Rzadka 9-godzinna tęcza to “znak od BOGA dla Korei Północnej”

tęcza korea północna

TĘCZA, która utrzymywała się na niebie przez niecałe dziewięć godzin, jest znakiem od Boga, że ​​Korea Północna jest punktem zapalnym całego świata.

tęcza

Zjawisko to miało miejsce na Tajwanie a świadkiem było dwóch profesorów z Wydziału Nauk o Atmosferze na Uniwersytecie Chińskiej Kultury.

Według jednego z naukowców, Chou Kun-hsuan, spektakularny widok rozpoczął się o 6,57 rano w czwartek, a zakończył o 15:15 – co oznacza, że tęcza utrzymywała się na niebie przez prawie dziewięć godzin.

Tęcza utrzymywała się prawie 9 godzin
Tęcza utrzymywała się prawie 9 godzin

Breaking News Izrael skomentował, że tęcze są generalnie oznaką obietnicy, jaką Bóg dał Noemu. W Biblii Noe buduje gigantyczną arkę, aby uniknąć śmierci w powodzi i oczyścić świat ze zła.

Rabin Shimon Apisdorf, żydowski autor i nauczyciel, twierdzi, że Bóg może podkreślać zagrożenie, jakie stwarza Korea Północna. “Bóg pokazał tęczę Noemu zaraz po tym, jak zniszczył świat.”

Bóg pokazywał Noemu, że to samo źródło zniszczenia może być źródłem piękna i uzdrowienia.

Kontynuował: “Do pewnego stopnia ludzkość ma obecnie tę samą globalnie destrukcyjną zdolność i są zagrożenia z różnych zakątków świata, Iranu i Korei Północnej, a także z innych źródeł, o których nawet nie wiemy, że te niszczycielskie moce zmaterializują się. “

Obawiamy się, że III wojna światowa może rozpocząć się w każdej chwili z powodu zagrożenia nuklearnego, jakie stwarza Korea Północna.

Jeszcze wczoraj reżim Kim Dzong Una oświadczył, że jest gotowy do totalnego konfliktu ze Stanami Zjednoczonymi.

tęcza
tęcza
źródło: www.dailystar.co.uk
Podziel się
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 20
 •  
 •  
  20
  Udostępnienia

Dodaj komentarz

3 komentarzy do "Rzadka 9-godzinna tęcza to “znak od BOGA dla Korei Północnej”"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anonimowo
Gość

Śmieszą mnie te opinie że Korea zagraża światu, ona się po prostu broni, gdyby nie miała broni to by dawno tam usrańcy wylądowali, z “demokracja”, i zapewne ze szczepionkami 😉

CEP CEPA CEPEM POGANIA
Gość

WON RUSKI TROLLU,KACAPIE DO SIEBIE !

KRZY
Gość

dokładnie, amerykańska demokracja wchodzi z buta.. a jak już wejdzie to na siłe dla naszego dobra i w imię demokracji zarzyna małe dzieci szczepieniami… bydlaki jeb,e