze nie odpowiedziała na tę sytuację.

Jak zauważył Muckrock, pozostaje tajemnicą, dlaczego i w jakim celu zostały im przesłane te dokumenty.

Obrazy w artykule opublikowane za zgodą: Muckrock

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o